Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5021
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

ray pisze:Swoją drogą, nie wiem, czy zauważyłeś, Piter, ale my jakoś zawsze 30 października wieczorem kierujemy uwagę w stronę tej samej Diwy:
- 30 X 2014 wieczorem obaj byliśmy na koncercie Kylie w Atlas Arenie
- 30 X 2018 wieczorem obaj byliśmy na koncercie Edyty w Teatrze Wielkim
- 30 X 2019 wieczorem obaj piszemy tu o Justynie
Czasem mnie przerazasz...dobra nie czasem, regularnie ! :shock: :shock:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Kopaneek pisze:To samo można napisać o Mandarynie, która w tym względzie przebija Steczkowską.
Nie, ponieważ Mandaryna nie ma silnej renomy jako wokalistka.
José Carreras dwukrotnie zaprosił do swoich występów Edytę i dwukrotnie Justynę, natomiast Mandaryny nie zaprosił jeszcze ani razu i nie sądzę, by się to miało zmienić. :)
Kopaneek pisze:A, dzięki Edycie, Justyna obecnie powszechnie bardziej jest znana z pieczenia chleba, aniżeli jakiejkolwiek piosenki. :ha: :lol3: :lol3:
Byłeś na jej koncercie w Teatrze Dramatycznym, więc powinieneś pamiętać, jak Justyna wyszła do widzów z mikrofonem i wybrane osoby śpiewały z nią Oko za oko, słowo za słowo, albo jak na koniec widzowie domagali się Wracam do domu.
Mhmmm, no i już ponad 11 milionów wyświetleń Wracam do domu samo się nie nabiło.
Kopaneek pisze:Nawet kopiowanie Kayah nie pomogło.
Jeśli dla Ciebie album "I na co mi to było?" był kopiowaniem twórczości duetu Kayah & Bregović, to nie mam pytań.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

Kopaneek pisze:Nawet kopiowanie Kayah nie pomogło.
"i na co mi to było?"
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

ray pisze:Swoją drogą, nie wiem, czy zauważyłeś, Piter, ale my jakoś zawsze 30 października wieczorem kierujemy uwagę w stronę tej samej Diwy:
- 30 X 2014 wieczorem obaj byliśmy na koncercie Kylie w Atlas Arenie
- 30 X 2018 wieczorem obaj byliśmy na koncercie Edyty w Teatrze Wielkim
- 30 X 2019 wieczorem obaj piszemy tu o Justynie
Pytanie co robiliśmy w latach 2015-17? :ha:
Chyba był też jakiś koncert Kayah, na którym obaj byliśmy? Jubileusz Kamienia? Też jakoś jesienią, ale chyba później nieco, bo o świętach myślałem.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Ray, mam serdecznie w d... koncerty Steczkowskiej, nie szedłbym na kiepsko organizowane przesięwziątko. Wiem, że ją stac na wiele, ale tego wiele nie daje. Obserwuję, że jest kompletnie pogubiona i przeterminowana jako artystka. Proste.
ray pisze: Jej naturalne środowisko to teatry, filharmonie i kluby.

No i kosz na odpady.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

Kamui Shiro pisze:Ray, mam serdecznie w d... koncerty Steczkowskiej, nie szedłbym na kiepsko organizowane przesięwziątko. Wiem, że ją stac na wiele, ale tego wiele nie daje. Obserwuję, że jest kompletnie pogubiona i przeterminowana jako artystka. Proste.
ray pisze: Jej naturalne środowisko to teatry, filharmonie i kluby.

No i kosz na odpady.
No chyba nie, skoro chce Ci się o tym ciągle pisać. Jak ja mam coś w d... to nie poświęcam temu uwagi :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Ale ja nie poswięcam uwagi koncertom Steczkowskiej! Tylko temu, że jest skonczona i że w sumie to zabawne.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Piter pisze:Chyba był też jakiś koncert Kayah, na którym obaj byliśmy? Jubileusz Kamienia?
Dokładnie tak. A kilka dni później koncert "Love 2 Love". Kto wie, może za 2 tygodnie znów spotkamy się na koncercie Edyty...
Kamui Shiro pisze:Ray, mam serdecznie w d... koncerty Steczkowskiej, nie szedłbym na kiepsko organizowane przesięwziątko. Wiem, że ją stac na wiele, ale tego wiele nie daje. Obserwuję, że jest kompletnie pogubiona i przeterminowana jako artystka. Proste.
Równie dobrze ktoś, kto nigdy nie był na przykład na koncercie Edyty, mógłby napisać, że ona jest kompletnie pogubiona i przeterminowana jako artystka i że jej naturalnym środowiskiem jest kosz na odpady. Tylko czy nie byłby to hejt na Edytę? :hmmm:

Jedna Diwa reklamuje teraz Skodę Superb, która jest sponsorem programu "My way", a druga Diwa reklamuje teraz Panasonica, który jest sponsorem trasy "Maria Magdalena":

Panasonic | Wywiad z ambasadorem marki Justyną Steczkowską:
https://www.youtube.com/watch?v=NNHqLsJbCbM

Justyna promuje tutaj również swoją płytę, koncerty, ekologię i książki Olgi Tokarczuk. :dumny: Tylko pani prowadząca chyba powinna troszkę popracować nad dykcją. ;)

Teraz właśnie Justyna gra koncert "2. Tribute to..." w Toruniu.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Angie29 »

Justyna była dziś gościem,, Pytanie na śniadanie "
Mówiła o tym jak jest zapracowana i nie ma czasu na wiele spraw bo ciągle koncertuje. Do tego opowiadała o tym kto gotuje w domu. Oglądając ten wywiad ciągle myślałem jaka różnica jest między nią a Edzia....
Edyta robi wszystko na pokaz i kasy a Justyna robi swoje i widać, że ma gdzieś bycie celebrytka.
Szacunek za bycie sobą w tych czasach.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Angie29 pisze:Justyna była dziś gościem,, Pytanie na śniadanie "
Mówiła o tym jak jest zapracowana i nie ma czasu na wiele spraw bo ciągle koncertuje. Do tego opowiadała o tym kto gotuje w domu. Oglądając ten wywiad ciągle myślałem jaka różnica jest między nią a Edzia....
Edyta robi wszystko na pokaz i kasy a Justyna robi swoje i widać, że ma gdzieś bycie celebrytka.
Szacunek za bycie sobą w tych czasach.
A ja wręcz przeciwnie, myślałem o tym, jak wiele je łączy. Artystycznie niewiele się dzieje, więc w zasadzie, po co ona tam jest. Trochę o tym jej Alanie, o światach, no i że zapracowana :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Sobotni wywiad w "Pytaniu na śniadanie":
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/45791 ... ch-do-swia

Króciutki był ten wywiad - tylko 4 minuty.
Najpierw Rogalska zapytała Justynę, jak zrobić fajne fotki, ale Justyna nie chciała o tym gadać, tylko zaczęła reklamować swoje koncerty. :D Później Kammel próbował nakierować rozmowę na temat fotografii, ale Justyna dalej opowiadała o swoich trasach koncertowych i planach zawodowych na przyszły rok. Gdy mówiła o koncertach "Maria Magdalena", Rogalska zaczęła się nerwowo uśmiechać, bo chyba nie podobało jej się, że piosenkarka zamiast mówić o fotografii czy o rodzinie, wolała mówić o muzyce. :roll: Druga część wywiadu była już o świętach i gotowaniu, ale na szczęście tylko półtorej minuty.
Brawa dla Justyny - ona przychodzi do śniadaniówek, by promować swoją muzykę, i nawet, jeśli dziennikarz chce rozmawiać o tym, co drugorzędne, ona i tak powie, co chciała powiedzieć. :klaszcze:

Chociaż u Justyny na pierwszym planie zawsze była i jest muzyka, to u niej też jest trochę celebryctwa. Niedawno udzieliła wywiadu dla "Party", w którym pojawił się taki fragment:
Justyna Steczkowska pisze:Mam kilka pięknych, ponadczasowych sukienek, m.in. od Sylwii Romaniuk, Eweliny Dec czy Mario Menezi. Helena kiedyś na pewno z przyjemnością je włoży. A w moje rzeczy stroi się już dziś (śmiech). To dzięki niej i dla niej stworzyłam autorską kolekcję ubrań dla dziewczynek Anima by Justyna Steczkowska, która już pod koniec tego roku będzie dostępna w butiku na Moliera 2 i na jego platformie internetowej. To unikatowe, pojedyncze egzemplarze z pięknymi koronkami i szytymi ręcznie ozdobami. Dwa projekty są autorstwa Heleny!
Ona bawi się teraz w projektowanie ubrań dla dzieci? Po co jej to? I mam uwierzyć, że jej sześcioletnia córeczka sama zaprojektowała jakieś dwa ubranka? :roll:

Justyna wzięła udział w nagraniach koncertów kolęd dla TVP, dla Polsatu i dla TVN i niestety te wszystkie 3 koncerty będą emitowane jednocześnie:
- "Wielkie kolędowanie z Polsatem - Warszawa", Wigilia, Polsat, godz. 16.45
- "Rodzinne kolędowanie na Jasnej Górze", Wigilia, TVP1, godz. 17.30
- "Najpiękniejsze kolędy", Wigilia, TVN, godz. 17.40
Przez cały rok Justyna zaśpiewała w TV chyba tylko raz (Boskie Buenos na festiwalu im. Anny German), a w Wigilię ona może śpiewać na trzech różnych kanałach jednocześnie. :lol3:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Inaczej odebrałem ten wywiad. Było o fotografii, a potem Jusia zaczęła wymieniać, ze nie ma na nią czasu, bo to i tamto, siamto, owamto, niewiele zapamiętałem z tej paplaniny. Tu była mina Rogalskiej, zwykłe zdziwienie po prostu, że Jusia w ogóle miała czas na sesję do koncertu świątecznego i żeby założyć czerwoną kieckę i wpaść do studia. A potem już bzdurki świąteczne.
Za taki sam wywiad Edyta dostałaby tu po nosie. Standardzik.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Piter, nie mogę się z Tobą zgodzić. Podlinkowałem ten wywiad w poprzednim poście, więc możesz łatwo się przekonać, że jednak było inaczej.
Justyna nie opowiadała o fotografii, to Rogalska i Kammel bardzo chcieli, by ona o tym mówiła. A Justyna wolała jednak mówić o trasie "Christmas Time!", o trasie "Maria Magdalena", o tym, że już zajmuje się tworzeniem trasy jubileuszowej, w którą rusza we wrześniu przyszłego roku, i o tym, że pisze teraz dużo nut, bo przygotowuje "wielką niespodziankę dla fanów" (pewnie chodzi o oratorium "Miłość", o którym już wcześniej wspominała).
Piter pisze:Tu była mina Rogalskiej, zwykłe zdziwienie po prostu, że Jusia w ogóle miała czas na sesję do koncertu świątecznego i żeby założyć czerwoną kieckę i wpaść do studia.
Chodziło mi o moment 1:46-1:49 - widać tutaj, że Rogalska jest już zniecierpliwiona, że Justyna wciąż mówi o muzyce. :lol3:
I nie jest prawdą, że Edyta za taki sam wywiad dostałaby tu po nosie. Gdyby Edyta poszła do "Pytania śniadanie", Rogalska i Kammel pytaliby ją, czy ma jeszcze czas na swoją starą pasję, jaką jest strzelectwo sportowe, a Edyta odpowiadałaby, że nie, bo jest teraz w dwóch różnych trasach koncertowych, już tworzy kolejną i jeszcze pisze dużo nut, bo przygotowuje niespodziankę dla fanów, ją też bym pochwalił - za pracowitość i za to, że nakierowała rozmowę na to, co jest esencją jej zawodu. :)

Na trasie "Christmas Time!" Justyna śpiewa nie tylko kolędy i standardy świąteczne, ale też Ave Maria i swoją własną piosenkę świąteczną sprzed 13 lat.
Ci, którzy niezbyt interesują się Justyną, pewnie nie wiedzą, że ona w grudniu 2006 wydała ten singiel:
-> Justyna Steczkowska - Świąteczna piosenka o miłości
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Ale ja ponownie obejrzałem ten wywiad, zanim napisałem poprzedni post. Po prostu inaczej to odebrałem. Justyna paplała o rzeczach, które nikogo nie interesowały. Jest megalomanką, myśli, że jest przeciwnie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1669
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Boshe, co tu się dzieje w tym topiku, jakie posty. :o

A zatem niektórych pewnie ucieszy to, co ostatnio na temat obu pań w necie piszą za sprawą E. Zapendowskiej:

Zapendowska ostro o Steczkowskiej i Górniak: one nie są żadnymi diwami
http://wyborcza24.pl/zapendowska-ostro- ... ami-tylko/

Oczywiście bierzemy na to poprawkę, bo źródło to "Fakt".
ODPOWIEDZ