Strona 1 z 1

Taconafide

: 15 maja 2018, 17:48
autor: KrzysiekF
Jak postrzegacie to zjawisko na polskim rynku ?. Liczby mówią same za siebie. Ponoć miasta biją się o ich koncerty letnie proponując bajecznie wysokie pieniądze.

Rekordy na spotify. Miliony na YT. TACONAFIDE - Tamagotchi 37 miliony w dwa miesiące 8) Wyprzedana trasa. Jest to największy sukces komercyjny w kwestii koncertów, w historii Polskiego rapu. Wyprzedali największe hale w tym TORWAR do ostatniego miejsca. I chyba najbardziej wymierny sukces, czyli PLATYNA w niespełna miesiąc od premiery CD. Aktualnie sprzedaż płyty przekroczyła 45 000 i wciąż jest na #1 miejscu w Empiku.

Mnie osobiście cieszy sprzedaż krążka, to dowód, że nawet młodzi ludzie chcą kupować płyty tylko musi być jakiś impuls...aby iść do sklepu i kupić album.

Radiowo też przebili sufit. Są grani w RMF Fm, Trójce.

Re: Taconafide

: 16 maja 2018, 16:30
autor: endeven
Rzeczywiście sukces pełną gębą. Kolosalny sukces. Trudno to przyrównać do czegoś innego w ostatnich latach. Spotify polskie jest opanowane przez nich do cna. Wykręcone do ostatniej kropli. Te miliony robią wrażenie. A na forum cisza o tym właściwie, tu to tylko raz na jakiś czas ktoś podnieci się sukcesem Chylińskiej albo Grzeszczak, ale przepraszam, Taconafide rozjechało te panie walcem tam i z powrotem. Fajnie Krzysio, że zarzuciłeś wątek. Świetnie wykorzystali swoje solowe sukcesy i rzeczywiście powstało coś co rozgrzało masy, głównie młodzież. Wychodzi na to, żę są głosem pokolenia, czy to sie podoba, czy nie. W społeczeństwie apek i social media, kciuki przełożyły się na realną sprzedaż płyt i koncertów. Jakub Żulczyk czepiał się Taconafide na fejsie, hmmm że nie rozumie, że nie ma szczerości w tym, tylko kalkulacja i licznik zer. Nie wiem. Może po prostu nie nadążamy za zmianami pokoleniowymi. Płyty nie słuchałem ale Tamagoczi jest całkiem niezłe. Dobry bit. Jakoś to płynie. Dla Trójkowiczów nagrali wersje z Podsiadło. Ja wolę ten kawałek bez niego. Nic nie wnosi do tego utworu.

Re: Taconafide

: 16 maja 2018, 22:44
autor: Kamui Shiro
Zabawna piosenka, pomysłowy tekst, więc hit, o co tu mieć żal?

Re: Taconafide

: 13 lip 2018, 0:22
autor: KrzysiekF
Taco wydaje dziś płytę z zaskoczenia. 8)

W ciągu kilkunastu minut 2 miejsce na Empik.com i 30 tys polubien na FB. :shock:

http://www.empik.com/c-b-holoubek-gusta ... 1,muzyka-p

Re: Taconafide

: 05 sie 2018, 14:38
autor: KrzysiekF
Album TACO HEMINGWAY CAFE BELGA w dwa tygodnie pokrył się Złotem. Certyfikat przyznany 1 sierpnia.

Re: Taconafide

: 24 paź 2018, 12:56
autor: KrzysiekF
Album TACONAFIDE SOMA 0,5 MG oficjalnie 3 x PLATYNA ( 90 000 egz. )