Strona 1 z 104

Natalia Kukulska

: 04 maja 2005, 21:18
autor: Piter
Jak donosi strona wokalistki- dziś o 13.45 przyszła na świat córka Natalii i Michała- Ania. Gratulację.

Re: Natalia Kukulska

: 04 maja 2005, 21:23
autor: Magda M
ja tez gratuluje :) Obrazek

Re: Natalia Kukulska

: 04 maja 2005, 22:40
autor: Titter
i ja też :)

PS. tak poza tematem, to muszę gdzieś napisać, że jestem bardzo zadowolona, iż AC milan wszedł do finału LM :D

Re: Natalia Kukulska

: 04 maja 2005, 22:52
autor: Magda M
Titter pisze:i ja też :)

PS. tak poza tematem, to muszę gdzieś napisać, że jestem bardzo zadowolona, iż AC milan wszedł do finału LM :D


heheh:D:D: bardzo dobre miejsce wybralas, titter :D:D:D fajnie :D:D:D ja nie interesuje sie za bardzo piłka.. nmo ale skoro mowisz ze to dobrze to ja tez sie ciesze :D:D:D:D

Re: Natalia Kukulska

: 04 maja 2005, 23:04
autor: Kasia
Ja też bardzo gratuluję. :) nie wiedziałam żebyła w ciązy. A ile lat ma jej pierwsze dziecko? nawet nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka. :oops:

Re: Natalia Kukulska

: 04 maja 2005, 23:55
autor: Titter
Pierwsze dziecko to synek ale nie wiem ile ma lat :/

Re: Natalia Kukulska

: 05 maja 2005, 0:21
autor: vanity
no cóż Natalii gratuluję, życzę zdrowia bobaskowi i Natalce. oby tylko czasem mamusia nie zapomniała przy swojej już dwójce czasem czegoś nagrać. :D

ciesze się różnież z AC Milan, ale bardziej się cieszę z Dudka i Liverpoolu, z dnia wcześniejszego :D :D

Re: Natalia Kukulska

: 05 maja 2005, 0:48
autor: Titter
ciesze się różnież z AC Milan, ale bardziej się cieszę z Dudka i Liverpoolu, z dnia wcześniejszego :D :D[/quote]

Oj to ja też :D ale to nie dla Dudka ta moja radość, tylko dla Milana Barosa :D :D :D

Re: Natalia Kukulska

: 05 maja 2005, 0:53
autor: Aro
No cóż pogratulować. :D

Re: Natalia Kukulska

: 05 maja 2005, 2:03
autor: vanity
Oj to ja też ale to nie dla Dudka ta moja radość, tylko dla Milana Barosa

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ale wybór dobry nie powiem :D

Re: Natalia Kukulska

: 05 maja 2005, 8:56
autor: ania
ja również gratuluję Natalii i Michałowi i życzę powodzenia.

Re: Natalia Kukulska

: 07 maja 2005, 11:07
autor: Aro
Rodzinne szczęście zakłócił paparazzi

Anulka, córka piosenkarki Natalii Kukulskiej (29 l.) i Michała Dąbrówki (33 l.), ma już trzy dni. Jest silna, zdrowa i przybiera na wadze. Paparazzi już chcą zrobić z niej gwiazdę.

Jak się dowiedzieliśmy, prawdopodobnie w poniedziałek pierwszą drzemkę utnie sobie już w domu. Na razie przebywa w warszawskim Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym im. św. Zofii. Tym samym, w którym w czerwcu 2000 przyszedł na świat jej braciszek Jasio.

Tak jak pięć lat temu, piosenkarka rodziła w zarezerwowanej wcześniej i opłaconej sali porodów rodzinnych w towarzystwie męża, Michała Dąbrówki. Niestety, tym razem natura zawiodła i konieczne było cesarskie cięcie. Z tego powodu w tej niezwykłej chwili nie było z nimi zaprzyjaźnioniej położnej, Jeannette Kalyta, która powitała na świecie Jasia.

Pomarszczona buźka

Ania otrzymała 10 punktów w skali Apgar. - Jak na Byczka (to znak zodiaku Ani - przyp. red.) przystało, jest silna i zdrowa - zdradzili przeszczęśliwi rodzice.

Dziadek maleństwa, kompozytor Jarosław Kukulski (60 l.), nie kryje wzruszenia podczas rozmowy z "Super Expressem".

- Widziałem malutką tuż po urodzeniu. Jest naprawdę śliczna - powiedział nam. - I bardzo grzeczna. Niewiele płacze - dodał. Zdradził nam także, że wnuczka jest bardzo podobna do swojej mamy i zmarłej przed 25 laty babci, Anny Jantar, po której odziedziczyła imię. - Ale czy się nie mylę, okaże się, jak Anusia trochę podrośnie. Bo teraz, jak każdy noworodek, ma okrągłą i troszkę pomarszczoną buźkę - dodał z rozbawieniem w głosie.

Odwiedziny braciszka

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Anię odwiedził w szpitalu także jej starszy brat, Jasio, który nie mógł się doczekać spotkania z siostrzyczką, która przez ostatnie trzy miesiące ostro dokazywała w brzuchu mamy. Podobno był bardzo zdziwiony, gdy zobaczył "swoją Anulkę". Nie spodziewał się, że jest taka malutka.

Natalia, jak każda mama po porodzie, jest bardzo osłabiona. Nic w tym dziwnego, skoro wysiłek porodowy porównywany jest z wysiłkiem towarzyszącym biegom maratońskim. Artystka niewiele się porusza, dużo śpi. Przy jej łóżku na zmianę czuwają troskliwi panowie: mąż oraz tata Jarosław. Pilnują, by do jej pokoju nie wdarli się niepożądani goście, tak jak się stało w czwartek po południu.

Krzyk rozpaczy

- Napadli na nas paparazzi - powiedział "Super Expressowi" mąż piosenkarki. Jak się dowiedzieliśmy, fotoreporter jednej z gazet staranował drzwi i wdarł się do opłaconej przez Dąbrówkę sali, w której odpoczywała piosenkarka. Nie zważając na sprzeciw jej męża i rozpaczliwy krzyk przerażonego noworodka, mężczyzna próbował zrobić zdjęcie.

- To skandaliczne wydarzenie wykracza poza granice przyzwoitości - powiedział nam roztrzęsiony Dąbrówka. - Sprawą zajęła się policja.

Redakcja "Super Expressu" przekazała Natalii oraz maleńkiej Anulce bukiet kwiatów. Mamy nadzieję, że kolorowy kosz pozwoli im znów poczuć się jak w niebie. Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szybki powrót do domu.

Poród za 1000 zł
Szpital, w którym rodziła Natalia Kukulska cieszy się powodzeniem wśród artystek. Rodziły w nim Monika Gawlińska, żona lidera zespołu Wilki, oraz piosenkarki Kasia Nosowska, Kayah i Anna Maria Jopek. Poród rodzinny w tej placówce kosztuje 1000 złotych. Doba w pokoju o podwyższonym standardzie 500 złotych.

Re: Natalia Kukulska

: 07 maja 2005, 11:30
autor: Magda M
hmmm ... skąd my to znamy.....

Re: Natalia Kukulska

: 07 maja 2005, 12:20
autor: Titter
A fotografowie SE to niby co jak nie paparazzi???

Re: Natalia Kukulska

: 07 maja 2005, 12:28
autor: Magda M
jak nie jak tak titter :)

.... to wszystko to jedno wielkie bagno :x ...