Marcin Maciejczak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Marcin Maciejczak

Post autor: max28 »

Zwyciężca trzeciej edycji The Voice Kids - Marcin Maciejczak - cóż za wrażliwość muzyczna... :edi:

Jak gdyby nic:

https://youtu.be/pqEslALvVC0

Występ na żywo:

https://youtu.be/aTJ3jbVAQEI
Ostatnio zmieniony 22 lut 2020, 23:40 przez max28, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Marcin Maciejczak

Post autor: Kamui Shiro »

Jego zwycięstwo było według mnie odrobinkę ustawione - ciśnięte od początku, a w odcinku z bitwami w trio, z miesiąc temu, wypadł według mnie słabiej niż koleżanki... Jednak od poczatku mu kibicuję, ma niesłychany talent i wrażliwość. Jest niesamowity. No i to ciekawe, że w TVP taki kolorowy ptak przefrunął na sam szczyt.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Marcin Maciejczak

Post autor: KrzysiekF »

Trzymam mocno kciuki, żeby go sidła show biznesu nie zepsuły.

Mega wrażliwość, będzie miał bardzo ciężko. Oby znalazł twórców godnych jego talentu.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Marcin Maciejczak

Post autor: Angie29 »

Bardzo fajny i ma wrażliwość która mi odpowiada. Lubię to w wokalistach. Wiadomo jego głos dojrzeje, zmieni się jeszcze ogromnie przecież to chłopak. Ciekaw jestem jego za 5 lat gdy będzie dorosły. Teraz kibicuje ogromnie aby nie zatracił siebie jak te inne dzieci z tych programów.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Marcin Maciejczak

Post autor: Kamui Shiro »

KrzysiekF pisze:Trzymam mocno kciuki, żeby go sidła show biznesu nie zepsuły.

Mega wrażliwość, będzie miał bardzo ciężko. Oby znalazł twórców godnych jego talentu.

I oby się rozwijał, bo póki co jest bardzo mocny w tkliwych balladach, niewieściej interpretacji, a gorzej mu idzie na innych polach, nie wydaje mi się wszechstronny. Przypomina mi [bardzo] młodego Billa Kaulitza z wyglądu, może będzie w swoim wizerunku kimś między nim a np. Georgem Michaelem, Kwiatkowskim, może kimś zupełnie innym, choćby sobą. Baza "odmieniec z 34-osobowej wioseczki" wystarczy, teraz musi go zbudować scenicznie coś innego. Na pewno fajnie, że go doceniono, trochę szkoda pozostałych uczestników - im też życzę, żeby nie przepadli. Pomijając fakt, że pomysł z wmuszeniem malutkiej, płaczącej niemal z wysiłku wokalnego dziewczynce kolosa I Have Nothing mam ochotę podać do sądu.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marcin Maciejczak

Post autor: Gosia1423 »

Chłopak ma potencjał, ale jestem rozczarowana, gdyż nie zrobił żadnego postępu od przesłuchań w ciemno do finału... Przykładowo taki progres było słychać u Roksany, która była pod skrzydłami Edyty.

Tj padło już wyżej, też od samego początku był kreowany na zwycięzcę.

Nie wiem czy wiecie, ale Marcin wcześniej brał udział w Mam Talent. (Łzy Agnieszki są związane z tym, że w tamtym czasie zmarł Zbigniew Wodecki)
https://youtu.be/m2cF3E86FoA
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Marcin Maciejczak

Post autor: addar »

Nie wiem. Dla mnie wydaje się sztuczny i nieautentyczny. Może to kwestia wieku. Nie wiem.
ODPOWIEDZ