Kasia Łaska

Polska Elsa na Oscarach

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Kasia Łaska

Post autor: duke »

Dobra, takie wiadomości powodują u mnie stan pod.urwienia. Mam nadzieję że hamerykanska publicznosc nie pomyśli że ten okropny wyjec to nasza narodowa diva. Szczęście że pewnie zginie w tłumie innych Els. Am I too harsh :oops: ?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kasia Łaska

Post autor: Piter »

Wg mnie to fajna i zdolna wokalistka. Trzymam kciuki za występ.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kasia Łaska

Post autor: fookmetoo »

duke pisze:Dobra, takie wiadomości powodują u mnie stan pod.urwienia. Mam nadzieję że hamerykanska publicznosc nie pomyśli że ten okropny wyjec to nasza narodowa diva. Szczęście że pewnie zginie w tłumie innych Els. Am I too harsh :oops: ?
nie ma co się podniecać, i tak zaśpiewa co najwyżej 2 linijki tekstu albo od razu oddelegują wszystkie dubbingerki do chórków, a Idina będzie katować publiczność swym wyciem.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Kasia Łaska

Post autor: Margaret »

występ:

https://www.youtube.com/watch?v=iI_cnK_YSro

kurcze, ale one wyją! Rozumiem że mieliśmy pełnię księżyca ale czemu musiały tak torturować swoim występem publiczność?! Tego nie da się słuchać! To było straszne ...
Na tle wszystkich - nasz wyjec został przyćmiony "darciem kota" pozostałych wokalistek.

Masakra :pomidorem: :aaaa: :szok:

fookmetoo pisze:i tak zaśpiewa co najwyżej 2 linijki tekstu albo od razu oddelegują wszystkie dubbingerki do chórków
i tak właśnie było - zaśpiewała jedną linijkę i coś tam w chórkach podśpiewywała.
Plus za to, że stała blisko głównej dziewczyny wykonującej utwór więc miała dobrą "miejscówkę" :P
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Kasia Łaska

Post autor: ediva »

Kaśka niestety dostała do zaśpiewania najsłabszy wers ze zwrotki. Pozostałe panie mogły się wykazać bo przypadły im bardziej efektowne fragmenty utworu. Tak czy inaczej, wszystkie babki wypadły jak ubogie krewne królowej Idiny, bo przecież to ona jest ikoną, czy ktoś lubi jej wycie czy nie. Dla Kasi to i tak spełnienie marzeń - była na scenie podczas rozdania Oscarów, a takiego zaszczytu nie doświadczyła nawet Edyta.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Łaska

Post autor: addar »

Zamarzyło mi się by usłyszeć w tym kawałku Edytę w duecie z justyną. Edyta na pierwszym planie w białej sukni a justyna gdzieś z tyłu schowana - dajaca swój syreni śpiew. Zachowane proporcje 8) :-)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Kasia Łaska

Post autor: Kopaneek »

addar pisze:Zamarzyło mi się by usłyszeć w tym kawałku Edytę w duecie z justyną.
To musiałoby być "Let's get loud". W końcu Justyna to podobno polska J.Lo. :lol3: :lol3: :lol3:

Występ tragiczny. Ta cała Idina ma słaby wokal. Jakiś taki przytłumiony i cichy.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kasia Łaska

Post autor: fookmetoo »

Kopaneek pisze:
addar pisze:Zamarzyło mi się by usłyszeć w tym kawałku Edytę w duecie z justyną.
To musiałoby być "Let's get loud". W końcu Justyna to podobno polska J.Lo. :lol3: :lol3: :lol3:

Występ tragiczny. Ta cała Idina ma słaby wokal. Jakiś taki przytłumiony i cichy.
w komentarzach jej fani tłumaczą że ma astmę i że straciła głos. choć to w sumie nie tłumaczy problemów ze słuchem.
ODPOWIEDZ