Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Zgadzam się, że "Maria Magdalena" jest pięknie wydana - mamy tu kilka bardzo ładnych zdjęć Justyny, teksty wszystkich piosenek i nawet cytat z Einsteina: "Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż ten tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł".
Zresztą u Justyny to już tradycja - właściwie każdy jej album od "XV" jest pięknie wydany.

Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony bardzo się cieszę, że wreszcie "Maria Magdalena" wyszła na płycie, a z drugiej - mam wrażenie, że wydano ją przede wszystkim po to, by chociaż trochę uciszyć niezadowolenie fanów. Tylko że fani Justyny cały czas czekają na nowy album.
W 2013 Justyna mówiła, że w następnym roku wyda dwie płyty - jedną na wiosnę ("Marię Magdalenę"), drugą na jesieni ("Animę"). Ponieważ jednak praca nad filmem towarzyszącym "Marii Magdalenie" się przeciągnęła, album ujrzał światło dzienne dopiero rok później, na wiosnę 2015. I teraz, w lutym 2019 w Empikach można kupić za 50 zł płytę, którą prawie 4 lata temu udostępniono w necie do pobrania za darmo.
I jeszcze na dodatek Justyna twierdzi, że na albumie są 2 nowe utwory - pewnie ma na myśli Crystal children i Ave (No control) w nowej wersji, tylko że to nie są nowe utwory. :roll:
Mimo wszystko "Marię Magdalenę" kupiłem i Was zachęcam do tego samego - Artystów trzeba wspierać, niech chociaż raz ta płyta pojawi się na OLiSie.

Wygląda na to, że odkąd Wojtanowski jest menadżerem Justyny, ona po prostu przestała tworzyć nową muzykę - 2 lata temu wydała płytę live, a teraz album nagrany 5 lat temu. I zarówno premiera tamtego, jak i tego krążka była kilkukrotnie przekładana.
Ciekawi mnie, co będzie dalej. Od 2 i pół roku na wydanie czeka DVD z koncertu Justyny z orkiestrą cygańską. Może za jakieś 2-3 lata to DVD w końcu się ukaże?
Wydaje mi się, że Justyna po prostu nie ma pieniędzy na nagranie, wydanie i promocję nowej płyty. Ona nie jest pod opieką żadnej wytwórni, niczego obecnie nie reklamuje, nie juroruje w żadnym talent show, więc skąd miałaby mieć środki na nagranie zupełnie nowego albumu?

Wywiad z Justyną dla "CGM":
-> Justyna Steczkowska vs Gabi Drzewiecka - 1 NA 1

Justyna powiedziała tutaj dużo mądrych rzeczy, ale też złapałem ją na ściemnianiu - że "Maria Magdalena" jest konsekwencją "Animy". Jak może być konsekwencją, skoro te płyty powstawały równolegle? :PP
Podobało mi się, jak Justyna powiedziała, że wygrała ostatnio procesy z Pudelkiem i "Super Expressem" i kończy proces z '"Faktem". Brawo dla niej, że w odróżnieniu od Edyty czy Dody nie weszła w układy z brukowcami i portalami plotkarskimi, tylko walczy z nimi w sądzie i wygrywa. :dumny:

Promocja "Marii Magdaleny" jest kiepska - nie ma żadnego teledysku, o spotkaniach z Justyną w Empikach chyba nawet nie ma co marzyć, było tylko kilka wywiadów: dla Radia Zet, dla Chillizet, dla "Dzień Dobry TVN", dla "CGM", niebawem dla "Urody Życia", i to na razie tyle. :?
Kamui Shiro pisze:NIestety, zanim doszło do pełnej minuty, wyłączyłem. Włączyłem po chwili jeszcze raz od zastopowanego miejsca i znowu wyłączyłem, tylko jeszcze szybciej. Pretensjonalne i nudne. Na początku brzmi jak niezbyt udany remiks Girl Gone Wild Madonny, snuje się, nie rozwija. Niby ma być jakieś, ale nie jest.
Ja tam nie słyszę żadnego podobieństwa do Girl gone wild. Mnie się ten utwór podoba, może posłuchaj jeszcze drugiej, bardziej klubowej wersji - znajdziesz ją na Deezerze i Tidalu.
Kamui Shiro pisze:Lubię Madonnę i Sandrę. Steczkowska też nie jest zła, ale może niech lepiej śpiewa po polsku.
Ja lubię i Madonnę, i Sandrę, i Justynę, przy czym Madonnę i Justynę uwielbiam. :PP Co do Sandry, mam jej dwie płyty i co jakiś czas do nich wracam.
Zgadzam się, że Justyna powinna jednak śpiewać po polsku.

Coś do poczytania (i posłuchania):
-> Justyny Steczkowskiej walka o Marię Magdalenę
-> RECENZJA: Maria Magdalena – All is one (2015)

Justyna powiedziała na Insta, że na koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zaśpiewa Wracam do domu.
Bardzo się cieszę. :D
Dwa lata temu pisałem tutaj na naszym forum, że Wracam do domu ma na YouTube ponad 6 mln wyświetleń. W tej chwili ma już ponad 9,7 mln (policzyłem tylko 6 filmików z największą liczbą odsłon).
Mimo że Justyny ostatnio było bardzo mało w mediach i mimo że ona od dawna koncertuje niemal wyłącznie z coverami, to ta piosenka cały czas jest chętnie odtwarzana na YouTube i w serwisach streamingowych. I kiedy rozmawiam o muzyce z ludźmi młodszymi od siebie, oni zdecydowanie bardziej kojarzą Wracam do domu niż Dziewczynę szamana czy Oko za oko. Fakt, że ten utwór nie był przebojem, kiedy był nowy, nie znaczy, że nie jest przebojem dziś. Zresztą podobne przypadki to na przykład To już było Maryli Rodowicz czy Winna Chylińskiej. :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Też lubię Wracam do domu. Pamiętam występ na Fryderykach przemienionych na koncert ku czci ofiar smoleńskich. Sam się wtedy wzruszyłem. Piękne to było.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Rozumiem, ze chce teraz sprzedać coś, co dała przedtem za darmo, ale drugiej strony nie dziwię się, że przestała inwestować w nowe płyty, jeśli nie jest zadowolona z odbioru poprzednich płyt. A może po prostu chciała mieć fizyczna wersje materiału, który wcześniej nagrała i stwierdziła, że szkoda go mieć tylko w wersji elektronicznej? Może rzeczywiście bardziej opłacają się jej koncerty, pod warunkiem że ludzie kupią bilety, ale w aktualnej sytuacji, gdy odwoływane są kolejne koncerty, bo jest problem z obiektami, to nie wiadomo, jak ona widzi swoją dalszą działalność muzyczna.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

2 godziny temu Plejada wrzuciła na YouTube oficjalny filmik z występem Justyny z koncertu "Artyści przeciw nienawiści":
-> Justyna Steczkowska - Wracam do domu #ArtyściPrzeciwNienawiści
Piękne wykonanie.
Na samym początku Justyna miała problem z odsłuchem, ale w ogóle nie wybiło jej to ze skupienia. Wokalizy na koniec - super. Bardzo się cieszę, że mogłem to widzieć i słyszeć na żywo.
A przemowa Justyny przed piosenką? Chyba faktycznie trochę Edytowa, cóż, Diwy już tak mają. ;)

Przy okazji koncertu Justyna udzieliła wywiadów dla kilku portali, na razie ukazał się ten dla przeAmbitnych:
-> Steczkowska podsumowuje koncert #ArtyściPrzeciwNienawiści | przeAmbitni.pl
-> TAK Steczkowska wybaczyła Dodzie - teraz duet? | przeAmbitni.pl
-> Czym jest wędrówka duszy - Steczkowska zachęca do Marii Magdaleny | przeAmbitni.pl
-> Czemu Steczkowskiej nie ma w Agencie? | przeAmbitni.pl

Justyna powiedziała, że nie wzięła udziału w "Agencie", bo muzyka jest dla niej ważniejsza. No i prawidłowo. Szkoda, że jej rówieśniczka, Edyta Górniak wyznaje tutaj inną zasadę. :PP
Steffie pisze:Rozumiem, ze chce teraz sprzedać coś, co dała przedtem za darmo, ale drugiej strony nie dziwię się, że przestała inwestować w nowe płyty, jeśli nie jest zadowolona z odbioru poprzednich płyt.
Już wcześniej płyty Justyny nie sprzedawały się dobrze (ostatnia jej płyta, która ładnie się sprzedała, to "Daj mi chwilę" z 2007), ale mimo to ona nadal nagrywała. Kiedy zaczęła pracować z Wojtanowskim, nagle się to skończyło. On jest jej menadżerem od jesieni 2015 i od tego czasu Justyna wydała tylko jeden teledysk (do Płoną maki, kapie wino).
Steffie pisze:Może rzeczywiście bardziej opłacają się jej koncerty, pod warunkiem że ludzie kupią bilety, ale w aktualnej sytuacji, gdy odwoływane są kolejne koncerty, bo jest problem z obiektami, to nie wiadomo, jak ona widzi swoją dalszą działalność muzyczna.
Koncerty są odwoływane, bo po pierwsze bilety są horrendalnie drogie, po drugie, te obiekty często są za duże, po trzecie, Wojtanowskiemu zdarza się sprzedawać bilety na koncerty w obiektach, z którymi nawet nie miał podpisanej umowy. :roll:
Ja też się zastanawiam, jak Justyna widzi swoją dalszą działalność muzyczną. Nie wiem, kiedy się wreszcie skończą widowiskowe trasy z coverami po największych halach w Polsce i wrócą normalne koncerty w teatrach, filharmoniach i klubach z repertuarem z całej jej kariery. Jednak najważniejsze jest to, czego chce Justyna, a ona najwyraźniej spełnia się w tym, co jest teraz...

-> Koncert "Tribute to..." - Steczkowska | Piaseczny | Dąbrowska | Cugowski | Radek | Moś...
Na tym wideo wygląda to super. Ale jeżeli ludzie notorycznie skarżą się w necie, że zła akustyka, że fatalna organizacja, że było dużo krócej niż miało być, to znaczy, że te koncerty jednak nie są aż tak piękne, jak by się wydawało. :(

Minął tydzień od premiery "Marii Magdaleny". Na Spotify na początku były dostępne tylko 3 ostatnie piosenki, później dodano resztę, a ostatnio chyba jeszcze raz wgrano te 3 ostatnie, bo każda z nich miała już ponad 1000 odtworzeń, a teraz znów pokazuje się "<1000". :?

Dzisiaj Justyna promowała "Marię Magdalenę" w radiowej Jedynce, udzieliła wywiadu Pawłowi Sztompke:
-> Justyna Steczkowska: dusza podróżuje z nami przez całe życie
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

ray pisze:2 godziny temu Plejada wrzuciła na YouTube oficjalny filmik z występem Justyny z koncertu "Artyści przeciw nienawiści":
-> Justyna Steczkowska - Wracam do domu #ArtyściPrzeciwNienawiści
Piękne wykonanie.
Nie było idealnie, ale ta piosenka sama w sobie jest piękna.
Broni się i mnie zawsze rozkłada na części.
Wokalizy przepiękne. Przemowę przewinąłem.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

A ja nie rozumiem trochę postawy Steczkowskiej w wywiadzie okolicznościowym.
https://www.youtube.com/watch?v=hZrzjrzdXIE

Padło pytanie o ewentualny duet z Dodą - niepotrzebne, moim zdaniem. Reakcja Justyny mnie dziwi, bo nawet jeśli przyjąć, że aż tyle je muzycznie dzieli, iż by się to nie skleiło, to przecież mają nieskończone możliwości co do coverów. I nawet liczyłem na taki wspólny występ (niekoniecznie tylko we dwie) w ramach tego koncertu. Steczkowska mogłaby też podjąć wyzwanie i zmierzyć się z czymś spoza swojego repertuaru - niesłusznie sądzi, jak odnoszę wrażenie, że jest to zawsze muzyka wysokiej klasy. Czasami śpiewa najzwyklejszy pop.

Zabawnie mówi o swoich masażach i medytacjach, takie to lejmerskie, głupawe i typowe wbrew chyba jej oczekiwaniom. Dobrałaby się z Kayah i jej szamanem :D

Nie rozumiem też nadal jej przedstawiania dawnego konfliktu z Gwiazd na lodzie jako krzywdy i traumy... Serio, aż tyle jej się tam stało z ręki czy ust Dody? Pamiętam, że sama jej dogryzała, jak umiała. A do tego ludzie piszą w komentarzach, że pierwsza zaczęła krytykować Dorotę w programie Ranking gwiazd. Jak było?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Padło pytanie o ewentualny duet z Dodą - niepotrzebne, moim zdaniem. Reakcja Justyny mnie dziwi, bo nawet jeśli przyjąć, że aż tyle je muzycznie dzieli, iż by się to nie skleiło, to przecież mają nieskończone możliwości co do coverów. I nawet liczyłem na taki wspólny występ (niekoniecznie tylko we dwie) w ramach tego koncertu. Steczkowska mogłaby też podjąć wyzwanie i zmierzyć się z czymś spoza swojego repertuaru - niesłusznie sądzi, jak odnoszę wrażenie, że jest to zawsze muzyka wysokiej klasy. Czasami śpiewa najzwyklejszy pop.
Justyna ma prawo uważać repertuar Dody i jej muzyczny styl za "niższą półkę". Zresztą kiedyś nawet tak powiedziała, że dla dziewczyn takich jak Doda też jest miejsce w show-biznesie, ale na innej półce. :PP Może wciąż jest tego zdania, tylko dziś wypowiada się na ten temat już ostrożniej?
I nie tylko Justyna nie kwapi się do duetu z Dodą - Edyta, Kayah, Jopek, Kowalska, Kukulska, Chylińska - myślę, że żadna z nich nie chciałaby śpiewać w duecie z Rabczewską.
Kamui Shiro pisze:Nie rozumiem też nadal jej przedstawiania dawnego konfliktu z Gwiazd na lodzie jako krzywdy i traumy... Serio, aż tyle jej się tam stało z ręki czy ust Dody? Pamiętam, że sama jej dogryzała, jak umiała. A do tego ludzie piszą w komentarzach, że pierwsza zaczęła krytykować Dorotę w programie Ranking gwiazd. Jak było?
Jedna z naszych forowiczek napisała przed laty, że w "Rankingu gwiazd" Edyta powiedziała, że Dody nie ma w tym programie, bo tu są tylko damy. Podobno Justyna zaczęła się z tego śmiać.
W "Gwiazdy tańczą na lodzie" Doda zdecydowanie częściej dogryzała Justynie, niż Justyna Dodzie. Niedawno dwa razy zwróciłeś mi uwagę, że piszę za długie posty, więc nie będę już podawał dokładnie, co jedna powiedziała o drugiej. :PP Jeśli Cię to bardzo interesuje, wejdź sobie w archiwum Pudelka, tam o każdym odcinku tego programu jest osobny artykuł i tam są dokładne cytaty z ich potyczek.

Wczoraj Justyna zagrała w Olsztynie pierwszy koncert z trasy promującej "Marię Magdalenę". Zaśpiewała wszystkie piosenki z nowej płyty i dodatkowo jeszcze Wybaczcie mnie złej, Pryzmat i Wracam do domu. Więcej na temat tego koncertu znajdziecie tutaj.
Z kolei dzisiaj zagrała koncert muzyki filmowej w Poznaniu.
Trzeba przyznać, że w mijającym tygodniu Justyna była bardzo aktywna: w środę zaśpiewała w Łodzi na koncercie "Artyści przeciw nienawiści", w czwartek promowała swoją najnowszą płytę w radiowej Jedynce, wczoraj zagrała koncert w Olsztynie, a dzisiaj - w Poznaniu. :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze:I nie tylko Justyna nie kwapi się do duetu z Dodą - Edyta, Kayah, Jopek, Kowalska, Kukulska, Chylińska - myślę, że żadna z nich nie chciałaby śpiewać w duecie z Rabczewską.
Ktokolwiek nie chciałby śpiewać w duecie z Dodą czy inną gwiazdą z przyczyny "za niska półka muzyczna", moim zdaniem sam wypada na niską i nieautentyczną istotę w artystycznym światku. Prawdziwi artyści zniżyć się nie boją. Plus, muzyka Steczkowskiej to naprawdę nie jest nic niesamowitego. Jeśli czasem zdarza jej się coś wyższego lotu, to raczej dzieło przypadku, reszta to jej wykwintne uśmieszki nad nochalkiem, dzięki któremu ma nosowy głos -> plus 5pkt do polotu dla ubogich.
Jeśli Cię to bardzo interesuje, wejdź sobie w archiwum Pudelka, tam o każdym odcinku tego programu jest osobny artykuł i tam są dokładne cytaty z ich potyczek.
Sprawdziłem. Chodzi o to, że zasugerowała jej starszy wiek - co jest faktem - i było odpowiedzią na absurdalny zarzut nieznajomości "Trędowatej" jako lektury obowiązkowej (?!) /nie wiem, o co Steczkowskiej wtedy chodziło, to miała być jakaś wyrafinowana ironia?/? Steczkowska dogryzała o półkach, wszystkie riposty i zaczepki Dody były całkiem na poziomie i nie mocno wredne - wystarczy porównać to z poziomem dzisiejszych wojen na gali "Fame MMA". Chyba że Pudel (i ja) o czymś nie pamięta... Steczkowska totalnie się ośmieszyła i dalej jest, prawdę mówiąc, śmieszna.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2019, 13:39 przez ray, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Usunąłem z posta krótki fragment zawierający wycieczki osobiste wobec jednego z użytkowników.
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: m&m »

Faktycznie pierwsze zaczepki pojawiły się ze strony Justyny i Edyty. Rozumiem, że trzeba było jakoś wypromować program, ale pewną klasę trzeba przy tym zachować. Doda wiele razy mówiła w wywiwadach, że bardzo ją to zabolało, bo nie rozumiała dlaczego starsze koleżanki, które były w młodości dla niej wzorem bez żadnego powodu ją zaatakowały.
Jak to się potoczyło dobrze wszyscy wiemy..
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

M&m, przecież konflikt między Edytą a Dodą zaczął się na dłuuugo przed "Rankingiem gwiazd". Ten program emitowano jesienią 2008, a one dogadywały sobie właściwie już od 2004-2005, a w 2007 robiły to już ciągle.
Nie wiemy, czy faktycznie to Justyna pierwsza zaczepiła Dodę. Do tego, co Doda mówi w wywiadach, trzeba podchodzić z dystansem, bo jej wypowiedzi często są podkoloryzowane (tak samo zresztą jak Edyty). :PP
I nawet jeżeli Justyna śmiała się z wypowiedzi Edyty, to to jeszcze nie jest atak na Dodę.

Kamui Shiro, nie wiem, na ile znasz twórczość Justyny. Ostatnią jej popową płytą był "To mój czas" sprzed 10 lat, od tego czasu ona wydaje już albumy zdecydowanie mniej mainstreamowe.
Jeśli chodzi o "Gwiazdy tańczą na lodzie", to wyciągnąłeś tylko wypowiedzi Justyny, a przecież docinków ze strony Dody było dużo więcej. Doda na przykład sugerowała, że Justyna ma depresję, że jest mało inteligentna, i złośliwie komentowała jej wygląd - kiedy Kasia Zielińska i jej partner tańczyli przebrani za pszczółki Maję i Gucio i później podeszli do Justyny, Doda powiedziała: "Wszystko się zgadza. Jest Maja, jest Gucio i jest nasza ukochana Tekla". :roll: Poza tym podczas trwania tamtej edycji Doda w wywiadzie dla VIVA Polska powiedziała o Edycie i Justynie: "Ta ma, wiesz, usta po prostu jak ponton, a ta nos jak hamulec od karuzeli. I spotykają się, rozumiesz, i obrabiają ten mój piękny tyłek". Natomiast Justyna chyba nigdy nie skomentowała złośliwie wyglądu Dody. Zatem jeśli mówimy o klasie, to Steczkowska była górą.
Oczywiście Justyna też nie była wtedy do końca bez winy - powinna była w ogóle nie odpowiadać na zaczepki Dody. Na pewno byłoby to dla niej trudne, przecież każdy czasem ulega emocjom i chce się bronić, kiedy czuje się atakowany, ale jednak lepiej byłoby, gdyby konsekwentnie ignorowała Dodę.

Dzisiaj Justyna miała wywiad dla Radia Kolor, była również gościem "Teleexpressu na deser" (emisja w tę niedzielę o 17.30 na TVP Info).
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: keraj »

Podobno koncert w Opolu również został odwołany - masakra co oni wyrabiają ostatnio. Justyna powinna zmienić managera i na jakiś czas odpuścić koncertowanie. Po ostatnich latach ludzie chyba mają już przesyt jej występów i bilety po prostu się nie sprzedają.
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: miłek »

Justyna była gościem OnetRANO
https://www.youtube.com/watch?v=t04nXCHFFdw
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

Tak jak przewidywaliśmy ...

Płyta debiutuje na #31 pozycji Olisu. Zapewne pierwszy i ostatni raz w 50.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

KrzysiekF pisze:Tak jak przewidywaliśmy ...

Płyta debiutuje na #31 pozycji Olisu. Zapewne pierwszy i ostatni raz w 50.
To i odwoływane koncerty tłumaczy chyba nowy wywiad dla „Urody Życia” i powrót do dawnych metod na promocję. Ludzie nie rzucają sie na „Marię Magdalenę” więc wracamy do klasyki. Wiadomo, że taki tytuł raczej nie weźmie osoby jak Jusia na okładkę, jeśli wywiad będzie tylko o płycie. Tak więc Jusia wraca do gadania na tematy prywatne i opowiada m.in. o udarze mamy (pani Steczkowska nie mówi od 7 lat :( ) czy swoim wypadku w dzieciństwie jak miała pękniętą czaszkę. Przypomnijcie to sobie jak Jusia znowu gdzieś palnie, że chroni prywatności.

Dodano po 45 sekundach:
keraj pisze:Podobno koncert w Opolu również został odwołany - masakra co oni wyrabiają ostatnio. Justyna powinna zmienić managera i na jakiś czas odpuścić koncertowanie. Po ostatnich latach ludzie chyba mają już przesyt jej występów i bilety po prostu się nie sprzedają.
Do niej to nie dociera :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

B@r pisze:To i odwoływane koncerty tłumaczy chyba nowy wywiad dla „Urody Życia” i powrót do dawnych metod na promocję. Ludzie nie rzucają sie na „Marię Magdalenę” więc wracamy do klasyki. Wiadomo, że taki tytuł raczej nie weźmie osoby jak Jusia na okładkę, jeśli wywiad będzie tylko o płycie. Tak więc Jusia wraca do gadania na tematy prywatne i opowiada m.in. o udarze mamy (pani Steczkowska nie mówi od 7 lat :( ) czy swoim wypadku w dzieciństwie jak miała pękniętą czaszkę. Przypomnijcie to sobie jak Jusia znowu gdzieś palnie, że chroni prywatności.
Proszę, nie manipuluj faktami. :)
Po pierwsze, to jest oczywiste, że w prasie kobiecej nie rozmawia się z artystami wyłącznie o muzyce.
W wywiadzie dla "Urody Życia" Justyna i tak powiedziała duuużo więcej o muzyce niż na przykład Edyta wczoraj u Magdy Mołek.
Po drugie, jeśli chodzi o opowiadanie o prywatności, to wyznanie, że mama Justyny nie mówi od 7 lat, było tutaj właściwie jedynym takim "tabloidowym kąskiem". Wywiad jest długi, ale nie ma w nim żadnych fragmentów o małżeństwie Justyny czy szczegółów o Leonie - na jakie studia się wybiera, czy ma dziewczynę, żadnych tego typu "smaczków".
Justyna powiedziała też w "Urodzie Życia":
Justyna Steczkowska pisze:W ostatnich dwóch latach wszelkie granice zostały bez mojej zgody – a nawet przy wyraźnym sprzeciwie – przekroczone. Nie prostuję plotek na swój temat, bo to jest tylko woda na młyn dla portali i kolejne kliknięcia kosztem czyjegoś realnego życia. Dlatego wytoczyłam sprawę wszystkim za kłamstwa na temat mojego prywatnego i zawodowego życia i ze wszystkimi do tej pory wygrałam. Ale czas od momentu złożenia dokumentów do przeprosin w gazecie to co najmniej trzy lata. Niestety. Pociesza mnie tylko fakt, że podopieczni fundacji Anny Dymnej i ośrodek „Ufność” w Częstochowie dostaną finansowe wsparcie, ponieważ tam kieruję wszystkie pieniądze z wygranych procesów.
:klaszcze:
Być może nie wszyscy wiedzą, że mój przedmówca, czyli B@r pracuje w "Fakcie" i wielokrotnie pisał dla tego brukowca przeróżne paszkwile na Justynę - na przykład, że ona zdradza męża z menadżerem, że nikt nie chce przychodzić na jej koncerty, że chciała pozwać swoją siostrę, Agatę do sądu, że rzucała w męża książkami i gazetami, że dostała obsesji, jakoby nikt jej w show-biznesie nie lubił, że jest wściekła na Edytę, że dostaje wyższe gaże... Naprawdę dużo tego wszystkiego było. I na podstawie tych artykułów B@ra dla "Faktu" powstawały później szkalujące Justynę newsy na Pudelku i innych portalach plotkarskich. Na szczęście Steczkowska zrobiła to, co należało zrobić, czyli wytoczyła procesy, i jak na razie wszystkie powygrywała. Dzięki temu, że B@r pisał różne kłamliwe i złośliwe rzeczy o Justynie, fundacja Anny Dymnej i ośrodek "Ufność" dostaną pieniądze, które na pewno bardzo im się przydadzą. Czyli nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. :D

Szkoda, że "Maria Magdalena" zadebiutowała dopiero na 31 miejscu na OLiSie, ale faktycznie to było do przewidzenia. Płyta została udostępniona w necie za darmo prawie 4 lata temu, nie wydano teraz żadnego teledysku, nie zorganizowano żadnego spotkania z Justyną w Empiku, w dodatku album jest dość drogi (50 zł), więc płytę kupili chyba wyłącznie najwierniejsi fani. :(
Z drugiej strony, "Ćma" Reni Jusis też zadebiutowała na 31 miejscu, a w odróżnieniu od "MM" zawierała premierowy materiał, więc w sumie nie jest najgorzej. ;)
keraj pisze:Justyna powinna zmienić managera i na jakiś czas odpuścić koncertowanie. Po ostatnich latach ludzie chyba mają już przesyt jej występów i bilety po prostu się nie sprzedają.
Justyna powinna jak najszybciej zmienić menadżera, ale nie powinna rezygnować z koncertów. Wystarczy, że wróci do cen biletów sprzed 4-5 lat i do takich koncertów, jakie wtedy grała, i znów będzie dobrze. Niestety, na to się nie zanosi - Wojtanowski ogłosił kolejną trasę Justyny z coverami. :roll:
"Koncert muzyki filmowej na bis", czyli mix występów z trzech edycji, tym razem w mniejszych miastach. Wystąpią: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Andrzej Piaseczny, Janusz Radek i Sławek Uniatowski.
10 VII - Kołobrzeg, Amfiteatr
14 VIII - Płock, Amfiteatr
23 VIII - Ostróda, Amfiteatr
6 IX - Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr
13 IX - Wałbrzych, Hala widowiskowo-sportowa Aqua Zdrój
14 IX- Kalisz, Hala Kalisz Arena
22 IX - Nysa, Hala widowiskowo-sportowa
27 IX - Elbląg, Hala widowiskowa CSB
Ciekawe, ile z tych koncertów się odbędzie. ;-)

Z kolei w październiku Justyna rusza w trasę "2. Tribute to" i Wojtanowski ogłosił, że ostatnia część każdego koncertu zostanie poświęcona Korze. Skoro na tych koncertach mają dominować piosenki zagraniczne (np. Michaela Jacksona, Whitney Houston, Elvisa Presleya, Freddiego Mercury'ego), to Kora pasuje tam jak kwiatek do kożucha. Już ktoś myślący zwrócił w komentarzu uwagę, że lepiej byłoby zorganizować trasę upamiętniającą wyłącznie polskich wielkich artystów - np. Korę, Violettę Villas, Czesława Niemena, Marka Grechutę i Grzegorza Ciechowskiego.
ODPOWIEDZ