Brodka

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Monika Brodka

Post autor: Bob »

Bosze same ciotki przyzwoitki w tym temacie :D , ktoby pomyslał. Co to za argument , ze Dąbrowska wskoczyła komuś/czyzby na siłę?/do łóżka, może zrobiła to w inny sposób, moze zgwałciła swego mena w łazience na umywalce, albo na konsolecie w studio??Mnie to wogóle nie obchodzi, zwłaszcza jej pożycie intymne, może lizać stopy swojemu facetowi , albo uprawiać froteryzm o B/F/rotkę, której zresztą podarowała piekne teksty na jej debiutancka płytę!!! Owszem , niejedna kariera w szoł biznesie nabrała tempa od dobrze zrobionego menadżerowi francuza, wśród tzw artystów płci obojga.Instruktarzu udzieliła min Madonna w In the bed with Madonna/co mozna zrobic z szyjka od butelki zdaje sie po Pepsi-o pojemności na szczęście 0.33 litra? :oops: /. Smieszą mnie insynuacje ,że Dąbrowska musiała dać d-y swojemu managerowi, żeby nagrać płytę. Ze rozbiła związek?, pierwsze słyszę, może w tym związku nie było juz nic do uratowania. Mnie interesują tylko dokonania artystyczne, brukowców nie czytam, wielokrotnie pisałem na oficjalnym i nieoficjalnym forum, ze cytowanie i zamieszczanie skanów z ogólnie znanych szmatławców doprowadza mnie do szału :twisted:
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monika Brodka

Post autor: Ravek »

Bob pisze:Bosze same ciotki przyzwoitki w tym temacie :D , ktoby pomyslał. Co to za argument , ze Dąbrowska wskoczyła komuś/czyzby na siłę?/do łóżka, może zrobiła to w inny sposób, moze zgwałciła swego mena w łazience na umywalce, albo na konsolecie w studio??Mnie to wogóle nie obchodzi, zwłaszcza jej pożycie intymne, może lizać stopy swojemu facetowi , albo uprawiać froteryzm o B/F/rotkę, której zresztą podarowała piekne teksty na jej debiutancka płytę!!! Owszem , niejedna kariera w szoł biznesie nabrała tempa od dobrze zrobionego menadżerowi francuza, wśród tzw artystów płci obojga.Instruktarzu udzieliła min Madonna w In the bed with Madonna/co mozna zrobic z szyjka od butelki zdaje sie po Pepsi-o pojemności na szczęście 0.33 litra? :oops: /. Smieszą mnie insynuacje ,że Dąbrowska musiała dać d-y swojemu managerowi, żeby nagrać płytę. Ze rozbiła związek?, pierwsze słyszę, może w tym związku nie było juz nic do uratowania. Mnie interesują tylko dokonania artystyczne, brukowców nie czytam, wielokrotnie pisałem na oficjalnym i nieoficjalnym forum, ze cytowanie i zamieszczanie skanów z ogólnie znanych szmatławców doprowadza mnie do szału :twisted:
Bob... Jeśli pijesz do mnie, to czytaj to, co ja pisze. To co wiem, wiem z innych źródeł niż brukowce. cięzko to pojąć? I kto powiedział, że przespałą się z managerem.

A swoją drogą to niezłe doświadczenie w seksie musisz mieć, skoro aż tyle o tym wszystkim wiesz i piszesz... :lol:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Monika Brodka

Post autor: dorota »

a mi tam sie brodka podoba i już, nie znam jej piosenek ale ma fajny głos, charakterystyczny,wpada w ucho, niech nadal tworzy
szkoda,ze eurowizja nie wyszła, bo chciałam,zeby tak pojechała, byla najsensowniejsza,teraz to juz nie wiem,kogo wyślą :(
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Monika Brodka

Post autor: marlena »

wiecie co mi się płyta Brodki podoba - jak na pierwszą płyte 18=letniej dziewczyny jest dosyc dojrzała! ale zgadzam się ze jeszcze długa droga przprzed nia! i miejmy nadzieję ze jeszcze nas czyms zaskoczy - trzymam za nia kciuki bo dziewczyna ma potencjał w sobie!
a co do Ani o której to toczycie bitwę - to wiecie co? ale ja nie mam pojecia kim ona jest :grin: , nie pamiętam jej z idola, nie kojarze jej piosenek(moze któras słyszałam ale nawet nie wiem ze to ona :) ) i szczerze mówiac mało mnie obchodzi jak spiewa bo gdyby mi sie spodobała jakas jej piosenka puszczona w radio to zainteresowałabym sie kim ona jest! a co do Iwony ( abra) to ma jedna moze dwie piosenki fajne ( ups chyba tylko tyle słyszałam) i życze jej jak najlepiej!
Ani zresztą też kimkolwiek jest :lol:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Monika Brodka

Post autor: Virtual Tom »

:o Ja o Ani pierwszy raz słyszę takie rzeczy :o ale także za bardzo mnie nie interesują - wystarczą mi piosenki "Nie ma nic w co mógłbyś wierzyć" lub "Czy ktoś spytać chce czemu stało się tak" niesamowicie lubię.
Tak więc muzyka najważniejsza.

Iwonę też bardzo lubię, szczególnie za piosenki "Zwyczajna dziewczyna", "Za oknami" czy "Nieprzemaklany" żałuję jedynie jej udziału w "Barze" i tyle, gdyby jeszcze to sie przełozylo na listy airplay, czy sprzedaż, ale niestety tak się nie stało.
Dlatego z zainteresowaniem czekam na jej dalsze dokonania 8)
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monika Brodka

Post autor: Ravek »

Tak swoją drogą Tomciu, interesujący masz avatar i podpis;)

A Ania De jest do D:P:D:D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Monika Brodka

Post autor: Virtual Tom »

Ravek pisze: A Ania De jest do D:P:D:D:D:D:D:D
Zapomniałes dodac, że Twoim zdaniem :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Monika Brodka

Post autor: Piter »

Ravek, nie wiem czy zauważyłeś, ale celowo walnąłem między "TWOJĄ" cudzysłów. Co do zostania krytykiem, to niestety ale recenzje nie są moją mocną stroną.

Podzielam zdanie Boba, Dąbrowska mogłaby dawać menedżerowi, prezydentowi i nawet samemu papieżowi, mogłaby rzygać po pijaku na godło państwowe, a i tak bym jej słuchał gdyby artystycznie była ciekawa. Plotki mnie nie interesują (nieważne, czy zasłyszane, czy przeczytane, w necie czy może na płocie)...
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Monika Brodka

Post autor: Bob »

A swoją drogą to niezłe doświadczenie w seksie musisz mieć, skoro aż tyle o tym wszystkim wiesz i piszesz... :lol:[/quote]

Zycie pisze lepsze scenariusze niż autorzy serialu 6 feet under :D
Ostatnio zmieniony 16 sie 2007, 23:01 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Monika Brodka

Post autor: Grzechu »

No, no Hans, to masz ciekawą pracę :lol:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Monika Brodka

Post autor: Virtual Tom »

Bob pisze:Poniższe treści przeznaczone są tylko i wyłącznie dla osób po 18-tym roku życia!!!!!!!! :evil[/shadow]:
W samej pracy człowiek nie jedno juz widział ....
Że też Ci ludzie nie moga troche pomyśleć.. zanim zaczną :lol:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Monika Brodka

Post autor: Piter »

Boshe?? I co się stało z "przyczyną" zachłyśnięcia? Trzeba było ją chirurgicznie z gardła wyciągać?? :D
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Monika Brodka

Post autor: Wiolinka »

hehehe widzę, że Bob fajnie temat zmienił i prosze jakie zainteresowanie! :D A ja dodam, że nie ważne są skandale, i mnie one mało obchodzą, a Ania D. jak i Monika B. nadal zapewne będą robiły swoje, bo zapewne maja tam gdzies swoich słuchaczy, tak jak nasza Edzia!
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Monika Brodka

Post autor: dorota »

no ja nie wiem zy edka ma gdzieś swoich słuchaczy! przeciez ona jest dla nas a my dla niej :wink:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Monika Brodka

Post autor: Virtual Tom »

Wiolinka pisze:Ania D. jak i Monika B. nadal zapewne będą robiły swoje, bo zapewne maja tam gdzies swoich słuchaczy
Troszkę tam i troszkę tu :D
ODPOWIEDZ