Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

Ja również jestem oczarowana tą piosenką. Ale Justyna nie potrafi jednak wzruszyć mnie swoją interpretacją do łez. Brakuje tego czegoś, co potrafi wydobyć Edyta. Stworzyłaby z tej piosenki opowieść. Ale mimo wszystko-tekst świetny. Bardzo mi się podoba. :-) Dziękuje Krzysiu :kiss3:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Marrcino »

Zjechali Justynke w Dzienniku:
Najnowszym albumem Justyna Steczkowska odkryła prawdziwe muzyczne oblicze. Najlepiej czuje się w seryjnie szytym ubranku pop, z którego większość polskich dojrzałych artystów już dawno wyrosła.

Już singiel "To Tylko Złudzenie (To Nie Miłość)" zapowiada małą katastrofę: mimo ambitnego wsparcia sekcji dętej, artystka brzmi jak popowy klon Stinga. Latynoskie pianino w "Czasem w dół" próbuje rywalizować z dokonaniami Shakiry, a gitara w akustycznych balladach pobrzękuje romantycznie jak guziki w rozpiętej koszuli Enrique Iglesiasa.

Niestety wszystkie utwory zmiksowane są w nijaką popową papkę, wypełnioną rymami częstochowskimi o miłości. W dodatku głos Steczkowskiej pozbawiony jest jakichkolwiek emocji i głębi. Zapowiadana "niezwykła świeżość" albumu to w istocie perfumowany popowy smrodek, który zmusi co wrażliwszych do zatkania nosów. Płytę produkował duet Jóźwicki / Kondracki.

Od 2005 roku odświeżyli trochę polski pop, wydając m.in. rewelacyjny debiut Ani Dąbrowskiej. Ale wszystko wskazuje na to, że złoty team dostał zadyszki. Po wątłej próbie reanimacji Maryli Rodowicz i średniej płycie Brodki sięgnęli dna albumem "Daj mi chwilę" .

Po debiucie wyprodukowanym przez Grzegorza Ciechowskiego Steczkowska dostała szansę jedną na milion: mogła udowodnić, że ma coś do powiedzenia. Nic z tego. "Daj mi chwilę" boleśnie przywraca jej ambicjom właściwe miejsce. I będzie nim zapewne salon znanego producenta rajstop w centrum handlowym, w którym artystka promowała niedawno to muzyczne nieporozumienie.
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=47604
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Chill-out »

Wczoraj miałem okazję wysłuchać(coprawda) z półplaybacku nowego singla "Tu i tu" podcza nagrania "Rodziny jak z nut".Lekka piosenka jak reszta płyty ale live brzmi pięknie...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Magda M »

też słyszałam ten kawałek "tu i tu" .. Nadaje się na koncerty, fajny, szybki numer :)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Marcin A. »

Kiedy Justyna kilka tygodni temu grała w moim miescie koncert, zaśpiewała piosenkę "Tu i tu". Muzyka jest świetna, ale słowa to żenada, gorzej niż disco polo. Jednak małe dzieciaki i pijani faceci pod scena bawili sie przy tej piosence znakomicie. Piosenka zdecydowanie lepiej brzmi na płycie i tak jak juz wspomniałem wczesniej, ratuje ją piekna melodia. Poza tym nigdy bym nie wybrał tej piosenki na singiel, lepiej do tego nadaje się "W przód i w tył" albo "Daj mi chwilę".
"Wracam do domu" genialne, to prawda.... :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

hmm,tak juz jest, ze niektórym się podoba,inni zatykają uszy,ale zjechali niezle :?
a jakie są wasze opinie? kto przesłuchal całą płytkę?
i się podzieli ? :hellobaby:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Chill-out »

Marcin A. pisze: Muzyka jest świetna, ale słowa to żenada,
Tych słow to prawie w piosence brak :D
Marcin A. pisze: Poza tym nigdy bym nie wybrał tej piosenki na singiel, lepiej do tego nadaje się "W przód i w tył" albo "Daj mi chwilę".
Ta piosenka została singlem wlaśnie dlatego,że jest taka łatwa i prosta.To jest typowa singlowa piosenka.
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Scyntia »

Lubie Justyne ale teraz za bardzo poszla w komercje :( Nie mowie ze to jest źle.. Piosenka singlowa jest ladna ale to zupelnie cos innego niz kiedys spiewala Justyna. Pozatym nie wiem czy zauwazyliscie bo ja tak ze ona teraz jak Doda non stop w mini i szortach! Na kazdym wystepie i koncercie jest w czyms krotkim :P
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Chill-out »

Scyntia pisze:Piosenka singlowa jest ladna ale to zupelnie cos innego niz kiedys spiewala Justyna. Pozatym nie wiem czy zauwazyliscie bo ja tak ze ona teraz jak Doda non stop w mini i szortach! Na kazdym wystepie i koncercie jest w czyms krotkim :P
Justyna zmieniła zupełnie styl,zarówno w muzyce,jak i w wyglądzie-część promocji...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

W dzisiejszych "Obcasach" Paulina Reiter uznała nowy album Justyny za KIT. Argumentowała, że Justyna ma wielki talent, potencjał, którego tu nie wykorzystuje, a jeśli już coś z ów talentu się pojawia, to niszczą go producenci.
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Scyntia »

^^Piter szczerze uwazam tak samo... Justyna poszla teraz w komercje i spiewa to co ludzie chca a nie to na co ja stac... nie mowie ze to jest złe, ale wolalam ja w tamtym wcieleniu :-D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Scyntia pisze:^^Piter szczerze uwazam tak samo... Justyna poszla teraz w komercje i spiewa to co ludzie chca a nie to na co ja stac... nie mowie ze to jest złe, ale wolalam ja w tamtym wcieleniu :-D
Rozumiem. Rzecz gustu. Dla mnie jest do strawienia właśnie taka, papkowata. Choć chyba kiedyś miałem dla niej więcej szacunku. Dziwne.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kinga »

Chill-out pisze:Justyna zmieniła zupełnie styl,zarówno w muzyce,jak i w wyglądzie-część promocji...
Mnie się jej image teraz o wiele bardziej podoba. I wzbudza we mnie sympatię, nowe piosenki podobają mi się o wiele bardziej, niż te stare. Nie wiem, czym to jest spowodowane u mnie, może wydaje mi sie bardziej prawdziwa? Może odkryłam w tych nowych piosenkach emocje, których wcześniej we mnie nie wzbudzala? W każdym razie teraz chętnie jej slucham i lubię na nią patrzeć, kiedy śpiewa.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Virtual Tom »

Piter pisze:Argumentowała, że Justyna ma wielki talent, potencjał, którego tu nie wykorzystuje
I KIT jej po talencie jak grono słuchaczy miała coraz mniejsze (nie wspominajać o sprzedaży), ciesze się że Justyna nagrala taka płytę, ostatecznie nie musi zaspokajac gustów jakiś snobistycznych i nawiedzonych krytykantów.

Żal mi Justyny właśnie za takie druzgocące recenzje, które mimo wszystko uważam za przesadzone, ja Justynę lubiłem i w tamtym wcieleniu i śledzilem jej karierę. Nie uważam tez, żeby kompozycje na albumie były jakims totalnym gównem, a własnie takie wrażenie można mieć czytając recenzje "fachowców"

kinga pisze: teraz chętnie jej slucham i lubię na nią patrzeć, kiedy śpiewa

I bardzo miło :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Chill-out »

kinga pisze: lubię na nią patrzeć, kiedy śpiewa.
Zdecydowanie wolę patrzeć na Nią teraz... :wink:
ODPOWIEDZ