Brodka

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Monika Brodka

Post autor: Piter »

Może nie kocham Dąbrowskiej, ale dla mnie jakoś wokalistka nie musi być szczególnie piękna i nie musi stroić pięknych min, żeby móc jej słuchać. Show biznes zna wiele nie najpiękniejszych kobiet, które jednak obroniły się swoim potencjałem i warunkami wokalnymi i przetrwały na scenie dłużej niż niektóre śliczne lalunie...
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monika Brodka

Post autor: Ravek »

Piter pisze:Może nie kocham Dąbrowskiej, ale dla mnie jakoś wokalistka nie musi być szczególnie piękna i nie musi stroić pięknych min, żeby móc jej słuchać. Show biznes zna wiele nie najpiękniejszych kobiet, które jednak obroniły się swoim potencjałem i warunkami wokalnymi i przetrwały na scenie dłużej niż niektóre śliczne lalunie...
Tyle, że dĄbrowska nie ma oszłąmiającego talentu. Jesli już chcesz odnosić się do mojego postu, to nawiąż do wszystkiego o czym pisałem a nie tylko wyglądu Dąbrowskiej... :570:

[ Dodano: 2005-01-13, 00:20 ]
Bob pisze:Ania Dabrowska? Kto chce wiedzieć, dlaczego wydała płytę? Nikt nie zapyta jaką drogą? A te jej piosenki... Wszystkie na jedno kopyto. I jak ona wygląda... Ma minę jakby dopiero co kupkę zrobiła. Yyyy. No comment.
quote] Hmmm taki sam stosunek mam do artystki w twoim podpisie. Ale kazdy ma inny gust na szczęście. Ania Dąbrowska na pewno sobie poradzi w polskim szoł biznesie w tej czy innej wytwórni, a że spotkała na swej drodze wpływowego gościa, tylko ydjotka przepuściłaby taką okazję. Ania śpiewajacą idiotką w stylu mandaryna.com, raczej nie jest , na udział w reality show raczej sie nie zdecyduje :570:
No tak, więc gratuluję, jeśli popierasz rozbijanie rodziny... Chyba pobaj wiemy, o czym piszę... A Iwona, co Ty o niej mozesz wiedzieć? NIC. Jeśli weszłaby komuś do łózka to by juz była baaaardzo znana... Nie oceniaj kogoś, kogo nie znasz... Oceń sam siebie... :x
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Monika Brodka

Post autor: Wiolinka »

Bob pisze:Ania Dabrowska? Kto chce wiedzieć, dlaczego wydała płytę? Nikt nie zapyta jaką drogą? A te jej piosenki... Wszystkie na jedno kopyto. I jak ona wygląda... Ma minę jakby dopiero co kupkę zrobiła. Yyyy. No comment.
quote] Hmmm taki sam stosunek mam do artystki w twoim podpisie. Ale kazdy ma inny gust na szczęście. Ania Dąbrowska na pewno sobie poradzi w polskim szoł biznesie w tej czy innej wytwórni, a że spotkała na swej drodze wpływowego gościa, tylko ydjotka przepuściłaby taką okazję. Ania śpiewajacą idiotką w stylu mandaryna.com, raczej nie jest , na udział w reality show raczej sie nie zdecyduje :570:

Osobiście za Ania Dabrowska nie przepadam, a jej talent wokalny nie powala mnie na nogi, znam ładniejsze głosy! Jej płyta ( mam nadzieje pierwsza i ostatnia), oscentuje wokół muzycznej sieczki, nie dziwię się, że krytycy muzyczni nie pozostawili na dziewczynie suchej nitki! Miała w swoich rękach kartę szansy, którą wykorzystała marnie, a niby zna tylu wpływowych ludzi! Jej amatorszczyzna w poruszaniu się w tym show-biznesie świata muzyki jest tym bardziej zaskakująca, że udało jej się wypłynąć na szersze wody dopiero po programie Idol! A to przecież było coś w stylu talk show! Sposób w jaki doszła do tego miejsca, a który insynuujesz Bob, no moge tylko domyślać sie, ale nie mnie to oceniać, ja nie jestem strażnikiem moralności, mnie interesuje tylko płyta Ani, która poza jedną piosenką-Tego chciałam, jest dla mnie nużącą! Może w przyszłości swojemu dziecku będę ją puszczała na dobranoc, choc chyba wybiorę Brzechwę :grin: Co do jej wyglądu zaś, to tutaj akurat ma sie nijak do tego, co ta dziewczyna chce robić, w końcu modelką nie jest, aczkolwiek sprawia wrażenie lekko sennej, to taki szary typ chłopczycy, ale jej sprawa!
Ale za to zaskoczona jestem Twoim zdaniem Bob co do Iwony Węgrowskiej-Abra...moje zaskoczenie wypływa z podłoża podobnych porównań obu dziewczyn! A Iwona wydaje mi się kreatywniejszą osobą, i nijak ma się tutaj jej udział w programie Bar! Ma potencjał, kawał głosu, tylko jej problem w lansie polega na tym, iż chce osiągnąć sukces wyłącznie drogą artystyczną, a nie droga skandali, ją interesuje muzyka i to, co chce zaoferować w ten sposób ludziom, a to że nie dała się telewizji Polsat sprowadzić na drogę skandali, czy zrobienia z siebie chybrydy, no cóż dziewczyna musiała przeboleć czytając dziennikarskie opinie! Wiem, że juz niebawem zaskoczy nas piekna piosenką, pokaże tym samym, że nie jeden talent w niej drzemie :grin: Ja życzę jej jak najlepiej, poza Edytą to kolejna moja ulubiona wokalistka!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Monika Brodka

Post autor: Aro »

Co Wy za gazety czytacie :?: Przecież krytycy byli zachwyceni płytą Ani i pisali nawet, że jest to najlepsza "idolowa" płyta wydana jak do tej pory. Ania ma wielki talent i docenili to słuchacze. Jej płyta KILKANAŚCIE tylkodni znajdowała sie w czołowce sprzedazy płyt w tym kilka razy na miejscu pierwszym. Ania jest już uznawana za wielką osobowość i świdczy o tym chociazby fakt, ze pisze piosenki innym artystom (Krawczykowi, ale nie tylko jemu). Ania szykuje już kolejną płytę i ma sie ona ukazać w tym roku. Myśle, ze tak jak ja tysiące osób na nią czekają.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monika Brodka

Post autor: Ravek »

ArO pisze:Co Wy za gazety czytacie :?: Przecież krytycy byli zachwyceni płytą Ani i pisali nawet, że jest to najlepsza "idolowa" płyta wydana jak do tej pory. Ania ma wielki talent i docenili to słuchacze. Jej płyta KILKANAŚCIE tylkodni znajdowała sie w czołowce sprzedazy płyt w tym kilka razy na miejscu pierwszym. Ania jest już uznawana za wielką osobowość i świdczy o tym chociazby fakt, ze pisze piosenki innym artystom (Krawczykowi, ale nie tylko jemu). Ania szykuje już kolejną płytę i ma sie ona ukazać w tym roku. Myśle, ze tak jak ja tysiące osób na nią czekają.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Areczq... Mandaryna sprzedała więcej płyt niż Ania... Na jej płytę też czekasz?? hahahahahahahahaha
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Monika Brodka

Post autor: Virtual Tom »

Wioluś widac, że naprawdę nie lubisz Ani, ale niestety w tym co napisalaś praktycznie można się przyczepić każdego zdania. Po prostu to nie jest zgone z faktami na co słusznie zwrócił uwagę Arek.
Dla mnie płyta Ani jest najlepszym polskim albumem minionego roku. Inni moga miecoczywiście inne zdanie - jedyną sprawa jest sposób w jaki sie je prezentuje :roll:

Monika Brodka- lubię ją, ale ogólnie jest mi obojetna. Ma warunki aby pozostac na polskiej cenie muzycznej

Abra - nie wiem, dlaczego nie mówi sę o niej Iwona Węgrowska lub po prostu Iwona, przeciez Abra to nazwa zespołu - bardzo dobry glos, rewelacyjna pisoenka "Zwyczajna dziewczyna". Smutne, że aby zaistniec dzisiaj na rynku trzeba promowac się na różne dziwne sposoby.
Oby w końcu jej się udało - w lepszym stylu:) Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Monika Brodka

Post autor: Aro »

Ravek nie sprzedała. Mandaryna sprzedała ok. 27 tysiecy (17 tygodni w zestawieniu OLIS i najwyższa pozycja 8 ), a Ania najmniej 50 tysięcy (41 razy w zestawieniu OLIS w tym 8 razy na 1). Ania otrzymała już status złotej płyty. I nie liczy sie tylko sprzedaz bo jak pisałem Ania tworzy dla róznych artystów. Krawczyk to na pewno, ale słyszałem takze wywiad z kims komu Ania napisała ostatnio tekst czy muzyke, ale zapomniałem kto to. :?


O najlepiej sprzedających sie płytach w Polsce w roku 2004 pisze Interia http://muzyka.interia.pl/info/infid/580999

O Mandarynie i ilości sprzedanych przez Nią płyt pisze dziś Onet http://muzyka.onet.pl/mr,1036841,wiadomosci.html
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Monika Brodka

Post autor: Piter »

Ravek pisze:
Piter pisze:Może nie kocham Dąbrowskiej, ale dla mnie jakoś wokalistka nie musi być szczególnie piękna i nie musi stroić pięknych min, żeby móc jej słuchać. Show biznes zna wiele nie najpiękniejszych kobiet, które jednak obroniły się swoim potencjałem i warunkami wokalnymi i przetrwały na scenie dłużej niż niektóre śliczne lalunie...
Tyle, że dĄbrowska nie ma oszłąmiającego talentu. Jesli już chcesz odnosić się do mojego postu, to nawiąż do wszystkiego o czym pisałem a nie tylko wyglądu Dąbrowskiej... :570:
To tylko Twoje zdanie. Dla mnie oszałamiającego talentu nie ma "Twoja" Iwona, jak rozumiem wg Ciebie Iwona jest bardzo utalentowana. Więc to wszystko tylko sprawa naszych gustów i indywidualnych odczuć. Tyle tylko, że chciałem Ci zwrócić uwagę iż wokalistka nie musi być uroczo piękna, bo to nie modelka.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Monika Brodka

Post autor: Virtual Tom »

Tylko, że w dzisiejszym świecie nie tylko muzycznym chyba liczy sie głównie fizyczność - ciekawe dokąd nas to zaprowadzi :?
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Monika Brodka

Post autor: Wiolinka »

Wioluś widac, że naprawdę nie lubisz Ani, ale niestety w tym co napisalaś praktycznie można się przyczepić każdego zdania

podobnie jak inni wyraziłam swoje zdanie, dla jednych album Ani jest muzycznym wypasem, dla drugich kiczem! I nijak sie ma tutaj fakt, czy ją lubię czy nie, pisałam o ludzich dobre słowa, mimo że ich osobowości mnie denerwowały, jesli ktos robi cos dobrze, zauważam to, Ania w moim mniemaniu do takich nie nalezy!
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Monika Brodka

Post autor: Virtual Tom »

Wiolinka pisze:
Wioluś widac, że naprawdę nie lubisz Ani, ale niestety w tym co napisalaś praktycznie można się przyczepić każdego zdania

podobnie jak inni wyraziłam swoje zdanie, dla jednych album Ani jest muzycznym wypasem, dla drugich kiczem! I nijak sie ma tutaj fakt, czy ją lubię czy nie, pisałam o ludzich dobre słowa, mimo że ich osobowości mnie denerwowały, jesli ktos robi cos dobrze, zauważam to, Ania w moim mniemaniu do takich nie nalezy!

Powinienem napisać "nie lubisz muzyki Ani, czy tez jej twórczości" bo to sie nijak ma do osoby :wink:
A ja należę do pierwszej z dwóch wymienionych prze Ciebie grup :D
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Monika Brodka

Post autor: Wiolinka »

Powinienem napisać "nie lubisz muzyki Ani, czy tez jej twórczości" bo to sie nijak ma do osoby
A ja należę do pierwszej z dwóch wymienionych prze Ciebie grup
grunt, że się zrozumielismy ;) :D
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monika Brodka

Post autor: Ravek »

:arrow: Piter - Iwona nie jest "moja", jak to pieknie ująłeś. Znasz jej piosenki? Czy brak talentu stwierdzasz na podstawie nachylenia promieni słonecznych do równika? Ale spox, nie każdy każdego musi lubić:) I pozostaje mi tylko uszanować Twoje zdanie. PS. Powinienes zostać krytykiem... Rewelacyjnie Ci to wychodzi;)

:arrow: Tom... Jeśli już piszesz o róznych sposobach dpchodzenia do kariery... Wszyscy wiedzą, że Ania najpierw pokazywała się w tak bardzo krytykowanym nawet tutaj IDOLU, a co gorsza płytę nagrała dzięki temu, że wlazła komuś do łózka...
Iwona nie ponizyła się do tego stopnia. A jeśli ktoś wyskoczy z tekstem o sesji w CKMie, to polecam najpierw zerknąć na te zdjęcia. Wtedy będziemy dyskutować o tym, czym się różni rozbijanie cudzej rodziny od sesji...

A tak w ogóle to jakoś mam dzisiaj dobry humor. Dzięki Wiola i Tom:)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Monika Brodka

Post autor: dorota »

yyyy? a komu ona wskoczyła do łózka?i czyją rodzinę rozbiła?
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Monika Brodka

Post autor: Ravek »

dorota pisze:yyyy? a komu ona wskoczyła do łózka?i czyją rodzinę rozbiła?
Haaa, Ty nie wiesz?? Poszperaj gdzies w necie, z pewnością znajdziesz info o wysoko postawionym kolesiu z BMG <lol> Akurat tego nie wiem z gazet... Troszke osob się zna... Tych "gwiazd" też... Ale cichosza:)
Ani piosenki niektóre lubię, żeby nie było, że nie, ale ona nie jest dla mnie nikim wyjątkowym. Ot, taka sobie wokalisteczka. A co do jej wyglądu, nie musi byc piekna, ale ona ma mine, jakby wszystkich dookoła chciała powybijać. Strach dzieciom pokazać...
ODPOWIEDZ