Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Żle widzisz :P
Ja np Justynkę bardzo lubię :) I liczę na to, że jednak poda kwotę. Skoro już się czepia koleżanek i wytyka im ile zarobiły to niech konsekwentnie poda ile dała. Proste.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Pawel pisze:Żle widzisz :P
Ja np Justynkę bardzo lubię :) I liczę na to, że jednak poda kwotę. Skoro już się czepia koleżanek i wytyka im ile zarobiły to niech konsekwentnie poda ile dała. Proste.
Ale po co podawać kwotę? Przecież wg Was w innym temacie za 22 tysiące się nie da zaśpiewać dwóch piosenek. Więc wychodzi na to, że Justyna musiała dołożyć :) bo przecież jeśli dostała 15 tysięcy to byłby huk przy Edi. Wiec jeszcze zaraz Justyna zacznie się jawić jako instytucja charytatywna - tego byście nie chcieli :PP
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Nie wiem o jakim temacie mówisz. Ja naprawdę cieszę się, że oddała. I w sumie dobrze zrobiła jeśli np. zainkasowała te pieniądze i przekazała poźniej. Chociaż realnie wspomogła. Co innego nie otrzymać wcale honorarium, Wtedy kasa gdzieś ucieka.
Po co kwota? Bo skoro już ruszyła sama temat i podsyła linki do artykułu z informacjami, kto ile dostał, to niech będzie fair i powie ile przekazała. Oczywiście w artykule nie ma słowy o Steczkowskiej.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

SOLIDARNI Z UKRAINĄ LOL. W jednym temacie siedzisz? Tak ktos napisal, ze za 22 tys sie nie daloby i tak. Wiec Jusiu dziekujemy Ci, zaraz zrobie avatar z Tobą :bobo: :bobo:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Akurat siedziałem w jednym.
Słucham dalej, Nic Twoja wypowiedź nie wnosi.
Jusiu ile dałaś skoro tak się tym chwalisz to powiedz. Chyba nie masz już nic do ukrycia, chyba się nie wstydzisz filantropko na pokaz :hellobaby:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Ale Twoje tymbardziej nic nie wnoszą. Ty chcesz tylko usłyszeć kwotę dla samej kwoty, bo Cię to boli z niewiadomych mi przyczyn. Nie ma już tej kaski, pytaj Caritas Ukraina.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Nie, pytam Justynę!
Już raz się promowała na grobach, teraz na wojnie i nowej płycie w sporze z Edytą. Szczyt żenady przykryty dobroczynnością. Nawet jak miało wyjść dobrze i szlachetnie to wyszło beznadziejnie. Pomaganie nie zawsze musi być na pokaż.
Więcej się nie wypowiem wzorem Justyny :)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2022, 22:06 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Tak Doda tez sie promowała na białaczce i Nergalu. Wiadomo. Wezcie skonczcie.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

wodawodnista pisze:Tak Doda tez sie promowała na białaczce i Nergalu. Wiadomo. Wezcie skonczcie.
Akurat nie wydala wtedy plyty. Nie miala powodów do promocji
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Pawel pisze:
wodawodnista pisze:Tak Doda tez sie promowała na białaczce i Nergalu. Wiadomo. Wezcie skonczcie.
Akurat nie wydala wtedy plyty. Nie miala powodów do promocji
No mówiła o tej płycie bardzo intensywnie na zmianę z sytuacją Adama, chyba wydała Bad Girls na świeżo po jego przeszczepie (klip) a płytę już po rozstaniu ale nadal gdzie temat był na językach. Zresztą to nie moje zdanie, tylko wielu ludzi tamtych czasów, że się na tym promowała. Także wiesz. A i pardon, Doda też się lansowała na tragedii przy APN jak śmiała Edzię zaprosić do śpiewanka, ta nasza doda oportunistka :edi: Jusia tez sie przylansowała po cichu wtedy :PP I razem wbiły różowy sztylet nienawiści prosto w plecy Naszego Anioła Świętej Edyty z Ziębic.


_

Tak swoją drogą z okazji 25 lecia. Gdyby nakręcić ten teledysk identycznie ale kręcąc dzisiejszą technologią to ten klip to absolutna petarda. Nie stroni niczym gorszym od światowych produkcji ani nie wieje wioską po 25 latach. Arcydzieło. Kiedyś to się kurde dało robić coś z niczego, teraz już ludzie zapomnieli jak to się robi.

https://www.youtube.com/watch?v=5QyRHp4X0go&t=188s
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Właściwie to nie temat o Dodzie tylko Świętej Justynie
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Pawel pisze:Właściwie to nie temat o Dodzie tylko Świętej Justynie
Dlategóż, jeśli Twoje oczęta Ci pozwolą to zważ, że zmieniłem też temat na 25 lecie Dziewczyny Szamana.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Ja tam dalej czekam aż Twoja transparentna i czystych intencji Justynka wyjaśni jaką kwotę przekazała 8P
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Pawel pisze:Ja tam dalej czekam aż Twoja transparentna i czystych intencji Justynka wyjaśni jaką kwotę przekazała 8P
potrzebujesz pilnej pomocy psychiatrycznej. Ja juz zapomnialem o tej aferze 15 godzin temu


Zresztą.

Nie mów, żeeeeeeeeeeeeeeeeeee to gaża. To nie gaża, to tylkoooooooooooooooooooo złudzenie kosztów :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Podziękuję. Sam się lecz. Mam się dobrze. Oszczędź sobie takich komentarzy i najlepiej nie wracaj do tematu bo już zapomniałeś :D

12 tysięcy
ODPOWIEDZ