Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

To co najlepsze, dzięki za setlistę. Piosenka o lataniu z "Ha!" to Leć. I znalazłem na Instagramie nagranie całego Sanktuarium, tak więc jeszcze ten utwór Justyna zaśpiewała.
Sanktuarium: -> https://www.instagram.com/tv/CBG8jaQAv3Z/
Wracam do domu: -> https://www.instagram.com/tv/CBJaki3AKeM/

15 utworów jak na koncert biletowany to nie jest dużo, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że Justyna grała ten koncert w deszczu.
Aranże były super. Nie spodziewałem się, że z takim rozmachem to zostanie zrobione. Byłoby fajnie, gdyby za jakiś czas cały koncert pojawił się w necie. Na razie Justyna zapowiedziała, że za kilka dni udostępni fragmenty:
Justyna Steczkowska pisze:Kochani, bardzo Wam dziękuję za wczorajszy wieczór ❤️ Za to, że byliście z nami, za piękne słowa, które do mnie cały czas docierają, za miłe rozmowy po koncercie. Pierwszy raz grałam koncert na dachu i to było niezwykłe przeżycie. Magia światła, muzyki, atmosfery w Hotelu Warszawa. Za kilka dni postaram się wrzucić kilka fragmentów piosenek dla wszystkich tych, którzy nie mieli szansy go obejrzeć. A dziś proszę Was o komentarze co Wam się podobało, a co nie. Co możemy zrobić lepiej. Marzy mi się Koncert Cygański przy ognisku, totalnie na luzie, w otoczeniu przyrody i kolorowych taborów. Może kiedyś...
Jutro z kolei Justyna ma wypuścić teledysk fanów do Terry. :)
endeven pisze:Ray ostatnio chyba sam siebie z tego posta cytowal, wiec rzucilo sie w oczy. Sam sie prosił. Wiekszosci jego postow czytam pobieznie.
Ta uszczypliwość była niepotrzebna. Gdybym ja pozwolił sobie na taką uszczypliwość wobec Ciebie, byłoby to dokładnie tak samo niepotrzebne.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Angie, bede zatem wypatrywac pozytywow w Twoich postach.
Miłego tygodnia. :kwiatek:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

Angie29 pisze:Kto nie chce oglądać lub się mu nie podoba może skomentować raz i wystarczy. Ciągłe uwagi na temat... Jusia taka... Jusia owaka oczywiście w negatywnym sensie są już nudne.
To może zastosujmy taką zasadę w stosunku do Edyty?
Komus nie podoba się jej zachowanie, jej wypowiedź, jakaś inna aktywność i napisze o tym raz i "wystarczy", tak?? By ciągłe uwagi i udowadniania o tym, jaka to jest zła, leniwa etc nie pojawiały sie do znudzenia? Dacie radę? Dacie radę nie stosować podwójnych standardów?

Bardzo dobra setlista tego koncertu Justyny.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

keraj pisze:Właśnie pojawił się hot16challenge Justyny, który wyszedł wg mnie dosyć ciekawie.

Ale największe zaskoczenie jest w nominacjach , gdzie pojawiła się Edyta i Doda.
Uważam, że fajny gest prowadzący do zakopania toporu wojennego, ale pewnie Edyta przyjmie to inaczej.

https://youtu.be/2avCHZRoxQw

Okropny i pretensjonalny, jak zresztą 90% twórczości tej pani.

Słyszałem sporo o wiele ciekawszych hot16 w wykonaniu artystów mniej doświadczonych, a nawet amatorów.
Zawiodła mnie. Zawiodłaby mnie, bo w sumie nie spodziewałem się niczego dobrego.

Rozumiem, że rap to nie jej bajka i że należy chwalić intencje... ale nie wyszło to najlepiej, oj nie.
Jeszcze ten tekst, brakuje tylko żeby właczyła w to coś z Międzynarodówki. Puste frazesy i pompa w sosie w pięciu smakach z restauracji Chińczyk najbardziej smacznej w Pcimiu Dolnym. Nie wiem też, co ma do koronawirusa klip ze zwierzętami rzeźnymi i Afrykanami.

Kai to lepiej wyszło, pewnie ma radochę.

Ogólnie za dużo tych polskich silnych kobiet, kręcących się wokół muzyki środka jak smród po gaciach. O jedną.

Nominacja dla Edyty i Dody prowokacyjna (to pogodziły się czy nie? to miała w koncu konflikt z Edi czy nie??), ale miła.

Dodano po 6 minutach 19 sekundach:
ray pisze:
Edyta pewnie zignoruje tę nominację, podejrzewam, że zostanie o to zapytana podczas kolejnej serii wywiadów dla "Faktu" i Jastrzębia i wtedy powie, dlaczego nie chciała nagrać swojej szesnastki. A Doda raczej przyjmie wyzwanie, tym bardziej, że na Instagramie już zalajkowała wideo Justyny.

A na co Doda jeszcze czeka tak vgl? Nikt jej nie nominował wcześniej?

Edith wydała jakieś Wierzę, to chyba już umyła łapki od sprawy.

Dodano po 6 minutach 47 sekundach:
endeven pisze:Ray ostatnio chyba sam siebie z tego posta cytowal, wiec rzucilo sie w oczy. Sam sie prosił. Wiekszosci jego postow czytam pobieznie.
Widziałem, ale nic z niego nie zapamiętałem. Widocznie mam mega problemy z koncentracją i pamięcią... albo faktycznie coś tu między kimś a kimś iksrzy :love:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Dzisiaj Justyna na swoim fb opublikowała nowy teledysk do Terry, zmontowany z nagrań fanów. Całkiem zgrabnie to wyszło, inicjatywa dla sympatyków piękna. Szczególnie za serce chwyciła mnie trąbka i dziewczynka w stroju ludowym z wiankiem na głowie.

:eko:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Wysłuchałem Wracam do domu.
Justyna tam mówi, o czym jest ta piosenka. Ja trochę inaczej rozumiem jej sens. Piosenka bardzo mi bliska odzwierciedla moje lęki i dotyka mnie zawsze do głębi. Uważam ją za arcydzieło na miarę "Woman's work" Kate Bush.
Na wykonaniu sprzed 10 lat wciąż się wzruszam. Na tym z Areny, na koncercie Dody, już mniej. Wykonanie z wczoraj jest gdzieś pomiedzy. Bridge prosi się o dłuższe frazy. Wokalizy są piękne. Szacunek, że jak zawsze wyglądała znakomicie.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: lena7 »

Adrian Nychnerewicz (zaloze sie, ze ma tu profil i mam nadzieje, ze ma odwage by sie odezwac/skomentowac) jedzie ostatnio czesto po Justynie, a ostatnio nie przebieral w slowach na FB za jej hot16. Moim zdaniem dziennikarz powinien zachowac jakies granice obiektywnosci, zwlaszcza ze wczesniej czy pozniej bedzie musial robic z danym artysta wywiad wiec jak mozna tego artyste obrazac i to w dodatku za jego tworczosc. Troche podobna sytuacja do Bartosza Panczyka - moze chodza nawet razem na piwo, z tym, ze B@r juz sie nawrocil spowrotem na Justyne po latach obsmarowywania jej :roll:
Ostatnio podobna sytuacja miala miejsce z Piotrem Grabarczykiem gdy w jednym tygodniu robil wywiad z Doda spijajac jej z dziobka, by zaraz w natepnym atakowac ja za jej poglady (tutaj chodzilo o sprawy niezwiazane z tworczoscia wiec troche inna sytuacja). Niemniej uwazam, ze to dzisiejsze ''dziennikarstwo'' nie ma nic wspolnego z sednem tego zawodu. Zapominaja, ze to czytelnik/widz ma wyrobic sobie sam zdanie na podstawie przedstawionych obiektywnie faktow, a nie subiektywnych ocen bez jakiegokolwiek ich zrownowazenia.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: lena7 »

Justyna ma wlasnie proby do wystepu na festiwalu Opole 2020. Zaspiewa m.in. Takie Tango Budki Suflera.
Edyta powiedziala, ze w tym roku nie wystapi. Czy ktos wie dlaczego? Bo nie bedzie publicznosci? Slaby powod by zrezygnowac ze swietowania 30-lecia i niejako zignorowac fanow dajac im ochlap w postaci ''jubileuszu'' w towarzystwie Norbiego w Jaka To Melodia. :roll:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

lena7 pisze: Bo nie bedzie publicznosci?

Będzie publiczność , bodajże 700 ludzi :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Patrząc na kalendarz festiwalu, odnoszę wrażenie, że cięto koszty w tym roku. Chyba publiczność wciąż jest ograniczona do co drugiego miejsca. Może Edyta była poza budżetem.

Widziałem filmiki z prób Justyny. Zapowiada się ciekawie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Nowe publikacje na youtube:

Justyna Steczkowska - Moja intymność (teledysk)
https://www.youtube.com/watch?v=c0zDgW4NMDE

Chyba pierwszy raz widzę ten teledysk w całości. Rarytas z archiwum dla miłośników, choć obiektywnie nie jest to rewelacyjny klip. Jednak miło wspomnieć ten czas w karierze.

Jak śpiewa JUSTYNA STECZKOWSKA - Reakcja Analiza
https://www.youtube.com/watch?v=mk-K7dCaj0c

Marcin Łazarski ocenia śpiew Justyny na podstawie Boskiego Buenos i Grawitacji z Opola 2015.
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: patrick.ko7 »

Justyna jest the best! Super show. Przemyciła nawet LGBT do tvpis :d Bravo! i to się nazywa wsparcie gay community, a nie pusta gadka!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Dzisiaj rehabilitacja za poprzedni dzień. Był ogień, kobiecość i seksapil. Choreografia tym razem nie zgubiła wokalu. Cieszy, choć nadal mam w pamięci mierny medley. W ogóle wysoki poziom na koncercie pamięci Romualda Lipki.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

„Takie tango” z Opola fantastyczne. Zachwyciła mnie ta interpretacja, Justyna zrobiła show i pokazała kawał głosu!
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: fookmetoo »

Pot Pourri przebojów było średnie. "Za karę" mogli wybrać wersję z remiksu, bo jest bardzo współczesna. Ale generalnie to i tak jeden z lepszych występów ów wieczoru.
ODPOWIEDZ