Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Zycze jej, zeby jak najdluzej koncertowala i spiewala dla publicznosci, bo ona rzeczywiscie robi to, co kocha. To jest w zyciu najwazniejsze. <3
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Diva dance z filmu "Piąty element", ooooo tego bym posłuchał w jej wykonaniu
sungift
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2012, 15:27
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Wawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: sungift »

B@r pisze:Ktoś był w Walentynki na koncercie Jusi w Koszalinie? Jusi spadła sukienka i zebrany tłum mógł zobaczyć jej nagie piersi :) :lol3: Speszona Jusia uciekła za kulisy i już nie wróciła.
Bzdura!!! Byłam na koncercie i był genialny!!! Wielkie ekrany i jakby spadł jest biustonosz, to widzieli by to wszyscy i internet byłby już zalany takimi filmikami czy fotkami. Coś tam się jej rozpięło na brzuchu i tyle. Nawet tego nie było widać, ale przeprosiła, przebrała się, super zatańczyła i zaśpiewała. W ogóle koncert na 6 z plusem. Ludzie wstali i bili brawo kilka razy podczas tego koncertu!

Dodano po 4 minutach 7 sekundach:
B@r pisze:Ktoś był w Walentynki na koncercie Jusi w Koszalinie? Jusi spadła sukienka i zebrany tłum mógł zobaczyć jej nagie piersi :) :lol3: Speszona Jusia uciekła za kulisy i już nie wróciła.
Rozumiem ze jesteś wielkim fanem Edyty. Ja też, ale myślę, że Edyta byłaby zniesmaczona Twoimi opowieściami. To strasznie chamskie co tu wypisujesz - Tak naprawdę niegodne fana takiej artystki jak Edyta. Żadnej z nich, i w ogóle żadnemu artyście nie odbierzesz talentu swoimi złośliwościami i kłamstewkami.
Pamiętaj też słowa Edyty, że co zasiejesz to wróci do Ciebie. Na Twoim miejscu zacząłbym zmieniać życie, bo za parę lat wg prawa karmy po prostu się nie pozbierasz. :edi:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: 63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018

Post autor: addar »

ray pisze:Cały kraj uważa za Divę numer 1 Edytę Górniak - kobietę, która w ogóle nie koncertuje i nie wydaje absolutnie żadnych płyt? Naprawdę? Kobietę, która nie chce mówić o muzyce i udziela wywiadów niemal wyłącznie brukowcom? Kobietę, która oszpeciła swoją niegdyś piękną twarz przez zastrzyki z kwasu hialuronowego?
\nie nie ważne jak tego chcesz nikt nie uwaza Jusi za dive nr 1 ( prócz leonka) , powiedziałbym że nawet za dive... edyta moze pierdzieć przez całe życie w stołek i już nic wiecej nie zrobić a i tak bedzie miała miano divy.. bo wniosła do naszego sohwbizu jakość div swiatowych o których jusia moze poczytać co najwyzej w bilbordzie
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Addar, a jakieś konkrety?
Zarówno Justyna, jak i Edyta bywają nazywane diwami.
Obie już w 2008 miały występować w programie "Diwy", do czego koniec końców nie doszło, bo podobno Górniak wystraszyła się Dody - ale ile jest w tym prawdy, to wie tylko Edyta.

Podobno "jedyne, co prawdziwe, to jest tu i teraz". Zatem przyjrzyjmy się temu, co mamy teraz, w 2018.
Justyna od początku tego roku zagrała w sumie 11 koncertów i w zasadzie na wszystkich z nich była diwą - bo były to koncerty albo z muzyką z pierwszej części "Władcy Pierścieni", albo generalnie z muzyką filmową, albo z ariami operowymi. Czyli teraz Justyna śpiewa typowo "diwowski" repertuar.
Natomiast Edyta od początku roku nie zagrała jeszcze ani jednego koncertu, jedyne, co ona zrobiła jako piosenkarka przez ostatnie 3 miesiące, to wykonała z playbacku jedną piosenkę na konferencji TVP.
Tak więc gdyby kierować się wyłącznie tym, co mamy teraz, to w pojedynku Diwa Justyna vs. Diwa Edyta bez żadnych wątpliwości wygrywa Justyna. :)
addar pisze:bo wniosła do naszego sohwbizu jakość div swiatowych o których jusia moze poczytać co najwyzej w bilbordzie
Co masz na myśli? Chodzi Ci o umiejętności czysto techniczne?

PS
addar pisze:Diva dance z filmu "Piąty element", ooooo tego bym posłuchał w jej wykonaniu
Mówisz, masz:
https://www.instagram.com/p/Bf1F5ijlGV8 ... teczkowska
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

addar pisze:
ray pisze:Cały kraj uważa za Divę numer 1 Edytę Górniak - kobietę, która w ogóle nie koncertuje i nie wydaje absolutnie żadnych płyt? Naprawdę? Kobietę, która nie chce mówić o muzyce i udziela wywiadów niemal wyłącznie brukowcom? Kobietę, która oszpeciła swoją niegdyś piękną twarz przez zastrzyki z kwasu hialuronowego?
\nie nie ważne jak tego chcesz nikt nie uwaza Jusi za dive nr 1 ( prócz leonka) , powiedziałbym że nawet za dive... edyta moze pierdzieć przez całe życie w stołek i już nic wiecej nie zrobić a i tak bedzie miała miano divy.. bo wniosła do naszego sohwbizu jakość div swiatowych o których jusia moze poczytać co najwyzej w bilbordzie
Co wniosła?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Przekomiczna dyskusja o diwach - aż d(z)iw, jakie można wymyśleć głupie preteksty do posprzeczania się o jedną i drugą czy trzecią śpiewającą lasię. Myślę, że Leon już z tego wyrosł, wy też moglibyście...
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ediva »

Celem określenia wyższości divy nad divą, proponuję by Edzia z Jusią wytargały się kudły. Ta, która prędzej wyrwie rywalce wszystkie doczepy i zrobi z niej "łysą śpiewaczkę" wygrywa. Połamania paznokci i porwania rajstop życzą sponsorzy walki - Gatta i ChiodoPro.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: stinger »

Wiadomo co się dzieje u Justyny? Prywatnie, muzycznie? Kiedy ostatnio udzieliła jakiegoś wywiadu?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Justyna jest teraz na półmetku trasy z muzyką filmową. Odbyło się już 6 koncertów (Koszalin, Lublin, Olsztyn, Zielona Góra, Warszawa, Poznań) i ma się odbyć jeszcze 6 (Wrocław, Katowice, Szczecin, Rzeszów, Sopot, Kraków). Wygląda na to, że koncert w Toruniu 10 kwietnia jest odwołany - jest co prawda na rozpisce koncertów na stronie Justyny, ale nie można na niego kupić biletów na stronie Royal Concert.
Generalnie te nowe koncerty muzyki filmowej zbierają dobre recenzje - czytam opinie na ich temat tutaj i zdecydowana większość ludzi wypowiada się pozytywnie. Czasem tylko ktoś napisze, że za dużo jest tam Justyny, a za mało innych artystów. :PP

A jeśli chodzi o wywiady, to nie ma nic, cisza. Odkąd Justyna ogłosiła separację z mężem, nie udzieliła ani jednego wywiadu - ani w telewizji, ani w radiu, ani w prasie, ani w internecie - nigdzie. A to już prawie rok minął. :shock:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

ray pisze:Generalnie te nowe koncerty muzyki filmowej zbierają dobre recenzje - czytam opinie na ich temat tutaj i zdecydowana większość ludzi wypowiada się pozytywnie. Czasem tylko ktoś napisze, że za dużo jest tam Justyny, a za mało innych artystów. :PP

ja byłam w zeszłym roku w Sopocie i jestem zachwycona :) Justyny faktycznie dużo, ale mi to akurat nie przeszkadzało, bo ją bardzo lubię,świetne - 3h widowisko :) <3 :wub:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

ray pisze:
A jeśli chodzi o wywiady, to nie ma nic, cisza. Odkąd Justyna ogłosiła separację z mężem, nie udzieliła ani jednego wywiadu - ani w telewizji, ani w radiu, ani w prasie, ani w internecie - nigdzie. A to już prawie rok minął. :shock:
Był ostatnio z nią wywiad Mateusza Hładkiego w DDTVN po koncercie w Warszawie. :PP

I dziś - https://www.polskieradio.pl/7/160/Artyk ... jest-dusza
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

I to jest bardzo miła niespodzianka, że Justyna była dzisiaj gościem w radiowej Jedynce. :) Przyjemnie się to ogląda, Justyna sprawia wrażenie szczęśliwej i widać, jak bardzo ona kocha to, co robi.
Justyna Steczkowska pisze:Przygotowuję się do wydania nowej płyty. Wracam do klimatów, które były na płycie "Anima". (...) W Los Angeles robię tylko singiel, bo ja już całość płyty nagrałam i to już jakiś czas temu, a potrzebuję dobrego singla, na światowym poziomie. (...) Natomiast płyta jako płyta jest już gotowa, jest nagrana z orkiestrą, jest jedną z najlepszych, a może i nawet najlepszą moją płytą ostatnich lat.
Przewiduję, że tak jak w przypadku "Animy" ta płyta zbierze bardzo dobre recenzje, ale sprzeda się słabo.
Bardzo, bardzo jestem ciekaw, jaki to będzie album. Znając życie, Wojtanowskiemu będzie zależało, by pieniądze włożone w płytę się zwróciły, więc obstawiałbym, że będzie więcej piosenek w stylu Leć i Kochanków syreny niż w stylu Wybaczcie mnie złej czy To, co jest Ci dane. Ale zobaczymy...
Parę razy Justyna trochę podkoloryzowała rzeczywistość - powiedziała, że trasa cygańska i pierwsza edycja muzyki filmowej były wielkim sukcesem sprzedażowym. Gdyby faktycznie tak było, to nie byłoby żadnego odwoływania koncertów. I rozbawiło mnie, jak ona wymawia nazwisko Patricka Swayze. ;-)

Co do wywiadu w "Dzień Dobry TVN", to był króciutki wywiad 2 tygodnie temu:
-> Steczkowska na Dzień Kobiet: "Życzę wam czasu dla siebie!"

Zauważyłem, że ze Spotify i innych serwisów zniknęło parę nagrań Justyny - Sny domowe, sny anielskie, Leć (No drama remix) i Kochankowie syreny - Radio edit. Katalog utworów Justyny w tych serwisach powinien się zwiększać, a nie zmniejszać. :(
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: DAAMI »

ray pisze:A jeśli chodzi o wywiady, to nie ma nic, cisza. Odkąd Justyna ogłosiła separację z mężem, nie udzieliła ani jednego wywiadu - ani w telewizji, ani w radiu, ani w prasie, ani w internecie - nigdzie. A to już prawie rok minął
13 lutego udzieliła wywiadu w Radiu Koszalin :)
link: http://www.prk24.pl/35992835/rozmowa-ar ... teczkowska
ray pisze:Bardzo, bardzo jestem ciekaw, jaki to będzie album.
Podejrzewam, że będzie to Maria Magdalena. W Radiu Koszalin wspominała, że płyta (MM) jest ukończona, ale szukała na świecie producenta, który stworzy singiel, który trafi do szerszej publiczności i udało Jej się znaleźć. Dodam, że na "All is One" jest orkiestra. No i jakby nie było "Maria Magdalena" jest bardzo podobna do "Animy" :D :D
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

DAAMI pisze:Podejrzewam, że będzie to Maria Magdalena. W Radiu Koszalin wspominała, że płyta (MM) jest ukończona, ale szukała na świecie producenta, który stworzy singiel, który trafi do szerszej publiczności i udało Jej się znaleźć. Dodam, że na "All is One" jest orkiestra. No i jakby nie było "Maria Magdalena" jest bardzo podobna do "Animy" :D :D
Jeżeli tak będzie, to będzie to bardzo słabe zagranie. Płyta która miała być wydana z nowym materiałem, będzie płytą z materiałem który już od prawie 3 lat jest dostępny w internecie za darmo? Oby nie.
ODPOWIEDZ