Kamil Bednarek

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Kamil Bednarek

Post autor: KrzysiekF »

Płyta Kamila 2 tydzień na samym szczycie OLIS. Nie wierzyłem w sukces , a tu proszę w tak gorącym okresie sprzedaje z powodzeniem krążki.

http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=pl
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kamil Bednarek

Post autor: karen »

a ja nawet nie wiedziałam ze Bednarek płyte wydał-tydzień temu na OLISIE jak zobaczyłam go na miejscu pierwszym to przyznam że myslałam ze to z jakas starą plytą-dopiero potem zauwazyłam ze to nowość.
No i fajnie że chłopak dalej robi swoje i odnosi sukces.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kamil Bednarek

Post autor: KrzysiekF »

To solówka Kamila. Rozstał się ze swoim bandem. Ja również gratuluję, to bez dwóch zdań duży sukces na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Meg »

KrzysiekF pisze:Rozstał się ze swoim bandem
Nie z całym :d

Strasznie gratuluję Kamilowi, zasłużył sobie. Bardzo mu kibicuje!
Płyta jest naprawdę genialna... polecam wszystkim którzy nie są zapatrzeni tylko w jedną "celebrytkę"

Oto najnowszy teledysk Kamila
-> Think about Tomorrow

A tutaj parę świetnych numerów z płyty
-> Cisza Mistrzostwo!!!
-> Keep On Tryin'
-> Światu brakuje troski
i cover
-> Dni których jeszcze nie znamy
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Natu$ »

KrzysiekF pisze:Rozstał się ze swoim bandem.
Już sodówka uderzyła do głowy i pragnie lansować się pod swoim nazwiskiem, a nie nazwą zespołu czy nie podobało mu się, że musi się kasą dzielić skoro popyt jest głównie ze względu na niego? Większość wokalistów kiedyś porzuca zespół, ale to po latach, a nie roku czy dwóch. :roll:
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Meg »

Natu$ pisze:Już sodówka uderzyła do głowy i pragnie lansować się pod swoim nazwiskiem, a nie nazwą zespołu czy nie podobało mu się, że musi się kasą dzielić skoro popyt jest głównie ze względu na niego? Większość wokalistów kiedyś porzuca zespół, ale to po latach, a nie roku czy dwóch.
Typowy komentarz... Takie to nasze POLSKIE
Jak zwykle Ci co nie mają pojęcia o sprawie bablają najwięcej...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Natu$ »

A co mam myśleć? Rzeczywistość. Jak jesteś taka w temacie to chętnie się dowiem, jaki był powód tego, że był zespół SGM, a nagle praktycznie ci sami ludzie grają, ale już jako Kamil Bednarek. Sorry Meg, ale kasa rządzi w tym biznesie i jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi właśnie o nią.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Kamil Bednarek

Post autor: LaFidelite »

Będzie w Poznaniu w te niedziele, o ile dobrze pamiętam. Ja akurat nie przepadam za jego twórczością, nie rozumiem jego fenomenu i uważam, że nie umie śpiewać, ale co kto lubi :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kamil Bednarek

Post autor: KrzysiekF »

Numer Cisza odnalazł mnie :) faktycznie fajna pozytywna nuta.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Meg »

Natu$ pisze:A co mam myśleć? Rzeczywistość. Jak jesteś taka w temacie to chętnie się dowiem, jaki był powód tego, że był zespół SGM, a nagle praktycznie ci sami ludzie grają, ale już jako Kamil Bednarek
Po pierwsze nie grają jako Kamil Bednarek tylko jako zespół Bednarek...

Po drugie:
Kamil Bednarek (27 luty) pisze:Jak wszyscy wiecie Kuba podjął decyzję o odejściu ze Star Guard Muffin. Postanowiliśmy wtedy, że projekt SGM zostaje w takim razie zawieszony, gdyż bez Kuby nie ma SGM. Nie oznacza to jednak, że odcinam się i przestaję robić to co kocham. Potrzebuję jednak czegoś nowego. Jestem jeszcze młodym muzykiem i ciągle szukam nowych wyzwań, nowych rozwiązań i nowych pokładów świeżości. Długo zastanawiałem się w którym kierunku mamy iść, był nawet pomysł solowej płyty. Jednak po długich przemyśleniach postanowiłem, że musi nastąpić nowa era, nowa jakość. W związku z powyższym musiałem poczynić pewne bardzo dla mnie trudne kroki ( jak wiecie życie nie składa się tylko i wyłącznie z łatwych i prostych decyzji). Musi powstać nowy projekt, który będzie po części kontynuacją tego co robiliśmy z SGM.
Do nowego projektu nie zaprosiłem Szymona ( była to najtrudniejsza decyzja jaką musiałem podjąć przez ostatni rok). Nie oznacza to, że nasze drogi na zawsze się rozchodzą, może znów kiedyś zagramy razem jako SGM – kto wie ???
W nowym zespole zostaje ze mną Maciej i Radek. Znalazłem dwóch znakomitych muzyków, którzy podobnie jak my kochają reggae. Dochodzi do nas Piotr „Zwierz” Stanclik ( gitara basowa) oraz Piotrek „ Piter” Bielawski ( gitara).W marcu zagramy już pierwsze koncerty nowym składem. Mam nadzieję że przyjmiecie chłopaków ciepło ( są bardzo kreatywni i wiem, że razem zrobimy kolejny krok do przodu).
Co do płyty - postanowiłem, że jednak zostanie nagrana z nowym składem - na solową płytę przyjdzie jeszcze czas. Powoli pracujemy nad nią , chcemy aby była dopracowana pod każdym względem i postaramy się aby nasz nowy materiał ukazał się jeszcze w tym roku. Wierzę że nam się to uda !!!
Szymonowi i Kubie życzę wszystkiego najlepszego i wierzę że zrobią jeszcze dużo dobrej muzyki. Mam nadzieję, że podobnie jak ja oni również uważają, że przez czas wspólnego grania zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Oceni nas historia …
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Natu$ »

A świstak siedzi i zawija w sreberka... :nadrutach:
xyz88
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2012, 23:50
Lokalizacja: kraków

Re: Kamil Bednarek

Post autor: xyz88 »

Nie chcesz to nie wierz Twoja sprawa,Kuba odszedł więc zawiesili zespół bo taka była "umowa",miał prawo do stworzenia nowego projektu pod swoim nazwiskiem,chociaż sama przyznaję,że wolałam jak Kuba i Szymon byli w zespole;)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Meg »

Kamil na swoim wallu poinformował
Mamy PLATYNĘ za album "JESTEM" :) :) :) Dziękujemy !!!!!!!!!!
Gratulacje :klaszcze:
adam25
Make it happen
Make it happen
Posty: 105
Rejestracja: 04 sie 2012, 9:38
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: nie zapomnij
Lokalizacja: chojnice

Re: Kamil Bednarek

Post autor: adam25 »

On śpiewa może i ok ale bardzo silowo steka jakby kupki nie mógl zrobić ale każdy ma inny gust
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kamil Bednarek

Post autor: KrzysiekF »

Sprzedaż płyty Kamila jest zaskakująca. W 42 tygodniu wciąż w TOP10 Olis-u. Jest to jedna z najchętniej kupowanych płyty w tym roku mimo , że premiera była w 2012... :shock:
ODPOWIEDZ