Natalia Kukulska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ANETA »

Fajne są te stare teledyski, powspominac mozna stare czasy dzieciństwa :) chociaz piosenki i teledyski Natalii kompletnie mi nie podchodza, głupszych tekstów chyba nikt nie ma w Polsce
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Virtual Tom »

ANETA pisze:Fajne są te stare teledyski, powspominac mozna stare czasy dzieciństwa :) chociaz pisoenki i teledyski Natalii kompletnie mi nie podchodza, głupszych tekstów chyba nikt nie ma w Polsce
Ja bym się przyczepił tylko do niektórych, ale wiadomo kto je pisał :hellobaby: ogólnie nie jest to dla mnie jakaś katastrofa :lizak:

A owszem i głupsze sie znajdą np. Cerekwicka :ha:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: B@r »

ANETA pisze:głupszych tekstów chyba nikt nie ma w Polsce
No coz, Rysio Kunce to nadworny wierszokleta, nieststy Eda tez jego teksty spiewa. Ale przyznam, ze nowsze teksty pisane przez Natalie sa bardzo fajne.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Natalia Kukulska

Post autor: coctu »

ANETA pisze:pisoenki i teledyski Natalii kompletnie mi nie podchodza, głupszych tekstów chyba nikt nie ma w Polsce
stare, nowe, madre czy glupie - co to ma do rzeczy jesli ludzie to lubia sluchac, to dla nich sa te piosenki ok. a ty, jak jestes koneserka muzyki wokalnej i masz innych ulubionych wykonawcow, o ktorych napewno nie chcialabys uslyszec tego co tutaj sama napisalas na natalie, nie powinnas pisac o jakis "glupich tekstach", bo to jest twoje subiektywne odczucie, ktore niekoniecznie podzielaja inni.
troche wiecej zrozumienia dla innych. :-)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: B@r »

Jakis tam nauczyciel spiewu mojej bratowej podsmiewal sie z Natalii ze Ona wibracje w piosence robi szczęką a nie strunami glosowymi.Jak to uslyszalam to zaczelam na to zwracac uwage ogladajac Ja w tv i rzeczywiscie,widać i slychac to ;) I ten sam nauczyciel powiedzial tez,ze najlepszy glos w Polsce ma Edyta ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Natalia Kukulska

Post autor: ANETA »

Ja nie czepiam sie wcale Natalii tylko uwazam ze ma słabe teksty.


A nauczyciel śpiewu bratowej Aguss ma świętą racje :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: B@r »

Aguss pisze:I ten sam nauczyciel powiedzial tez,ze najlepszy glos w Polsce ma Edyta
Pora by dwa najlepsze glosy w Polsce nagraly duet.

A vibrato robi sie przepona.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2006, 3:37 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Aro »

Nie pamiętam czy wypowiadałem się tu już, ale jeśli tak to poznacie moje kolejne zdanie na temat tej pani. :D Od zawsze właściwie mi się podobała jako wokalistka. Już jako dziecko jej słuchałem. :D Nawet jej mamy Anny Jantar. Bardzo podobały mi się jej płytki aż do tej która zwie się "Natalia Kukulska". Niestety Natalia zmieniła styl i on mi juz nie odpowiada. Kolejna płyta to piosenki jej mamy i chyba ze dwie nowości które się tam pojawiły. Zupełnie do mnie w tej chwili one nie trafiają. "Słonce za mna chodzi" wcale za mną nie chodziło. Posłuchałem raz i na tym się skonczyło. Jedyną fajną piosenką były ostatnio "Decymy". Nie skreślam jednak Natalii i wciąz liczę, ze nagra jeszcze coś fajnego. Jestem bardzo ciekaw kolejnej płyty.

W ogóle stwierdzam, ze starzeje się bo prawie zadna z wokalistek za którymi szalałem kiedyś juz mi nie pasi. Kowalska, Lipnicka i teraz Kukulska. Jedynie z Edytą to się nie zmieniło.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: B@r »

Aro pisze:Bardzo podobały mi się jej płytki aż do tej która zwie się "Natalia Kukulska".
Dla mnie to jej najlepsza plyta oprocz Swiatla.

[ Dodano: 2006-08-01, 20:38 ]
Aro pisze:Niestety Natalia zmieniła styl i on mi juz nie odpowiada
Jest troche nowych dzwiekow na tej plycie, bardziej gitarowych, ale sa tez ballady w starym stylu. Po obcieciu wlosow wrocila do bardziej kojarzonego wygladu.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: B@r »

Magda pisze:A vibrato robi sie przepona
No moze przeponą,ja sie na tym nie znam :-) A duet rzeczywiscie mogłby być ciekawy
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: B@r »

Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: B@r »

Dzieki Madzia :-) Musze przyznać,ze jestem pod wrazeniem tego artykułu! Natalia pokazała w nim,ze ma w sobie wiele pokory,a to cecha,którą bardzo sobie cenię.Podoba mi się Jej podejscie do zycia,widac,ze poradzila sobie z pogodzeniem spraw rodzinnych i zawodowych.Ładnie sie wypowiada,az czasami podejsciem do niektorych spraw przypomina mi dawna Edyte.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Kukulska

Post autor: B@r »

Aguss pisze:Podoba mi się Jej podejscie do zycia,widac,ze poradzila sobie z pogodzeniem spraw rodzinnych i zawodowych.
Rowniez za to ja cenie.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Natalia Kukulska

Post autor: vanity »

Magda pisze:Aguss napisał/a:
Podoba mi się Jej podejscie do zycia,widac,ze poradzila sobie z pogodzeniem spraw rodzinnych i zawodowych.

Rowniez za to ja cenie.
tak, jest bardzo poukładana w życiu. ma wszystko w odpowiednich proporcjach i stara się je utrzymać, by być maksymalnie szczęśliwą.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Natalia Kukulska

Post autor: Grzechu »

Magda pisze:
Aguss pisze:Podoba mi się Jej podejscie do zycia,widac,ze poradzila sobie z pogodzeniem spraw rodzinnych i zawodowych.
Rowniez za to ja cenie.
Nie przesadzajcie, przeciez wiekszosc matek polek umie polaczyc te dwie sprawy ;)
ODPOWIEDZ