Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Bob »

Fotel i peruka pożyczony zapewnie od psiapsiułki Dody :P ,ale ogólnie te występy to nokaut ,Justyna i długo,długo nikt.
Tancerki na tle Jusi-niestety pod względem figury wyglądają niezgrabnie....

Dodano po 11 godzinach 49 minutach 14 sekundach:
Dziś dopiero odnalazł mnie moment kiedy w skupieniu obejrzałem leśny koncert....Zen i Chopin to arcydzieła...Pomysł,jakość artystyczna tego projektu, realizacja godne wszystkich możliwych nagród..... :elfik: :winko:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Wojtuś »

18 czerwca na 25-lecie do sprzedaż trafi Dziewczyna Szamana na czerwonym winylu. Płytę można już zamawiać na empik.com:
https://www.empik.com/dziewczyna-szaman ... 9,muzyka-p
Bardzo mnie cieszy ten fakt i płytę na pewno kupię bo to jedna z moich ulubionych polskich płyt.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: pijej1 »

A tu ballada z wysokiej półki!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ScElcqfUHPE

Niesamowity duet i jak się okazuje nie tylko wokalny!
Muzyka: Justyna Steczkowska, Kuba Kikut Mańkowski
Słowa: Beata Kozidrak

I płyta 17 w karierze!
https://www.empik.com/szamanka-steczkow ... 7,muzyka-p

Wywiad radiowy: https://www.polskieradio.pl/7/160/Artyk ... tystycznej
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Okladka mi nie pasuje za cholerę do tytułu, no ale niech jej będzie. Super, chętnie posłucham jak będzie.

Ta ballada z Beatą moim zdaniem nieudana. Produkcja siada i wokalnie mam wrażenie, że tego nie przemyślały, bo wyszło bardzo płasko. Ale jakby co za różnica. Kto jak kto, ale akurat one obie mają za swoimi plecami dorobek nie tak jak niektórzy.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: pilsner »

pijej1 pisze:https://www.empik.com/szamanka-steczkow ... 7,muzyka-p
Piosenka nic ciekawego, a szkoda, bo choć beata skompromitowana po jeździe na 2xgazie, to jednak ma charakter, ale wyszło mdło jak większość rzeczy spod ręki Jusi, a klip - wiem że nieobiektywnie - ale no wypisz wymaluj zżyna z klipu QQ&Kaya

hhttps://www.youtube.com/watch?v=RQUtbSc7hX0
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: IgaAga »

Ja uważam że świetny utwór i świetny teledysk, fajnie to Panie ograły brawo :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Ale se Justa strzeliła w stopę. Zabawne że tutaj na Edce wieszano psy a prawda o skromnej i ofiarnej Jusi wyszła na wierzch . Już w dniu koncertu tekst dziewczyny szamana był dla mnie niesmaczny, późniejsze fakty tylko pogłębiają zalosnosc tej sytuacji.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Justyna twierdzi, że Edyta, Maryla kłamią bo dostały największe honorarium za występ a mówię, że wystąpiły charytatywnie
ciekawe jaka jest prawda.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Klamie też Natasza i blue cafe
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

Kiedyś robiłem wywiad z Piaskiem i rozmowa zeszła na koncerty charytatywne. Powiedział, że on woli dostać gażę za taki koncert i całą ją przeznaczyć na dany cel aniżeli wystąpić za darmo a się okaże, że wszyscy dookoła zarobili pieniądze a na cel idą jakieś resztki.
Może Edzia potzrebowała kasy na 18 syna :)

co do płyty Szamanka - jej fizyczna wersja przesunęła się o tydzień(z powodu Empiku i drukarni podobno), ale średnio to widzę, że w piątek otrzymamy album fizyczny bo Empik nadal nie ma tej płyty, status ciągle wyświetla W REALIZACJI... a gdzie tu jeszcze Skmpletowane, Wysłane...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Jest grubo. Gdyby to była Edyta co niektórzy uzytkownicy by już ja zrównali z putinem. Wychodzi szydlo z worka. To je wojna. Artyści wydają oświadczenia. Nici z pojednania Steczki- Gorniak
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Addar po pierwsze odwal się z tymi epitetami od Justyny. Jeżeli już ktoś ma kogoś oceniać za pracę i zarobki to niech to robi Justyna, bo ona PRACUJE. A nie Edyta śmieje się z głupkowatego Nie Daj Się i nic więcej do powiedzenia nie ma.

Generalnie pomimo tego, że Justyna nie powinna poruszać tego tematu to jednak prawda w oczy kole. Chciała to poruszyła. Ale Edyta nie jest głupia = "producent pokrył hotel, ekipę i moje zachcianki" może się równać temu, że dostała uposażenie na wydatki, które mogło być dużo większe niż koszty stąd nie nazywa tego "wynagrodzeniem".

Umówmy się na jedno. Jeśli chodzi o kasę to Edyta i Maryla nie odpuszczają nigdy ;)

Dajcie Justynie święty spokój.

Zresztą Justyna Steczkowska to jest jakaś klasa. Ich konflikt pewnie polega na tym, że Justyna coś powiedziała a Edyta odebrała to personalnie zamiast z dystansem i narosło to w jej głowie to rangi kuli śnieżnej. Dlaczego Justyna by się miała zniżać do tego poziomu piaskownicy. Justyna jest spełniona muzycznie i rodzinnie - to dowartościowa kobieta - i nie dziwie się, że nie liże Edzi #CIACH# pomimo tego, że ma łagodniejszy charakter niż Edzia. Edyta zasługuje na największą pogardę za całokształt swojego życia. Justyna i tak zrobiła to na jakimś poziomie, Edyta powinna się cieszyć, że Dody tam nie było bo prawda by się wylała jak woda ze dzbana wodnika.



Nie uwierzę w to, że Steczka dostała gażę a Edyta nie. Nawet jakby 28 bomb miało zaraz spaść w Zakopanem. Nie ma takiej opcji.

Do końca też nie zgodzę się z Nataszą Urbańską. Jest różnica pomiędzy lansowaniem się na imprezie charytatywnej i mówienie że dało się tyle i tyle a różnica powiedzieć "tak dostałam gażę, ale oddam ją na cele charytatywne". Teraz już co się nie powie zostaje użyte przeciwko Tobie. No, ale Dodzie insynuuowano, że się lansuje na białaczce pomimo swojej tytanicznej pracy więc zostawię to bez komentarza xd Natasza zreszta chyba tez przyznala ze dostala gaze i ze "bylo dla niej to oczywiste ze ja odda" takze...


Generalnie to powinny być takie kontrakty upubliczniane w ramach takich koncertów. I byłoby wszystko wiadomo. Ludziom sie należy cos takiego. Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze Maryla i Edyta maja prawo dostac gażę, ale klamac juz nie powinny.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Szanowni Państwo. Uprzejmie informuję, iż za udział w koncercie niedzielnym z oczywistych względów nie pobrałam wynagrodzenia. Producent w uprzejmości pokrył wyłącznie koszty mojej ekipy, transportu i hotelu. Nie znam innych ustaleń pomiędzy artystami i produkcją, wiem jednak, że takie było założenie koncertu, iż był on charytatywny
Jeśli jednak Pani Steczkowska, broniąc swojego PR-u, gotowa jest sugerować mojej osobie kłamstwo, to zgłaszam gotowość spotkać się z nią na drodze sądowej. Z poważaniem, Edyta Górniak
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

A co miala napisac? xd Oj tak Jusiu wzielam bo poczebuje na nowa plyte aby jej nie wydać i miec czym szczuc fanusiow
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Publiczna deklaracja Justyny postawiła pozostałe panie w niekorzystnym świetle. Posypała się lawina komentarzy, że pazerne diwy zagarnęły kasę z "charytatywnego" koncertu do kieszeni. Teraz z kolei Justynie się oberwie, że próbowała się wylansować w takich okolicznościach, na krzywdzie Ukrainy. Dodatkowo pozostałe artystki będą na nią patrzeć z byka, że je wywołała do tablicy. Wierzę w czystość intencji Justyny, ale wyszło niefortunnie a to szczególnie drażliwy czas. Edyta już odgraża się sądem, tak działa ta jej słynna łagodność i chęć rozwiązywania konfliktów z białą flagą. Smutne to wszystko. Tym bardziej, że tym razem występowały pod flagą Ukrainy. Zakładam, że obie jednak z dobrych pobudek. Niepotrzebna burza, a Edyty dawne animozje nie opuszczają. To, że szambo się wylało, nie oznacza od razu że trzeba się w nim babrać. To raczej w kategoriach nieporozumienia, które panie powinny załatwić między sobą. Teraz każda będzie bronić swojego dobrego imienia, ale to jakaś dziecinada. Dorosłe kobiety, które w mediach są od tylu dekad...
ODPOWIEDZ