CLEO

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: CLEO

Post autor: ray »

Nie lubię takiej muzyki, ale trzeba przyznać, że refren cholernie wpada w ucho. Kamui Shiro ma rację, że to jest piosenka idealnie skrojona pod radia.
W ciągu ostatniej doby Eska zagrała Łowców gwiazd 27 razy. :shock:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: CLEO

Post autor: niuto »

I tak się kreuje przeboje. A my się jaramy jak duże radio zagra nową piosenkę Edyty 2 razy w ciągu doby.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: CLEO

Post autor: spot_me »

Ta piosenka miala rowniez sie znalezc na projekcie Donatna, a Edyta mowila, ze odrzucila dwie inne kompozycje wiec jest opcja, ze to byla jedna z nich. W wykonaniu Edyty nie bylby to hit na pewno i Eska nie zagralaby tego 27 razy na dobe.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: CLEO

Post autor: To co najlepsze »

https://www.youtube.com/watch?v=gvSJSlKPl_g

Cleo Adromeda września 30.04 2018
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: CLEO

Post autor: KrzysiekF »

Niezły hit . czyżby zdenerwowana na sposób w jaki Edyta potraktowała piosenkę jej autorstwa ? Czyt. 1 publiczny występ :ha:

Takie rzeczy to tylko u Edyty 8) Od początku mówiłem, że CLEO zrobiłaby i ZAROBIŁA $$$ z Andromedy hit roku. U Edyty jak było każdy wie.

CLEO ŁOWCY Gwiazd 34 mln YT

Edyta Andromeda 3 mln YT

Wyobrażacie sobie jak CLEO robi swoją wersję , wypuszcza video i singla w eter. :lol3: :lol3: :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: CLEO

Post autor: ray »

Cleo w przeciwieństwie do Edyty nauczyła się tekstu Andromedy. :PP

Kolejnym singlem Cleo będzie piosenka Eva - został już nagrany teledysk, w którym Cleo odgrywa rolę biblijnej Ewy.
:edi: śpiewała: "To nie ja byłam Ewą", natomiast Cleo Ewą dopiero będzie. :lol3:
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: CLEO

Post autor: fookmetoo »

Czy to prawda że Cleo używa playbacku na koncertach?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: CLEO

Post autor: Kamui Shiro »

Powinny wystąpić razem z Andromedą.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: CLEO

Post autor: Wojtuś »

Nowa piosenka Cleo z Mesajah - Eva
https://www.youtube.com/watch?v=dSLDox4tzxs&t=0s

Piosenka nawet fajna choć Łowcy gwiazd lepsza.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: CLEO

Post autor: DeathlySilence »

Wojtuś pisze:Piosenka nawet fajna choć Łowcy gwiazd lepsza.
Zależy jak zdefiniujemy słowo "lepszy". ;-)

"Łowcy gwiazd" to papka pod radio.
"EVA", w moim odczuciu, urasta do rangi szlachetnego popu... zanim mnie endeven wyśmieje - jestem pod działaniem kadzidełka z "marchewkowego" pola z teledysku :ksiadz:

"Marchewkowe pole" Lady Pank wymięka, przy uprawach Mesajaha.
Pozostaje przywołać słowa Siary z "Kilera" w reżycerii Juliusza Machulskiego: "Mają rozmach sku*wysyny".

:hellobaby:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: CLEO

Post autor: ray »

Dla mnie Eva to zdecydowanie nie jest szlachetny pop. Produkcja jest nowoczesna, ale co z tego, skoro kompozycja jest potwornie słaba? Łowcy gwiazd mieli przynajmniej wbijający się w pamięć refren, a to jest taka pioseneczka, która jednym uchem wlatuje, a drugim wylatuje. Do tego bardzo słaby tekst. I jeszcze kiedy na początku Cleo zaczyna śpiewać, zastanawiam się, czy ona ma jakąś wadę wymowy albo może pochodzi z jakiegoś innego kraju? :) Dykcyjnie słabo jak na nią. I nie lubię polskiego reggae, więc część Mesajaha też zupełnie do mnie nie trafia.
Na plus oceniam tylko produkcję i oczywiście teledysk, widać, że włożono w niego kupę pieniędzy.
W rywalizacji na polski hit lata Eva powinna przegrać zarówno z Małomiasteczkowym Podsiadły, jak i Dobrymi myślami Grzeszczak.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: CLEO

Post autor: Kamui Shiro »

Potwornie nie, nawet by to uszło w tłoku, gdyby wykonawca inny. Irytuje mnie Cleo, jako osoba prywatna i jako maniera wokalna. Tandetnie i nie moja bajka ogólnie. Ale ta maniera i ta osobowość ma swoich fanów i wybroni się... do tego dojdą fani Mesajaha, choć pewnie część z nich będzie pisać, że się sprzedał xD (nie wiem tak bliżej, skąd się wziął ten nasz rodzimy Bop Marlej, ale na pewno ktoś tak napisze). Propsy za dobry klip. Dzięki takiej osobie jak Cleo Doda nie ma większych szans na powrot - Cleo nie robi takich skandali, a muzycznie i wizualnie przejmuje jej rynek, tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: CLEO

Post autor: DeathlySilence »

#WOLNE_KONOPIE :hipis:

Ta aureolka na krzaczku konopi. Super zioło. :faza:

W Naszym pięknym kraju pewne pokolenie musi przejść do historii (czyt. piachu), żeby coś się w tym kierunku zmieniło - OBCZAJ - pocieszne Grażyny - marihuana medyczna jest dla naszych władców problemem urastającym do rangi największego zła, a co dopiero jej odpowiedniczka rekreacyjna.

Owsiak już jednej wściekłej posłance zaproponował kurację miłosną (czyt. niekoniecznie bolcem), choć powinien w pierwszej kolejności podjąć ją smutny pe*ał z Nowogrodzkiej. A dla reszty członków partii PiS (czyt. ch*jów) aplikacja wziewna oparami z pól Mesajaha. 8)
ray pisze:Dla mnie Eva to zdecydowanie nie jest szlachetny pop. Produkcja jest nowoczesna, ale co z tego, skoro kompozycja jest potwornie słaba?
Szanuję opinię, ale kompletnie się nie zgadzam.
Kompozycja jest magnetyzująca, hipnotyzująca.
W powietrzu czuć feromony wilgotnych ciał w erotycznych uniesieniach.
ray pisze:Do tego bardzo słaby tekst. I jeszcze kiedy na początku Cleo zaczyna śpiewać, zastanawiam się, czy ona ma jakąś wadę wymowy albo może pochodzi z jakiegoś innego kraju? :) Dykcyjnie słabo jak na nią. I nie lubię polskiego reggae, więc część Mesajaha też zupełnie do mnie nie trafia.
Słaby tekst?! Boshe, widzisz i nie grzmisz. :D
Tekst jest pięknie wkomponowany w rytmikę utworu. Jest niby prosty, a jednak nietuzinkowy, powoli snujący historię (TAK, tam jest od groma TREŚCI), jest niejednoznaczny, metaforyczny, gdy się go scali z teledyskiem, z podtekstami.

Za pierwszym razem też miałem lekki problem ze zrozumieniem całości, ale po przesłuchaniu utworu na słuchawkach, poświęceniu czasu (jestem na L4, więc mam go dużo), stwierdzam, że CLEO nie ma problemu z dykcją, jest to tylko Jej oryginalny sposób artykułowania, zabawa, udziwnienia, nadające charakter utworowi.
ray pisze:Na plus oceniam tylko produkcję i oczywiście teledysk, widać, że włożono w niego kupę pieniędzy.
W rywalizacji na polski hit lata Eva powinna przegrać zarówno z Małomiasteczkowym Podsiadły, jak i Dobrymi myślami Grzeszczak.
W moim rankingu jest na miejscu pierwszym. Drugie Podsiadło. Grzeszczak... pozycja poza pierwszą 10tką. ;-)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: CLEO

Post autor: Kamui Shiro »

Jak się podzielisz z nami tym swoim zanieczyszczonym ziołem, to może też docenimy szlachetność nowego wyrobu Cleo. Póki co ciężko nawet przejść przez twój bełkot... W sumie nic dziwnego, że cenisz jej teksty :hellobaby:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: CLEO

Post autor: DeathlySilence »

Kamui Shiro pisze:Jak się podzielisz z nami tym swoim zanieczyszczonym ziołem, to może też docenimy szlachetność nowego wyrobu Cleo. Póki co ciężko nawet przejść przez twój bełkot... W sumie nic dziwnego, że cenisz jej teksty :hellobaby:
Receptura jest tajna, ale dla Ciebie Kamui ją zdradzę, widzę, że potrzebujesz.
1. Promienie słońca, które wytwarzają witaminę D.
2. Oczyszczająca lewatywa lub sex analny.
3. Noszenie bokserek zamiast uciskowych stringów.
4. Dystans do świata, ludzi i siebie samego.
5. Nietuzinkowe poczucie humoru.
6. Inteligencja, oczytanie.
8. Gorące serduszko.
9. Woda - w różnej postaci i różnym użyciu.

Taki jest mój przepis na Super Zioło. :hellobaby:
ODPOWIEDZ