Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

Flux pisze:W najgorszym momencie to video i tak jest lepsze niż obrazy Edyty.
Jak sobie przypomnę genialne teleydyski do "Grawitacji", "Oko za oko", czy "Niekochani" to nie mogę się nadziwić jak niskimi lotami teraz zadowala sie Justyna.
Piter pisze:A mnie się ten klip do No Control bardzo podoba. Jest prosty, ale wymowny i pełen pasji.
Rzucanie głową na lewo i prawo to jeszcze nie pasja.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Oczywiście, że nie. Ale jest taki moment w tym klipie, w którym ją czuję. Subiektywne odczucie.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

Rzeszów przełożono już z 2 na 28 października :) haha
z tego co zauważyłem 3/4 biletów się nie sprzedało a napisała Justyna na swoim profilu tak:
Justyna Steczkowska pisze:Kochani bardzo Was przepraszam z powodu tego, że jutrzejszy koncert w Rzeszowie (2 października) z przyczyn technicznych po stronie Filharmonii Podkarpackiej został przeniesiony na 28 października. WSZYSTKIE BILETY zachowują swoją ważność! Raz jeszcze przepraszam i mam nadzieje do zobaczenia.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Biedna Jusia. No nie ma jak jej już bronić. Ten jej "Misiewicz" ja pogrąża :twisted:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

kirin pisze:Rzeszów przełożono już z 2 na 28 października :) haha
z tego co zauważyłem 3/4 biletów się nie sprzedało a napisała Justyna na swoim profilu tak:
Justyna Steczkowska pisze:Kochani bardzo Was przepraszam z powodu tego, że jutrzejszy koncert w Rzeszowie (2 października) z przyczyn technicznych po stronie Filharmonii Podkarpackiej został przeniesiony na 28 października. WSZYSTKIE BILETY zachowują swoją ważność! Raz jeszcze przepraszam i mam nadzieje do zobaczenia.
Czyli nie tylko Edzia to blagierka?
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: rav33 »

Niestety Justyna wchodzi w duże hale, na duże sceny, zatem nie zawsze może je wypełnić. A jest to tym trudniejsze, że ceny biletów na jej koncerty są dwa razy droższe niż przed zmianą menadżera, do tego często koncertuje. Ileż razy w roku można chodzić na jej koncerty? :)
Tymi odwołaniami niestety strzela sobie w kolano.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

Piter pisze:Czyli nie tylko Edzia to blagierka?
Mysle, że w kwestii odowłanych/przeniesionych koncertów to biję Edka na głowę i po całej linii. Ale dla niej jakoś dziwnie wyrozumiałe jest towarzystwo...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Wszyscy jasno dają do zrozumienia, że nie dzieje się dobrze. Coraz więcej tych wyjebek, za przeproszeniem. W tym kontekście zerwanie współpracy z Royal Concert to jedna z tych niewielu dobrych decyzji, jakie podjęła Edyta. Justyna też powinna już dawno to zrobić.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: rav33 »

endeven pisze:
Piter pisze:Czyli nie tylko Edzia to blagierka?
Mysle, że w kwestii odowłanych/przeniesionych koncertów to biję Edka na głowę i po całej linii. Ale dla niej jakoś dziwnie wyrozumiałe jest towarzystwo...
inaczej patrzy sie na kogos, kto pracuje, chce wystepować i zarabiać na tym hajs, a inaczej na kogoś, kto zarabia hajs byle gdzie, a koncerty są dla niego tylko dodatkiem. owszem Edzia teraz daje jakieś koncerty, ale coś czuje, że w końcu zrozumiała, że na tym robi się pieniądze. i pewnie nieco ją przyszpiliło...
Justyna jest pracowita, to fakt. i dlatego na więcej może sobie pozwolić. choć, to i tak słabe.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

rav33 pisze:
endeven pisze:
Mysle, że w kwestii odowłanych/przeniesionych koncertów to biję Edka na głowę i po całej linii. Ale dla niej jakoś dziwnie wyrozumiałe jest towarzystwo...
inaczej patrzy sie na kogos, kto pracuje, chce wystepować i zarabiać na tym hajs, a inaczej na kogoś, kto zarabia hajs byle gdzie, a koncerty są dla niego tylko dodatkiem. owszem Edzia teraz daje jakieś koncerty, ale coś czuje, że w końcu zrozumiała, że na tym robi się pieniądze. i pewnie nieco ją przyszpiliło...
Justyna jest pracowita, to fakt. i dlatego na więcej może sobie pozwolić. choć, to i tak słabe.
Edyta widać ma wyższe stawki, jest bardziej ceniona, przez co nie musi tyle pracować. :edi: :P
Nie mniej jednak, to nie to, na ile która może sobie pozwolić, bo Edka może więcej. Chodzi o to, że obie są blagierkami, bo to typowo szoł biznesowe, ale dziwnym trafem u jednej niektórym to wadzi, u drugiej jest niezauważalne. Hipokryzja.
Teraz jak Flux będzie robił offtop w temacie o Celine, napiszę mu czep się swojej Jusi. :PP
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: aśka »

A co to znaczy ta blagierka? :hmmm:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Piter pisze:Chodzi o to, że obie są blagierkami, bo to typowo szoł biznesowe, ale dziwnym trafem u jednej niektórym to wadzi, u drugiej jest niezauważalne. Hipokryzja.
Dziwnym trafem wielokrotnie wszyscy sympatycy Jusi pisali również o tym, co nazywasz niezauważalnym. I tak, to wadzi. Wraz z nawarstwieniem coraz bardziej.
endeven pisze:Mysle, że w kwestii odowłanych/przeniesionych koncertów to biję Edka na głowę i po całej linii. Ale dla niej jakoś dziwnie wyrozumiałe jest towarzystwo...
Justyna bije też Edka w liczbie w ogóle granych koncertów, niezależnie od wybranego okresu czasu. W pasji i jakości również bije ją na głowę. Po całej linii.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

O tym, że Ci bije, już wiem, Flux. :)
Wielka, wspaniała Jusia i zła Edyta. Stary schemat. :)

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
aśka pisze:A co to znaczy ta blagierka? :hmmm:
Ściemniara taka, polecam zajrzeć do słownika.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

endeven pisze:Mysle, że w kwestii odowłanych/przeniesionych koncertów to biję Edka na głowę i po całej linii.
To jest wybiórcze podejście. Bo to prawda, że Justyna bije Edytę na głowę w kwestii odwołanych czy przeniesionych koncertów, ale też jednocześnie Justyna bije Edytę na głowę w kwestii koncertów, które się odbyły. Zresztą już wcześniej Flux zwrócił na to uwagę.
Nawet teraz, kiedy Edyta koncertuje więcej niż w poprzednich latach, a Justyna mniej, to wciąż Justyna daje więcej koncertów. Od początku roku Edyta zagrała tylko 5 koncertów dla fanów (Wałbrzych, Bielawa, Dopiewo, Kazimierz Dolny, Chicago), a 3 zostały odwołane (Czarnków, Nowy Jork, Wilno), natomiast Justyna od początku roku zagrała już 20 koncertów dla fanów (17 koncertów muzyki filmowej, 2 koncerty "Maria Magdalena" i jeden koncert cygański), a odwołanych/przeniesionych było w sumie 8 (Częstochowa, Kraków, Opole, Łódź, Kielce, Nysa, Katowice, Rzeszów). Tak więc stosunek koncertów, które się odbyły, do tych odwołanych/przeniesionych wyższy jest u Justyny. :PP

Zgadzam się z Piterem, że obie diwy są blagierkami - obie za nic w świecie nie przyznają, że ich koncerty odwołano czy przeniesiono z powodu słabej sprzedaży biletów. Wczoraj Justyna skłamała na Facebooku i Instagramie, że powodem zmiany terminu koncertu są "przyczyny techniczne po stronie Filharmonii Podkarpackiej", ale Edyta, kiedy współpracowała z Wojtanowskim przy "Love 2 Love", kłamała podobnie - na przykład, że koncert w Krakowie trzeba było przełożyć, bo nie może na nim zabraknąć Mietka Szcześniaka (którego przecież wcześniej zabrakło w Płocku). Tamten koncert w Krakowie został przeniesiony z Tauron Areny (o pojemności 20 tys. miejsc) do hali Wisły (o pojemności 2 tys. miejsc), bo po prostu bilety się nie sprzedały, tyle.

Nie zgodzę się, że wobec odwołanych koncertów Justyny panuje tu większa wyrozumiałość niż wobec Edyty. Sam nie raz krytykowałem tutaj Justynę za częste odwoływanie koncertów, za ściemnianie w tej kwestii i za to, że jeszcze nie zakończyła współpracy z toksycznym menadżerem.
Piter pisze:Wielka, wspaniała Jusia i zła Edyta.
Nie wiem, czy Justyna jest wspaniała i wielka, a Edyta zła, ale fakty są takie:
- Justyna rzadko, bo rzadko, ale czasem występuje na koncertach charytatywnych, a Edyta od 6 lat nie wystąpiła w Polsce na żadnym takim koncercie
- Justyna, dopóki nie trafiła na Wojtanowskiego, zazwyczaj po koncertach poświęcała swój czas fanom (kiedyś, po koncercie w Pałacu Kultury dostałem nawet od niej całusa w policzek :dumny:), natomiast Edyta po swoich nielicznych koncertach właściwie nigdy nie wychodzi do fanów na zdjęcia i autografy
- Edyta wielokrotnie wypowiadała się publicznie źle o ludziach, z którymi współpracowała, a Justyna - chyba nigdy.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Uwielbiam tę twoją logikę :" zrobiłeś dzis kupę a ja nie! ergo jestem czysty", " nie dałeś cukierka dziecku a ja tak ergo jestem dobry " :lol3: :lol3:
ODPOWIEDZ