Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Edyta najlepiej by zrobiła gdyby nie odpowiedziała, skoro nie wziela gaży to po co sie tłumaczyć. A jednak nie mogla nie odpowiedziec ;-) Marylala to madra kobieta.

Pewnie rozejdzie się po kościach bo Justyna nie będzie chciała się paplać w Edytowym bajorku i chlewie. Zresztą kto w biznesie czy z ludzi interesujących się polskim popem uwierzy Edycie xd
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Edyta została o to zapytana przez dziennikarza SE. Co miała robić ? odmówić odpowiedzi ?. Odpwiedziała neutralnie bez wytykania placami. To justyna bezpośrednio zarzuciła kolezankom kłamstwo !, naruszajac ich dobre imię. jak tak można kota ogonem odwrarcać ?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

addar pisze:Edyta została o to zapytana przez dziennikarza SE. Co miała robić ? odmówić odpowiedzi ?. Odpwiedziała neutralnie bez wytykania placami. To justyna bezpośrednio zarzuciła kolezankom kłamstwo !, naruszajac ich dobre imię. jak tak można kota ogonem odwrarcać ?
poprosimy w takim razie faktury skoro to naruszenie dobrego imienia :PP Mogła powiedzieć, że nie może się wypowiadać, bo jest związana kontraktem o poufności danych. Elo.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: tomek7 »

To przykre, że w takich dniach i tak show must go on i portaliki maja czytanie.
Cała gownoburze wywołała niepotrzebnie Steczkowska. Żadna z gwiazd nic złego na nią nie powiedziała. Choć nie oglądałem tego koncertu to jak czytam jak to Justyna ofiarnie przed całym krajem mówi, ze zrzeka się wynagrodzenia to od razu mi się nasunęło zaraz zaraz a to inni nie? Przecież to miało być charytatywnie. Oczywiście jacyś tam „informatorzy” zdradzili stawki Maryli 40 tys Górniak 22 tys Rynkowski 10 tys a o Jusi cisza itd. Nie wierze w te kwoty bo to są informacje tajne.
Okazuje się ze Steczkowska zna stawki innych. Ciekawe…
I tenże „informator” z plotkarskiego bagienka wyjaśnia, że cześć gwiazd zrzekła się wynagrodzenia od razu, cześć częściowo tzn pokryty został koszt dojazdu i hotel oraz opłata dla ludzi wokół (i tu upatrywałbym Edytę). Z tego co pamietam to tak zwykle jest, ze gl gwiazda nie bierze za występ ale np tylko hotel jest opłacony i jej muzycy. I pewnie gdzies tu jest sporo prawdy.
Szkoda ze Justyna publicznie rozpoczęła te głupie oskarżenia bo to kłóci się z tym o czym ona pisze.
Edyta się broni i dobrze bo jest wyzywana od chciwych szuj w komentarzach.
I teraz jaki był sens uczestniczyć w tym durnym koncercie odnośnie hejtowi pare lat temu skoro Steczkowska publicznie naraża innych z branży na lincz pod pozorem ze ona nie zagłada innym do portfela.
Zanujaca jest i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: lordarek1 »

Edyto, czekam na zaproszenie do sądu, w którym przedstawisz sędziemu rzetelne i uzasadnione koszty uczciwie, że potrzebujesz 22.000 zł (bo tyle zażądałaś od TV), żeby zaśpiewać dwie piosenki na „charytatywnym koncercie”. Nadal wierząc, że masz „miłość i pokój w sercu” przestaniesz mnie atakować. Nie zaczęłam tej „wojenki”, ale ją zakończę tu i teraz, bo świat ma ważniejsze problemy teraz niż „wojenki gwiazd”. Na koncercie zebrano 3,5 mln złotych i to jest realna pomoc i z tego możemy być dumni. Wszyscy!!!TO JEST MOJA OSTATNIA WYPOWIEDŹ W TEJ SPRAWIE. P.S. Mam nadzieję, że od jutra zajmiemy się z „pokojem w sercu” tym co potrafimy najlepiej. MUZYKĄ! Przy okazji wysyłam Ci link do mojej najnowszej płyty i polecam moje mantry na uspokojenie. Peace & Love. Może też obie powinnyśmy „zjeść snikersa” i ochłonąć. Love Edi. Nawet jak kroczymy różnymi drogami - napisała Justyna Steczkowska.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

:shock: :shock: :edi: sie dzieje. Konflikt wschodni to przy tym zimna wojna

Dodano po 9 minutach 24 sekundach:
za insta, kopia z pudelka bo łatwiej skopiować -> :edi: co za wymiana zdań
Droga Justynko, skoro ty publicznie atakujesz naszych kolegów z branży, to ja publicznie stanę w ich obronie. Pełnym sercem rozumiem twoją chęć zamanifestowania publicznie dobrych chęci, super. Jednak faktyczna czystość serca nie działa egoistycznie - zaczęła w swoim stylu uduchowiona artystka.


Swoją interesowną postawą dla dobrego PR-u pogrążyłaś zarówno swoich kolegów z branży muzycznej jak i prowadzących: reżysera, obsługę techniczną i samą telewizję publiczną, sugerując swoimi słowami jakoby wszyscy inni poza tobą, byli skąpi lub chciwi - kontynuuje. Jest to niezgodne z prawdą i niezgodne z etyką zawodową. I co ciekawe, obrazuje konflikty międzyludzkie, o których wspomniałam w czasie tego koncertu. Trochę szok - pisze rozczarowana postawą Justyny gwiazda i apeluje:

Wspierajmy się wzajemnie, bardzo proszę. Nie udawajmy dobrych, tylko w istocie bądźmy nimi. To duża różnica, Justynko. Pomagać jednemu, a w drugich uderzyć - to jest rozgrywka, a nie czystość intencji. Napraw to, proszę. Pokój nam wszystkim.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Robik »

addar pisze::shock: :shock: :edi: sie dzieje. Konflikt wschodni to przy tym zimna wojna

Dodano po 9 minutach 24 sekundach:
za insta, kopia z pudelka bo łatwiej skopiować -> :edi: co za wymiana zdań
Droga Justynko, skoro ty publicznie atakujesz naszych kolegów z branży, to ja publicznie stanę w ich obronie. Pełnym sercem rozumiem twoją chęć zamanifestowania publicznie dobrych chęci, super. Jednak faktyczna czystość serca nie działa egoistycznie - zaczęła w swoim stylu uduchowiona artystka.


Swoją interesowną postawą dla dobrego PR-u pogrążyłaś zarówno swoich kolegów z branży muzycznej jak i prowadzących: reżysera, obsługę techniczną i samą telewizję publiczną, sugerując swoimi słowami jakoby wszyscy inni poza tobą, byli skąpi lub chciwi - kontynuuje. Jest to niezgodne z prawdą i niezgodne z etyką zawodową. I co ciekawe, obrazuje konflikty międzyludzkie, o których wspomniałam w czasie tego koncertu. Trochę szok - pisze rozczarowana postawą Justyny gwiazda i apeluje:

Wspierajmy się wzajemnie, bardzo proszę. Nie udawajmy dobrych, tylko w istocie bądźmy nimi. To duża różnica, Justynko. Pomagać jednemu, a w drugich uderzyć - to jest rozgrywka, a nie czystość intencji. Napraw to, proszę. Pokój nam wszystkim.
A Edyta jak zwykle - jedno mówi, a co innego robi :lol3: .
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Ale odwracanie kota ogonem, o przyczynie zachowania Jusi ani słowa. Edyta to sprytna żmija, dookoła pójdzie z tematem byle aby odwrócić uwagę od prawdy. Ta kasa jej bokiem wyjdzie.

Mam nadzieję, że Justyna sobie odpuści bo nie jest warta tych czarnych emocji w których Edyta pływa jak płetwonurek.

No i tak jak myślałem, mała gaża niby na "transport i hotel", czyli mało bo mało ale pewnie 10-15 tys Edyta na tym czysto zarobiła.

Generalnie to z Edytą nie wolno się #CIACH#, Doda miała chwilę slabosci i się #CIACH# i dostała po ryjcu za nic. Także brawa Justyna, nie odpuszczaj.

AAA a czy 22 tys to prawdziwa kwota? Patrząc na to, że stawki sylwestrowe spadły do rzędu 100 tyś to raczej nie daliby więcej komukolwiek niż 50 tyś myślę. Skoro Marylala dostała 40 to Edyta rzeczywiście musiała dostać w granicach 25.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: lordarek1 »

jest kolejna odpowiedz Edyty
Obrazek
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

No czyli kłamala. To już jest jak przyznanie się.

Podobno tylko 3 artystów przed koncertem zdeklarowało oddanie (w tym Jusia) inni mówią, że oddadzą teraz "bo i tak chcieli tak zrobić" :lol3:

...
Hój z Edytą.

Przesłuchałem nowy album Justynki. Bardzo poprawny, niestety na mój gust robi zbyt duży kompromis na muzykę popowę. Wolę jednak tą eksperymentującą Justynę. Brakuje mi jakiś przynajmniej dwóch numerów, które rzuciłyby coś konkrentnego pomiędzy oczy słuchacza jak np Kosmiczna Rewolucja, bo to moja ukochana Justyna. Tak nijako trochę, ale klasyka też się broni. Generalnie no zależy czego kto szuka w muzyce, ja do tej płyty nie wrócę. Podoba mi się instrumentalum tej płyty, chociaż niestety brzmi ta warstwa przedpotopowo trochę. Jak znowu mówiłem, zależy kto czego szuka, ja lubię eksperymentalność więc nawet nowa Doda mi się bardziej podoba niż to. Wolę jak Justyna idzie albo chamsko w pop, albo robi alternatywę na maxa, bo w pół środkach jej się nigdy nie udaje. Irytuje mnie też to pomieszanie z popląteniem - w tle dźwieki lasu, dźwięki Indii, dźwięki Arabii - nic się kupy nie trzyma. Nie czuję w tym żadnej koncepcji długogrającej - w sensie wiem szamanka bo dziewczyna szamana bo 25 lat, ale nie zupełnie nie czuje klimatu.

4/10

Najlepszy utwór: Nie Mój Sen. Uwielbiam.

Nowa Dziewczyna Szamana mnie nie porwała.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Justynka taka dobra, podsyła linki ile "zarobiły" koleżanki ale sama nie chce się pochwalić ile oddała :edi:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

lordarek1 pisze:jest kolejna odpowiedz Edyty
Obrazek
Bardzo dobra odpowiedź!
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: tomek7 »

:ha: To już wiadomo dlaczego Jusia rozpętała gownoburze. Nowa płyta ehhhh i jeszcze ta obrzydliwa jej promocja w poście. Po co w ogóle pisze o swojej płycie. Masakra.
W jednym jej tylko przyznam racje: zarówno ona jak o Edyta powinny zjesc snikersa i zamknąć jadaczki.
Przykład Rodowicz: siedzi cicho a zgarnęła najwiecej :ha:
Czekam aż Jusia poda swoją gaże :D
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Nie poda bo wyjdzie, że marnie w stosunku do Edyty. Teraz będzie to tajemnica zawodowa :lol3:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: wodawodnista »

Bo Maryla jest inteligentna i nie będzie robiła z siebie debilki jak Edyta na całą Polskę. Tu nie chodzi o to kto ile tylko o intencje, które pEdzia miała nieczyste. A darmowe promo to zawsze spoczko :edi:

Ale widzę tutaj panuja zasada, że jak ktoś jest wrogiem Edyty to staje się też jej fanów xd Tzn antyfanów udających fanów pardon :roll:
ODPOWIEDZ