Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: DAAMI »

Nie ma tu jeszcze najświeższego info? :shock:

Dziś po 21:00 na antenie RADIA ZET odbędzie się premiera singla Ave No Control :D :D

a premiera płyty tak jak domyślał się ray - jest 22 lutego :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

A ten utwor byl na tej magdalenie sprzed paru lat? Czy to bedzie zupelnie nowy dodatek?
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Był. Na pewno nowa produkcja, wokal chyba położony też. Ale czy album zawiera nowy materiał, nową kompozycję? Wątpię.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: keraj »

Jesteśmy po premierze w radiu Zet. Utwór bardzo fajny, ale niestety angielski Justyny jest poniżej jakiegokolwiek poziomu :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Wlasnie slucham :edi:
Ave (No control)
http://youtube.com/watch?v=-1Zbo043zXc
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Ave (No control) jest już dostępne na iTunes, na Tidalu i na Deezerze. Na Spotify jeszcze nie.

Zgadzam się z Kerajem, że utwór fajny, ale angielski Justyny - już nie.
Znam ten utwór od lat, nawet latem 2015 słyszałem go na żywo na koncercie w La Playi w Warszawie, tak więc dla mnie to nie jest za bardzo niespodzianka. ;)
Nowa wersja Ave (No control) wydaje mi się jeszcze mniej radio friendly niż ta pierwsza. Dodano smyczki, generalnie brzmi szlachetniej... Ale nie wierzę, by radia to grały...

Justyna Steczkowska z nowym singlem. Rozmowa o nowej płycie i koncercie „Artyści przeciw nienawiści” [WIDEO]:
https://www.radiozet.pl/Radio/Programy/ ... zyki-wideo

I znów utwierdziłem się, że Justyna jest mądra. :) Oczywiście złośliwi powiedzą, że ona jest "ą, ę i bułkę przez bibułkę", ale ja ją taką uwielbiam. <3
Dowiedziałem się, że na płycie znajdą się 2 nowe utwory i że całość na nowo zmasterowano w Niemczech.

Justyna dobrze wybiera media, w których występuje - dzisiaj była w Radiu Zet, niedawno nagrała wywiad dla Gabi Drzewieckiej i miała też wywiad i sesję zdjęciową dla "Urody Życia".

Na profilu "Artyści przeciw nienawiści" na Instagramie przy zdjęciu Justyny jest mnóstwo pozytywnych komentarzy, w tym od Bartosza Pańczyka i Piotra Grabarczyka. Nawet Mariusz Ząbkowski vel Dżaga dał Jusi serduszko. :PP
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Skyfury »

Wywiad bardzo ciekawy, zresztą jak większość Justyny. Przemawia do mnie jej filozofia życia, imponuje mi jej postawa, nie tylko w kontekście koncertu ale w ogóle. W Justynie zakochałem się po przesłuchaniu Animy, uwielbiam ten album (mam nawet singla z tej płyty w formacie CD- Terra). Po udostępnieniu utworów z Marii Magdaleny kilka lat temu, przesłuchałem chyba tylko dwa utwory i to pewnie nie w całości, już nawet dokładnie nie pamiętam jak to było, ale wiem że wyłączyłem bo nie przekonywało mnie to wcielenie Steczkowskiej. Nie wiem na ile wersja opublikowana dziś różni się od tego co było prezentowane wcześniej (nie pamiętam), ale jest mi to zdecydowanie bliższe, chociaż to dalej nie to za co pokochałem Justynę.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

podoba mi się utwór. W tym jest dużo więcej wdzięku i klimatu niż w kochankach syreny. Jest dobry pomost między tym, co w Justynie popowe i progresywne. Niestety angielski jest do kosza i poddusza singla. justyna jak najszybciej powinna nagrać polską wersję i do takiej nagrać teledysk i wysłać na szerokie wody.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ediva »

:edi: marzyła by nagrać coś "w stylu Lany Del Rey", tymczasem Justyna realnie przez dwa lata zabiegała o to, by pracować z producentem Lany, który wg samej Justyny, zachwycił się jej muzyką i zdecydował się z nią pracować. Ale Steczkowska poczyniła w tym celu konkretne wysiłki, udowodniła, że jej zależy, zaimponowała producentowi swoją wizją artystyczną. Szkoda, że nasza :edi: zupełnie nie wykorzystała pod względem muzycznym tego czasu gdy mieszkała w LA... Natomiast Justyna po raz kolejny udowadnia, że kocha muzykę i żyje, by ją tworzyć.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Angie29 »

Wywiad w radiu bardzo mądry . Uwielbiam jej inteligencję jest bliska memu sercu .Podejście do świata do ludzi bardzo trafne, którego ja oczekiwalbym na codzień w życiu niestety ..... Cieszę się , że Justyna kroczy swoją drogą nie martwi się sprzedażą płyt daje koncerty i energię i przy tym ma szacunek do innych . DLA mnie jest numerem jeden pod wieloma względami .
Taka Edyta lub nawet Doda mogłyby uczyć się od Justyny podejścia do ludzi i życia.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Oficjalny teledysk do "Ave (No control)":
http://youtube.com/watch?v=qTQ6zMaBC4A
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Tutaj z kolei jest cała "Maria Magdalena":
https://www.youtube.com/watch?v=XpFjaKd6Hiw
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Nie rozumiem, dlaczego jest teraz dostepna w calosci na You Tube, skoro ja wydaje na cd.
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Skyfury »

Steffie pisze:Oficjalny teledysk do "Ave (No control)":
http://youtube.com/watch?v=qTQ6zMaBC4A
Tylko dlaczego w klipie jest stara wersja piosenki :?: albo jeszcze coś innego, w każdym razie na pewno nie jest to wersja ze Spotify, która została wrzucona kilka dni temu.

W piosence Skłam z XV jest ten sam wstęp co w tym klipie tyle, że po Polsku.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Steffie pisze:Nie rozumiem, dlaczego jest teraz dostepna w calosci na You Tube, skoro ja wydaje na cd.
O to trzeba by już pytać menadżera Justyny. ;)
"Maria Magdalena", która jest dostępna w całości na YouTube, to jest ta "Maria Magdalena" sprzed paru lat - może to i dobrze, że ją teraz wrzucono, bo dzięki temu łatwiej będzie porównać obie wersje. ;)
Skyfury pisze:Tylko dlaczego w klipie jest stara wersja piosenki :?:
To jest po prostu fragment "starej" "Marii Magdaleny".
Skyfury pisze:W piosence Skłam z XV jest ten sam wstęp co w tym klipie tyle, że po Polsku.
Tak, zresztą te słowa są nie tylko w Skłam, ale też w Marii Magdalenie z "XV".
"Co jest grzechem świata, Panie? Nie ma grzechu" to fragment Ewangelii Marii Magdaleny.

Na YouTube pojawiło się lyric video do nowej wersji Ave (No control):
-> Justyna Steczkowska - Ave No Control "Maria Magdalena” (Official Lyric Video)
ODPOWIEDZ