Julia Wieniawa

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Julia Wieniawa

Post autor: 2770132u »

W ubiegłym roku ukazał się singiel "Nie muszę", który osiągnął spory sukces. Obecnie teledysk dobija do 5 milionów wyświetleń. A singiel był notowany na liscie AirPlay i dostał się do listy przebojów radia Zet (6 miejsce) i listy przebojów SliP i dotarl do 2 miejsca listy przebojów RMF MAXX. Na ten rok Julia zapowiada debiutancki album w stylistyce electro pop i inspiruje się latami 80 I 90
kuba5599
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2018, 15:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Julia Wieniawa

Post autor: kuba5599 »

Singiel nie był notowany na liście Zetki ;)
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Julia Wieniawa

Post autor: fookmetoo »

Zupełnie nie rozumiem jej fenomenu. Z wyglądu Jola Rutowicz, wokalnie niczym się nie wyróżnia...
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Julia Wieniawa

Post autor: Bob »

Panna Nikt , przeciętna uroda i talent , podobnie jak Królikowski którego członkowie licznego rodu upychani są we wszystkich możliwych telewizyjnych i filmowych formatach,tak aby geszeft się kręcił, po prostu trzeba mieć odpowiednie pochodzenie ...przykład Rosati , Liz Tylor,Winony Rider, G. Paltrow ,Gal Gadot,Sigourney Weaver, Lauren Bacal i dziesiątki innych aktorów i aktorek ...chociaż te ostatnie są wybitnie utalentowane włącznie z chytrą Werką, te panie kofam ;-)
A może się nie znam , widziałem pannę w filmie u Vegi i to było straszne :roll:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Julia Wieniawa

Post autor: Kamui Shiro »

Jak widać, budzi kontrowersje, a to już coś.

Bob - o co chodzi z tym pochodzeniem?
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Julia Wieniawa

Post autor: 2770132u »

Mi się podoba . Jak wyda płytę w stylu "Nie muszę" to pozamiata . Może być drugą Nykiel czy Jusis
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Julia Wieniawa

Post autor: Bob »

Próbowałem obejrzeć tzw polską komedie romantyczną Kobieta sukcesu- nie da się , wytrzymałem 15 min. -odrażające aktorstwo pań i panów -Więdłocha , Roznerski , Gelner, właściwie to za środki ekspresji służą wytrzeszczanie oczu, dziwne miny, spazmy , panna Wieniawa tak jak i reszta ekipy -wypada tragicznie , bo i taki scenariusz , dialogi , po prostu dno.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Wieniawa

Post autor: Chill-out »

2770132u pisze:Mi się podoba . Jak wyda płytę w stylu "Nie muszę" to pozamiata . Może być drugą Nykiel czy Jusis
Jej problem polega właśnie na tym, że ona bardzo chce być drugą Nykiel tylko ona nie ma ani takiego talentu, ani klasy, którą ma Nykiel. No i przede wszystkim ona nie ma pomysłu na siebie. Celebrytka, której zamarzyła się kariera a to aktorska, a to muzyczna, pewnie będzie tych pomysłów jeszcze wiele.
ODPOWIEDZ