Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość

Re: Justyna Steczkowska

Postautor: addar » 31 paź 2019, 0:31

ray pisze:Swoją drogą, nie wiem, czy zauważyłeś, Piter, ale my jakoś zawsze 30 października wieczorem kierujemy uwagę w stronę tej samej Diwy:
- 30 X 2014 wieczorem obaj byliśmy na koncercie Kylie w Atlas Arenie
- 30 X 2018 wieczorem obaj byliśmy na koncercie Edyty w Teatrze Wielkim
- 30 X 2019 wieczorem obaj piszemy tu o Justynie

Czasem mnie przerazasz...dobra nie czasem, regularnie ! :shock: :shock:

ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 31 paź 2019, 0:36

Kopaneek pisze:To samo można napisać o Mandarynie, która w tym względzie przebija Steczkowską.

Nie, ponieważ Mandaryna nie ma silnej renomy jako wokalistka.
José Carreras dwukrotnie zaprosił do swoich występów Edytę i dwukrotnie Justynę, natomiast Mandaryny nie zaprosił jeszcze ani razu i nie sądzę, by się to miało zmienić. :)

Kopaneek pisze:A, dzięki Edycie, Justyna obecnie powszechnie bardziej jest znana z pieczenia chleba, aniżeli jakiejkolwiek piosenki. :ha: :lol3: :lol3:

Byłeś na jej koncercie w Teatrze Dramatycznym, więc powinieneś pamiętać, jak Justyna wyszła do widzów z mikrofonem i wybrane osoby śpiewały z nią Oko za oko, słowo za słowo, albo jak na koniec widzowie domagali się Wracam do domu.
Mhmmm, no i już ponad 11 milionów wyświetleń Wracam do domu samo się nie nabiło.

Kopaneek pisze:Nawet kopiowanie Kayah nie pomogło.

Jeśli dla Ciebie album "I na co mi to było?" był kopiowaniem twórczości duetu Kayah & Bregović, to nie mam pytań.

Awatar użytkownika
endeven
Mały Edzik
Mały Edzik
Ulubiona piosenka: Glow On

Postautor: endeven » 31 paź 2019, 8:27

Kopaneek pisze:Nawet kopiowanie Kayah nie pomogło.

"i na co mi to było?"

Piter
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: Nie wstydźmy si
Ulubiona piosenka: sikania na siedząco

Postautor: Piter » 01 lis 2019, 16:48

ray pisze:Swoją drogą, nie wiem, czy zauważyłeś, Piter, ale my jakoś zawsze 30 października wieczorem kierujemy uwagę w stronę tej samej Diwy:
- 30 X 2014 wieczorem obaj byliśmy na koncercie Kylie w Atlas Arenie
- 30 X 2018 wieczorem obaj byliśmy na koncercie Edyty w Teatrze Wielkim
- 30 X 2019 wieczorem obaj piszemy tu o Justynie

Pytanie co robiliśmy w latach 2015-17? :ha:
Chyba był też jakiś koncert Kayah, na którym obaj byliśmy? Jubileusz Kamienia? Też jakoś jesienią, ale chyba później nieco, bo o świętach myślałem.

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
No more drama
No more drama
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 02 lis 2019, 14:47

Ray, mam serdecznie w d... koncerty Steczkowskiej, nie szedłbym na kiepsko organizowane przesięwziątko. Wiem, że ją stac na wiele, ale tego wiele nie daje. Obserwuję, że jest kompletnie pogubiona i przeterminowana jako artystka. Proste.

ray pisze: Jej naturalne środowisko to teatry, filharmonie i kluby.

No i kosz na odpady.

Awatar użytkownika
[email protected]

Postautor: [email protected] » 02 lis 2019, 19:15

Kamui Shiro pisze:Ray, mam serdecznie w d... koncerty Steczkowskiej, nie szedłbym na kiepsko organizowane przesięwziątko. Wiem, że ją stac na wiele, ale tego wiele nie daje. Obserwuję, że jest kompletnie pogubiona i przeterminowana jako artystka. Proste.

ray pisze: Jej naturalne środowisko to teatry, filharmonie i kluby.

No i kosz na odpady.

No chyba nie, skoro chce Ci się o tym ciągle pisać. Jak ja mam coś w d... to nie poświęcam temu uwagi :lol3:

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
No more drama
No more drama
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 02 lis 2019, 20:02

Ale ja nie poswięcam uwagi koncertom Steczkowskiej! Tylko temu, że jest skonczona i że w sumie to zabawne.

ray
Moderator
Moderator
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 02 lis 2019, 21:51

Piter pisze:Chyba był też jakiś koncert Kayah, na którym obaj byliśmy? Jubileusz Kamienia?

Dokładnie tak. A kilka dni później koncert "Love 2 Love". Kto wie, może za 2 tygodnie znów spotkamy się na koncercie Edyty...

Kamui Shiro pisze:Ray, mam serdecznie w d... koncerty Steczkowskiej, nie szedłbym na kiepsko organizowane przesięwziątko. Wiem, że ją stac na wiele, ale tego wiele nie daje. Obserwuję, że jest kompletnie pogubiona i przeterminowana jako artystka. Proste.

Równie dobrze ktoś, kto nigdy nie był na przykład na koncercie Edyty, mógłby napisać, że ona jest kompletnie pogubiona i przeterminowana jako artystka i że jej naturalnym środowiskiem jest kosz na odpady. Tylko czy nie byłby to hejt na Edytę? :hmmm:

Jedna Diwa reklamuje teraz Skodę Superb, która jest sponsorem programu "My way", a druga Diwa reklamuje teraz Panasonica, który jest sponsorem trasy "Maria Magdalena":

Panasonic | Wywiad z ambasadorem marki Justyną Steczkowską:
https://www.youtube.com/watch?v=NNHqLsJbCbM

Justyna promuje tutaj również swoją płytę, koncerty, ekologię i książki Olgi Tokarczuk. :dumny: Tylko pani prowadząca chyba powinna troszkę popracować nad dykcją. ;)

Teraz właśnie Justyna gra koncert "2. Tribute to..." w Toruniu.

Wróć do „Muzyka polska”