SARSA

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SARSA

Post autor: MacLean »

Pani Karolinka niby nie wie, że hejt na Lisowską tak naprawdę zaczął się od użycia piosenki w reklamie. Nie mogła sobie podarować porównania "Naucz mnie" do "Włączamy niskie ceny". Już we wstępie recenzji uaktywniła tryb przekupy, która nagina rzeczywistość pod tezę :roll:
I niech się ona nie czepia jakiekolwiek byłej diwy, bo żadna była diwa nie upadła tak nisko by w swoim opiniotfu!rczym programie ślinić się do Kingi Rusin :lol3: :lol3: :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: SARSA

Post autor: ray »

O, widzę, że znów zaczyna się hejt na Korwin Piotrowską. Tylko patrzeć, kiedy Alicjaanna dołączy. :lol3: Jeżeli ktoś twierdzi, że w tym konkretnym zdaniu Korwin Piotrowska napisała nieprawdę, niech poda twarde argumenty. Edyta i jej fani mogą sobie ją nazywać "Karoliną z Piotrkowa" czy "Karolinką" i pisać o jej wywiadzie z Kingą Rusin, ale to i tak nie zmieni faktu, że ona napisała prawdę. Wizyta Edyty w czwartkowym "Pytaniu na śniadanie", a dwa dni później kolejna odsłona trasy reklamowanej jako "największa produkcja koncertowa w historii" tylko tę smutną prawdę potwierdzają - Edyta stała się swoją własną karykaturą.

A odnośnie do Sarsy... Życzę jej dobrze, ale jakoś nie wierzę w to, by za jakiś czas osiągnęła sukces artystyczny (jak np. Brodka "Grandą"). Myślę, że moda na Sarsę dość szybko minie. Teraz Sarsa jest intrygująca, bo jest świeżą twarzą w showbiznesie i w branży muzycznej, bo ma przebój, bo ma oryginalną fryzurę. Ale za rok to nie będzie miało już znaczenia.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: SARSA

Post autor: theshape »

ray pisze:... Edyta stała się swoją własną karykaturą.
Wielu hejterow lub pseudofanow pewnie by tego chcialo, ale na szczescie to tylko ich pobozne zyczenia. :hellobaby:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SARSA

Post autor: MacLean »

No pewnie. A jeśli przyjrzeć się tym redundantnym argumentom a propos fryzury czy popularności, to wypada takim ludziom współczuć. Ewidentnie nie mogą się doczekać, aż będą uprawnieni do napisania o kimś "były", chociaż sami całe życie byli nikim. Nie pozostaje nic innego niż zamalować ten hejt wzorem pani premier :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: SARSA

Post autor: ray »

MacLean, mam nadzieję, że wiesz, wokół której części ciała latają mi te twoje wycieczki osobiste do mnie...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SARSA

Post autor: MacLean »

No widzisz. Właśnie tam Sarsa czy Edyta mają istnienie takiej Karolinki i czytelników jej "fan page'u" :lol3:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: SARSA

Post autor: theshape »

A propos Sarsy, to komenty w necie na jej temat pisza o niej Farsa.
Pewnie tez ja lubia tak jak Edyte albo poszla do PnS i mowila o tym, co nie trzeba. :roll:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SARSA

Post autor: MacLean »

Oj tak, Polaczki uwielbiają takie przeróbki niewymagające inteligencji. Nie rozumiem tylko, dlaczego obrywa się Nykiel i Sarsie, a żenada takiego Eneja przechodzi bez echa?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: SARSA

Post autor: Kamui Shiro »

Bez echa? od początku nie przepadam za Enejem... chociaż ich kawałki wpadają w ucho, taka prawda :)

Mam podobne zdanie co do popularności (chwilowej) Sarsyco Ray, ale zobaczymy... a Karolinki też jakoś nie cenię, choć napisała ten artykuł całkiem do rzeczy.

To że ktoś ma więcej wyswietlen niż Ghosttown, nie musi o niczym swiadczyc ;P
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SARSA

Post autor: MacLean »

Orkiestrami dętymi podniecała się już Kunicka, a historia mogłaby w tej kwestii sobie darować i nie zataczać koła. Tyle o Eneju w temacie Sarsy. Może nie jestem tygryskiem, ale większe mam nadzieje co do niej niż co do większości debiutantów ostatnich lat.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: SARSA

Post autor: endeven »

też nie zamierzam skreślać Sarsy po pierwszej debiutanckiej płycie.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SARSA

Post autor: MacLean »

Bardzo Ci dziękuję. Poza tym chciałem niektórym przypomnieć, że jak Sarsa była w Dewojs to zachwytom nie było końca... Czyjś sukces tak bardzo boli?

Ale spokojnie, Dja Adamusa również. Osoba, która usiłowała ludziom sprzedać niejaką Candy Girl poczuła się nagle powołana do identyfikacji i klasyfikacji produktowej. Więcej poniżej.
http://www.pudelek.pl/artykul/84055/dj_ ... _jogurtem/
Poziom recenzji wydaje się niewiele odbiegać od standardu wyznaczonego przez dobrą we wszystkim Karolinkę, więc chyba warto się zapoznać. Żyjemy w rzeczywistości kapitalistycznej, a więc każdego można nazwać produktem... Całość zapewne możecie obejrzeć w programie Starakowej na playerze.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: SARSA

Post autor: Flux »

MacLean pisze:Poza tym chciałem niektórym przypomnieć, że jak Sarsa była w Dewojs to zachwytom nie było końca... Czyjś sukces tak bardzo boli?
W Dewojs sprawiała lepsze wrażenie, była w pewien sposób intrygująca, choć tylko śpiewała covery. Po pierwszych singlach czar prysł, naprawdę obawiam się sięgnąć po jej debiutancki krążek. Może się przyjemnie zaskoczę, kiedy już się zdecyduję.
MacLean pisze:Żyjemy w rzeczywistości kapitalistycznej, a więc każdego można nazwać produktem...
Lepiej nazywać kogoś produktem czy jogurtem niż klocem i debilem bez charyzmy. Chyba nie tak najgorzej z tą recenzją, choć faktycznie zabawnie brzmi to z ust osoby zachwycającej się uczestnikami Twoja twarz brzmi znajomo, mogącym liczyć już chyba tylko na współpracę z Paullą czy Candy Girl właśnie. Sarsa niech tworzy i się rozwija, zobaczymy za kilka lat co z niej będzie. Dostała dużą szansę, pod względem komercyjnym to jedno z najlepszych otwarć kariery w ostatnich latach.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: SARSA

Post autor: MacLean »

No skoro
to, pod względem komercyjnym, jedno z najlepszych otwarć kariery w ostatnich latach,
pozostaje kibicować, a nie hejtować.
Miło mi, że czytasz mnie tak uważnie :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: SARSA

Post autor: Aro »

Bardzo szybko Indianę RMF FM wywalił zupełnie z playlisty. To samo Radio ESKA. Dziwne to bo zapowiadał się kolejny hit. Na razie Radio ZET cierpliwie gra. Czekamy więc na nowego singla.
ODPOWIEDZ