Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

spot_me pisze: Zapewne bedzie przeniesiony na wrzesien bo jakos nie wyobrazam sobie by byl zorganizowany bez publicznosci w czerwcu. Edyta swoj recital tez moze bedzie miec z okazji jubileuszu. Moze wspolny duet :hellobaby:
Tak , już został przeniesiony oficjalnym info.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Bob »

Gratuluję wszystkim obdarowanym, pracowitość jednak popłaca
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

pijej1 pisze:Gdzie można kupić te bilety? Ja się chętnie wybiorę! :D
Na stronie Royal Concert: -> http://royalconcert.pl

Docinek ze strony Kayah był niefajny, delikatnie mówiąc. Już go nie ma, więc chyba Kayah sama się zreflektowała, że przegięła. Ona już taka jest, że czasem coś palnie bez zastanowienia. Na przykład 8 lat temu zaśpiewała dla dziennikarzy i polityków na Balu Dziennikarzy i powiedziała wtedy ze sceny, że bardzo jej miło, że może występować dla gawiedzi, i że atmosfera na tym balu jest jak w Rawie Mazowieckiej. :lol3: Nie wiem, jaki sens było teraz wypominać Justynie, że w 2005 śpiewała na spotkaniach wyborczych PiSu. Przecież to było 15 lat temu!
Justyna trafnie odpowiedziała: "Śpiewasz o wspieraniu się kobiet nawzajem" - no właśnie, niby "ramię w ramię", ale jednak nie...
Poza tym całkiem niedawno Kayah wystąpiła na 13 koncertach z trasy "2. Koncert Muzyki Filmowej" zorganizowanej przez menadżera Justyny, więc wydawało się, że one się szanują nawzajem, może nawet lubią... :(
spot_me pisze:Przesluchania online do kolejnej edycji doroslej wersji voice'a juz sie rozpoczely. Zwazywszy, ze i Edyta powiedziala, ze dostala zaproszenie mozna byc pewnym, ze znow zasiadzie w Voice Kids bo z Justyna nigdy by sie nie zgodzila (przy dzieciakach znow sie ani nie napracuje ani nie bedzie musiala spiewac za duzo wiec w to jej graj).
Może Rinke zaprosi do "Voice'a" Justynę i Dodę? Dla podkręcenia oglądalności byłoby to dobre posunięcie.

Dzisiaj Justyna dość aktywnie odpowiadała na nieprzychylne komentarze na Facebooku i Instagramie. Nawet (chyba po raz pierwszy) odniosła się do kwestii problemów z odzyskaniem pieniędzy za odwołane koncerty:
Justyna Steczkowska pisze:pani Beato proszę nie obarczać mnie sprawami innych firm . To nie do mnie pretensje , ale jeśli to Panią usatysfakcjonuje zapraszam na inny koncert i osobiście wyślę Pani bilety. Proszę dać znać na jaki i kiedy.
Ona dystansuje się od Royal Concert, jak tylko może...

Poza tym dzisiaj Justyna wrzuciła na InstaStory kolejną relację ze studia - z pracy nad oratorium.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

ray pisze:Poza tym całkiem niedawno Kayah wystąpiła na 13 koncertach z trasy "2. Koncert Muzyki Filmowej" zorganizowanej przez menadżera Justyny, więc wydawało się, że one się szanują nawzajem, może nawet lubią...
Niestety Kayah od dawna czuje niechęć do Justyny i chyba tylko ty wierzyłeś, że jest inaczej. Fakt, że wystąpiła na wydarzeniu organizowanym przez menedżera JS pokazuje tylko, że pieniądz nie śmierdzi, więc dla niego odłożyła na chwilę uprzedzenia. Można to też nazywać profesjonalizmem... :PP Niestety tym przytykiem pokazuje teraz hipokryzję. Justyna jej super odpowiedziała, szczególnie, że właśnie Kayah śpiewa o sile kobiet, mówi w wywiadach frazesy o wspieraniu się, a jak widać niewiele to ma wspólnego z jej postępowaniem. Swoją drogą dotację dostała też Natalia Kukulska, ciekawe czy w jej przypadku Kayah też będzie tak zionęła ogniem? :) Niech ją ktoś uświadomi, że dotację dostała nawet Krystyna Janda, więc jej teoriach o wiecach prezesa jest mocno nietrafiona. Trzeba było zrobić swój projekt i składać wniosek, bo jak widać opłacało się.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: IgaAga »

Uwielbiam Justynę za pracowitość, kreatywność,muzykę i elegancję. :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

B@r pisze:Niestety Kayah od dawna czuje niechęć do Justyny i chyba tylko ty wierzyłeś, że jest inaczej.
Tak, przyznaję, że wierzyłem, że jest inaczej - bo po pierwsze, Kayah często mówi (a od niedawna również śpiewa) o solidarności kobiet, a po drugie, w wywiadzie dla "Gali" w 2011 pochwaliła Justynę za to, że "fenomenalnie radzi sobie z trudnym repertuarem" Ewy Demarczyk.
Oczywiście pamiętam, że w 2004 Justyna i Kayah dogryzały sobie na łamach "Faktu" (zresztą pisałeś o tym na swoim blogu), poza tym podobno wtedy też specjalnie poleciały do Brukseli na koncert z okazji wejścia Polski do UE osobnymi samolotami. :lol3: Ale wydawało się, że one później doszły do porozumienia - Justyna w 2007 powiedziała u Mołek, że z pewną piosenkarką miała konflikt, ale już wszystko sobie wyjaśniły. Potem wielokrotnie wypowiadała się o Kayah bardzo pozytywnie, no i w końcu występowały razem na koncertach muzyki filmowej. Przykre, że Kayah tak się teraz wobec niej zachowała...
IgaAga pisze:Uwielbiam Justynę za pracowitość, kreatywność,muzykę i elegancję.
Ja też. I dodatkowo za mądrość - uwielbiam wywiady z nią. :)

Dzisiaj Justyna wystąpiła w TV na koncercie z okazji 100 urodzin naszego papieża.
Zaśpiewała Czarną Madonnę:
-> https://vod.tvp.pl/video/zycie-i-pontyf ... 1,48046443 (od 12:37)
i dwukrotnie razem z innymi Barkę:
-> https://vod.tvp.pl/video/zycie-i-pontyf ... 2,48063843 (na samym początku i na finał)
Klasa, klasa, klasa. :klaszcze:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: pijej1 »

Brzydzi mnie gloryfikacja kolesia od ukrywania pedofilii w kościele. To tylko kwestia czasu aż go zniosą z listy świętych czy błogosławionych. Fuj obrzydlistwo!
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: spot_me »

Gdyby to wszystko bylo takie czarno-biale w zyciu.... Zostajesz szefem olbrzymiej korporacji i na poczatku z podszepow, a potem z obserwacji widzisz ze 70% twoich wspolpracownikow to mafia, przestepcy, zlodzieje lub inne ciemne typy. Co robisz? Rezygnujesz? Nie mozesz, nie ma takiej opcji. Zwalniasz wszystkich? Nie mozesz, okazuje sie ze choc w oczach swiata jestes szefem wszystkich szefow w tej korporacji to i tak oni maja wladze nad twoim byc albo nie byc. Zglaszasz ich przestepstwa na policje? To moze oznaczac koniec tej korporacji, a to ostatnia rzecz jakiej potrzeba swiatu, a raczej tym milionom, ktorzy zyja w oparciu o fundamenty tej korporacji. Nie wymieniam opcji, jakoby moglbys nie wiedziec o tych przestepstwach bo to juz zostalo wykluczone i chyba trzeci film Sekielskich udowodni ponad wszelka watpliwosc, ze Karol Wojtyla wiedzial i rzeczywiscie z jakichs powodow wolal zachowac to dla siebie.

Rownie dobrze mozna teraz osadzic Niedzwieckiego:
https://www.pudelek.pl/byly-czlonek-zes ... 592977312a
Jest bohaterem bo rzucil prace w rzadowej propagandowej tubie czy raczej lapowkarzem, ktory latami zbijal hajs pod stolem? Cos czuje, ze po tylu latach tworzenia tej listy czyl sie juz jej panem wiec i faktycznie moze tez ukladal ja wedlug swego widzimisie. Troche mi zal bo glosowalem wiele razy na ta i inne listy, a dzis okazuje sie ze to sciema tworzona za kase firm fonograficznych.
Wszystko ma drugie dno, ale osadzac jednostke jest czesto w podobnych przypadkach krzywdzace, bo zazwyczaj stoi za tym wszystkim wielka machina.

Wracajac do wspomnianego powyzej koncertu, mnie bardziej oburza, ze ci wszyscy artysci tak chetnie stawili sie na zawolanie TvPis w czasach gdy kultura jest deptana przez rzad, a slowa prawdy cenzurowane w radio. Dlaczego nie stac ich na bojkot TvP. Zapewne odpowiedzia jest jak zwykle kasa.
Kazik - 'Artysci'
https://www.youtube.com/watch?v=l7VykCTXX7M
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: pijej1 »

spot_me pisze:Co robisz?
Rezygnujesz? Nie mozesz, nie ma takiej opcji.
Zwalniasz wszystkich? Nie mozesz, okazuje sie ze choc w oczach swiata jestes szefem wszystkich szefow w tej korporacji to i tak oni maja wladze nad twoim byc albo nie byc.
Zglaszasz ich przestepstwa na policje? To moze oznaczac koniec tej korporacji, a to ostatnia rzecz jakiej potrzeba swiatu, a raczej tym milionom, ktorzy zyja w oparciu o fundamenty tej korporacji.
STRASZNE JEST TO CO NAPISAŁEŚ :shock:
Właśnie takie działania czyli zaniechanie jest największym grzechem ludzkości :twisted:

A najlepsze z tego wszystkiego to najwiekszego hipokrytę ogłosić swiętym :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: o #CIACH# zdechnę!!! :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Z pozostałaą treścią posta się zgadzam :) Artyści to #CIACH#, każdy to wie pójdą za kasą. #CIACH# pis z góry na dół a lecą na oślep do tvpis po pieniążki :P
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: spot_me »

Bo Ty jestes mega radykalny w swych pogladach. A moze po prostu nigdy nie stanales w sytuacji bez wyjscia gdy kazda podjeta decyzja jest tragiczna w skutkach.
Jest wielkie prawdopodobienstwo, ze za jakis czas o Franciszku powiedza to samo - bo przeciez nikt nic nie zrobil z ta mafia w Watykanie. Oni tam nadal sa i nadal wykorzystuja dzieci. Jestem pewny, ze Franciszka tez wyswieca zanim mu cokolwiek udowodnia w formalnych zarzutach. I co w zwiazku z tym proponujesz?
Zgadzam sie co do zaniechania. Mam nadzieje, ze zglaszasz na policje kazde przestepstwo, ktorego jestes swiadkiem i pietnujesz kazda niesprawiedliwosc, z ktora sie spotykasz na codzien. Zmieniac swiat trzeba przeciez zaczac od siebie.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Margaret »

Myślę, że największy hejt na Justynę wśród muzyków za otrzymanie dotacji jest przez to jaką kwotę otrzymała Justyna.

Nie oszukujmy się, ale za 90.000 zł uczciwie stawiając sprawę mogłaby zorganizować przynajmniej 3 koncerty.
Domyślam się, że na tym koncercie będą telebimy i wizualizacje, no ale bez przesady.
Organizacja koncertu tyle nie kosztuje. Nie wierzę, aby jej muzycy, dźwiękowcy, oświetleniowcy brali za ten koncert więcej niż za każdy inny koncert za który Justyna otrzymuje swoje honorarium.
Wynajęcie sali wraz ze sprzętem też tyle nie kosztuje.
Na forum muzyków na fb ktoś wyliczył ile kosztuje sala, sprzęt, transport, hotele, muzycy i ten wynik podał "z górką" uzasadniając tym, że Justyna może wybrać ciut lepszy sprzęt lub droższą salę i zostało duuużo nadwyżki.

i myślę, że o to wszystko się rozchodzi. Gdyby dostała mniejszą kwotę to myślę, że oburzenie byłoby mniejsze.


Natomiast Agata Steczkowska dostała też 90.000 zł dotacji na zeszyty do muzyki i ich wysyłkę.
W takim razie w jak wielkim milionowym nakładzie Agata chce wyprodukować te zeszyty?

O ile na Justynę można przymknąć oko, to dotacja Agaty to paranoja. Będą one pozłacane? 8P
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: IgaAga »

Dotacja jest na projekt, projekt zostaje zaakceptowany jest 90 tys. Jest to pomoc dla artystów w okresie pandemii.

Dodano po 6 minutach 10 sekundach:
Ja nie stawiałabym takiego znaku równości występujesz na koncercie jesteś za PIS. Kochani nie zawsze wszystko podlega jednoznacznej kategoryzacji.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: pijej1 »

A dla mnie to oczywiste. Nie identyfikuję się z jakością czy poglądami to nie występuję :roll:
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: To co najlepsze »

A jak Edyta wystąpiła u Roli to się identyfikuje?

Justyna pięknie odpowiedziała Kasi Szczot
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Kayah to wredna, dwulicowa skorpionica. Tu całuski, przytulaski. Tam zazdrość, przytyki i jad. W tym miejscu ma pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Niech więcej pogada o kabale i pozdrowi przyjaciół Żydów, grekokatolików i wszystkich tych, co nie śmierdzą jej zgniłym Polakiem.
ODPOWIEDZ