Maryla Rodowicz

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: KrzysiekF »

Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: ediva »

Słucham sobie płyty "Kochać" i dochodzę do wniosku, że tam powinna być naklejka "Przekroczono dopuszczalny stopień grafomanii". Gdyby Osiecka wstała z grobu, wytargałaby Marylę za kudły, że na to pozwoliła, a zaraz potem dopadłaby autora tych "genialnych" wersetów 8P :


daj mi byle co
na riwierę weź
pod palmą bierz
kabrioleta kup
a zostanę
na zawsze
dzieci mądre daj
i nowy biust

Chuda jak słomka cizia-blond
i z lichym torsem starszy pan
tęga madame, co z psiną
przez osiedle mknie

.....
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: k+b »

Dopowiem, że autorką tekstów na tę płytę była Kasia Nosowska.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: ediva »

k+b pisze:Dopowiem, że autorką tekstów na tę płytę była Kasia Nosowska.
:shock:
To już nawet Dąbrowska nie popełniła chyba aż takiej grafomanii. Jednak "Głowa ręka noga i podłoga" ma więcej sensu.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: ray »

W książce "Wariatka tańczy" jest taki fragment o tekstach Nosowskiej na płytę "Kochać":
Maryla Rodowicz pisze:Kasia Nosowska napisała wszystkie teksty. Liczyłam wprawdzie, że Kasia napisze tak, jak pisze dla siebie, ona natomiast - jak mi później powiedziała - próbowała wejść w buty Agnieszki Osieckiej. No, ale Nosowska to Nosowska, raczej nie schodzi poniżej swojego poziomu.
Tak to brzmi, jakby Maryla z perspektywy czasu oceniała te teksty Nosowskiej jako, delikatnie mówiąc, nie najlepsze.
ediva pisze:To już nawet Dąbrowska nie popełniła chyba aż takiej grafomanii.
Á propos Dąbrowskiej... Ona śpiewa chórki na płycie "Kochać". :)

Debiut ostatniej płyty Maryli na 6 miejscu OLiSu to dobry wynik. Poprzednia płyta, "Buty 2" zadebiutowała dopiero na 44 miejscu, później udało jej się dotrzeć tylko do 16 miejsca. Rodowicz zdecydowała się wtedy na ten sam myk, który parę miesięcy wcześniej zastosowała Doda - w sklepach Media Expert zorganizowano spotkania z Marylą, podczas których można było kupić płytę za 19,99 zł.
Wychodzi na to, że największym flopem Maryli była płyta "Życie, ładna rzecz" sprzed 15 lat. Ta płyta ani razu nie była notowana na OLiSie. I właściwie przeszła niezauważona - mimo że jest dostępna na Spotify od paru lat, większość utworów do dziś nie przekroczyła progu tysiąca odtworzeń. Z tej płyty tylko jedna piosenka, Marusia zyskała jakąś tam rozpoznawalność. Szkoda, bo mnie się ten album podoba. Uwielbiam piosenkę Bardzo wesoło. :PP Klapa płyty "Życie, ładna rzecz" spowodowała, że już 7 miesięcy po jej wydaniu Maryla wystąpiła w konkursie Premier w Opolu z zupełnie nową piosenką Roztańczę w sobie świat. I to też była klapa. Wtedy Maryla przeszła z Universalu do Sony i okazało się, że dobrze zrobiła - zarówno płyta "Kochać", jak i "Jest cudnie" sprzedały się naprawdę ładnie.

W miniony weekend Maryla zagrała dwa kolejne koncerty z trasy "Diva Tour". Na koncercie w Olsztynie gościem specjalnym była Kayah, która zaśpiewała Łatwopalnych. Jestem bardzo ciekaw, jak ta piosenka zabrzmiała w jej wykonaniu, niestety, nigdzie w necie nie ma żadnych filmików. Z kolei na koncercie w Kielcach wystąpił Pectus - wykonali Remedium.
Teraz Marylka ma przerwę w trasie aż do 10 listopada. W międzyczasie zagra jeden koncert w Kanadzie i cztery w Stanach.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: ediva »

ray pisze:W książce "Wariatka tańczy" jest taki fragment o tekstach Nosowskiej na płytę "Kochać":Maryla Rodowicz pisze:Kasia Nosowska napisała wszystkie teksty. Liczyłam wprawdzie, że Kasia napisze tak, jak pisze dla siebie, ona natomiast - jak mi później powiedziała - próbowała wejść w buty Agnieszki Osieckiej. No, ale Nosowska to Nosowska, raczej nie schodzi poniżej swojego poziomu. Tak to brzmi, jakby Maryla z perspektywy czasu oceniała te teksty Nosowskiej jako, delikatnie mówiąc, nie najlepsze.
Nosowska trochę zrobiła Marylę w konia, bo sobie jednak pisze dużo lepsze teksty. Natomiast argument "próbowałam pisać jak Osiecka" jest wielką ujmą dla pani Agnieszki :? Maryla początkowo chyba bezkrytycznie wzięła te teksty "bo to przecież Nosowska, to nie może być złe"... ale gdy śpiewała takie kurioza jak "pod palmą mnie bierz, daj nowy biust" - no kuźwa, czy ona siebie nie słyszała? Kaśka poleciała se w kulki, a Marylka zgłupiała.

Ray, widzę, że jesteś fan i pasjonatem Maryli, masz dużą wiedzę o sukcesach i porażkach Rodowicz - zawsze miło się czyta tak rzetelne teksty. :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: Kamui Shiro »

Coś mi się zdaje, że tekst Nosowskiej z braniem pod palmą miał być ironiczny i żartobliwy, a nie z założenia poniżej poziomu. Ale trudno mi się wypowiedzieć, bo nie znam całości. Z "Kochać" kojarzę tylko piosenkę o fryzjerze-geju itp. Takie sobie to było.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: Flux »

Maryla, ach Maryla. Byłem w niedzielę na poznańskim odcinku trasy "Diva Tour". Trudno o drugą taką artystkę, która jest w stanie chwycić publiczność "za uzdę, za szyję, za kark" i trzymać w karbach aż do ostatniej piosenki. 50 lat na scenie i wciąż nie do zdarcia. W zasadzie mógłbym powtórzyć niemal wszystko, co relacjonował ray, ale zrobił to tak wyczerpująco, że dodam od siebie tylko kilka uwag. Zwłaszcza, że koncert na pewno był bliźniaczo podobny.

Tutaj gościem również był Sławek Uniatowski. Maryla zrobiła mu niezłą reklamę, zachwalając "baniaki", niski głos i wysoki wzrost oraz dodając, że kokietuje kobiety i zaciąga do łóżka a na nią już takie sztuczki nie działają :lol3:

Tradycyjnie już, Rodowicz wystosowała odezwę do publiczności, że zaśpiewa cokolwiek sobie życzymy. Tak oczywiście się nie stało, program był ściśle ustalony i obyło się bez niespodzianek repertuarowych. W stosunku do koncertu w Łodzi, do setlisty dodano tytułowe nagranie z najnowszego albumu, zaśpiewane solo.

Koncert zaczął się niemal punktualnie, mimo paskudnego zwyczaju poznańskiej publiczności, kręcenia się po sali i szukania miejsc 15-30 minut po planowanym starcie. Od pierwszych dźwięków odbywały się również ciągłe piesze wycieczki osób z dalszych rzędów z telefonami i aparatami cyfrowymi... Mimo interwencji ochrony, wciąż napływały nowe fale, które przeszkadzały w odbiorze.

Całość trwała niespełna dwie godziny i była to bardzo skondensowana forma. Maryla przebierała się kilka razy, za każdym w tempie ekspresowym, więc widz nie tracił cierpliwości oczekując na artystkę i jej kolejne wcielenie. Jednak miałem pewne uczucie niedosytu, bo tak szybko przechodzono od piosenki do piosenki, że nie do końca mogłem przeżyć ich treść i odreagować. Uważam, że dziwnym zabiegiem jest umieszczenie Łatwopalnych i Niech żyje bal na samym początku, kiedy jeszcze nie ma atmosfery skupienia. Osobiście ze względu na wydźwięk, ton tych utworów, inaczej rozłożyłbym akcenty.

Niestety żaden pan nie był proszony na scenę w celu późniejszego obnażenia go z koszulki (chlip :( ), natomiast na finał MR zaprosiła całą publiczność jak najbliżej, wpuściła też grupę słuchaczy na scenę, gdzie śpiewali z nią To już było. Wzruszający moment. Ludzie starsi oraz zupełnie młodzi, wspólnie przeżywający tę chwilę, połączeni muzyką. Rozstrzał pokoleniowy, a jednak nic nas nie dzieliło.

Jeśli zaś o filmiki wyświetlane w trakcie koncertu chodzi, zabrakło mi jakiegoś takiego kalendarium najważniejszych wydarzeń, przekroju kariery w pigułce. We wstępie wspomniano tylko o występach w różnych krajach na przestrzeni lat, nagraniach wielojęzykowych czy łącznym nakładzie sprzedanych płyt przekraczającym 15 mln egzemplarzy.

Pierwotnie planowałem zakup Ach świecie... w wersji na winylu, ale ku mojemu zdziwieniu i niepocieszeniu, okazało się, że czarny krążek jest biedniejszy od cyfrowej siostry o cztery utwory. W całym zamieszaniu autografów i zdjęć (były dwie osobne kolejki, Rodowicz musiała wykazać się podzielnością uwagi, naprzemiennie pisząc i pozując) trudno było zamienić słowo. Poza tym dawno nie widziałem takiej obstawy wokół artysty. Szkoda, bo chciałem porozmawiać, wszakże taki jubileusz się już nie powtórzy...

Reasumując, Maryla Rodowicz to skarb narodowy. Dla niektórych może relikt, pozostałość po dawnym systemie, ulubienica PRL, przaśna biesiadnica, sfiksowana babunia. Kawał historii polskiej piosenki. Pięknej i wciąż żywej historii, którą warto pielęgnować. Naprawdę polecam się wybrać, póki życie trwa...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: ray »

Flux pisze:program był ściśle ustalony i obyło się bez niespodzianek repertuarowych.
Na forum Maryli na jej stronie internetowej jeden z fanów napisał, że na koncercie w Poznaniu Maryla zaśpiewała też Polską Madonnę i Do łezki łezka. W Łodzi nie było tych utworów. :(
Na koncercie w Toruniu również było Do łezki łezka i jeszcze Zakopane, we Wrocławiu - Polska Madonna, w Ostrołęce - Ballada wagonowa, a na ostatnim koncercie, w Białymstoku - Wariatka tańczy.
Tak więc coś tam się zmienia w setliście. Oczywiście część tych zmian jest wymuszona przez to, że ciągle są inni goście specjalni. Doda śpiewała Niech żyje bal solo i Damą być w duecie z Marylą, Kayah - Łatwopalnych solo i Tadam, Pectus - Remedium solo, Golec uOrkiestra - Kolorowe jarmarki, Remedium i Sto lat dla Maryli na góralską nutę. :)

Niedawno Maryla była bohaterką "Uwaga - Kulisy sławy":
http://archiwummarylowe.pl/uwaga-tvn-ku ... #more-5994
Poruszono tu właściwie wszystkie tematy, są tu też fragmenty, jak Maryla śpiewa razem z Kayah.

Na początku listopada Rodowicz była gościem w "Dzień dobry TVN", gdzie również zaśpiewała na żywo:
http://archiwummarylowe.pl/maryla-w-dzi ... #more-5982

Ostatnio Maryla miała też wywiad i sesję dla "Gali".

No i wyszedł trzeci singiel z płyty - Jeszcze nie czas.
Myślę, że do tego singla nie będzie już klipu, ale za jakieś dwa miesiące Maryla wyda jeszcze czwarty singiel - Ach, świecie i nagra teledysk razem z Gawlińskim.

Płyta Maryli utrzymuje się na OLiSie już 9 tygodni. :klaszcze:
Rodowicz rozumie, że teraz musi być cały czas o niej głośno. Pewnie też dlatego ktoś z jej ekipy wymyślił, by zaśpiewała na weselu. :) Filmik z tym występem ma ponad 1,2 mln wyświetleń - jak na Marylę to jest bardzo, baaardzo dużo.

A w ostatnich dniach Rodowicz wspierała Dorotę R.
Maryla jest cwana - specjalnie wykorzystała zamieszanie wokół Dody, by podpromować swoją trasę:
Maryla Rodowicz pisze:Wspieram ją, bo wyobrażam sobie, że to musiało być dla niej bardzo przykre. Bardzo jej współczuję tej sytuacji. Koncert w Białymstoku odbywa się normalnie. Biletów nie ma już od miesiąca. Doda napisała mi smsa, że będzie.
Później, już na koncercie razem sobie żartowały z zatrzymania Dody.
Doda na koncertach Maryli śpiewa nie tylko Niech żyje bal i Damą być, ale również... Nie daj się. :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: Kamui Shiro »

Wnerwiła mnie, że miesza tak z datami koncertów. Wybierałem się na opolski pierwszego grudnia - to zmieniono na 23-go stycznia, kiedy mam urlop i w związku z datami lotów preferuję jednak wybrać się w końcu gdzieś wygrzać bliżej zwrotnika. Szczeciński widzę, że odwołała. Mało dat i miejsc koncertów, może jeszcze by raczyła coś dodać? Zwłaszcza że przy zmianie terminu np. z piątku na wtorek na pewno wielu ludziom pokrzyżowała plany przyjścia. Jak nie to trudno, liczę, że jeszcze wpadnie na festiwal opolski na przykład i tam sobie ją obczaję :roll: albo z Zakopca w tvp... Jednak to nie to samo, co pełen koncert. No chyba że mi urlop nie wypali albo tak się napalę, że pojadę np.do Krakowa.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: ray »

Co taka cisza w temacie o Maryli? Od ponad 2 miesięcy nikt nic nie napisał... Nikt poza Fluxem i mną nie wybrał się na koncert "Diva Tour"? :)
Kilka dni temu, w ostatki miałem być na darmowym koncercie Maryli w hali OSiR na warszawskim Bemowie. Kiedy byłem już na miejscu, na scenę wyszedł burmistrz Bemowa razem ze swoim zastępcą, i powiedzieli mniej więcej tak:
"Proszę Państwa, jeszcze dzisiaj rano tu w hali OSiRu miał się odbyć koncert Maryli Rodowicz. Niestety, Drodzy Państwo, artystka zachorowała. O godz. 12.30 dostaliśmy informację od menadżera i stosowne oświadczenie, że dopadł ją paskudny wirus i zabrało pogotowie".
Zamiast Maryli wystąpił Perfect i Patrycja Markowska.
Całe przemówienie burmistrza i jego zastępcy można obejrzeć tutaj.
Później na portalach internetowych pojawiły się artykuły, że Rodowicz jest chora i że zabrało ją pogotowie. Maryla skomentowała te plotki na swojej stronie:
Maryla Rodowicz pisze:Właśnie przeczytałam w internecie,że wczoraj zabrało mnie pogotowie spod hali,gdzie miałam grać koncert.Bzdura.Wczoraj nawet nie wyszłam z domu,bo obudziłam się z zapaleniem krtani,czyli kaszel,ból krtani. Po co oni wymyślają takie historie.M
Najwyraźniej Maryla była zdania, a może i nadal jest, że to jacyś pseudodziennikarze wymyślili, że zabrało ją pogotowie. A tymczasem ten fakenews jako pierwszy ogłosił zastępca burmistrza Bemowa, Błażej Poboży z PiSu. Portale tylko powtórzyły to, co on powiedział.
W trudnej sytuacji był Perfect i Markowska - zagrali koncert dla publiczności, która przyszła przecież na innego artystę. Ale jednak wyszli z tego z tarczą, publiczność przyjęła ich ciepło. Akurat nigdy jeszcze nie byłem ani na koncercie Perfectu, ani Patrycji, więc nie byłem zły. Dobrze, że udało się na ostatnią chwilę ściągnąć artystów, którzy może nie są do końca z mojej bajki, ale jednak mają renomę i - tak jak Maryla - też są już legendą. Mogło się przecież okazać, że zamiast Rodowicz wystąpi na przykład Feel albo Cleo. ;-)
Markowski cały czas ma energię. Perfect zagrał wszystkie swoje szlagiery (Autobiografia, Nie płacz, Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Kołysanka dla nieznajomej, Niewiele Ci mogę dać) i jeszcze kilka innych przebojów, m.in. Idź precz, Pepe wróć czy Wszystko ma swój czas. Patrycja Markowska wystąpiła gościnnie, zaśpiewała tylko 3 piosenki - m.in. jedną z moich ulubionych, Drogi kolego. Powiedziała, że specjalnie na potrzeby tego nieoczekiwanego koncertu Perfect parę godzin wcześniej nauczył się grać ten kawałek i teraz będzie to przeżywała przez kilka dni. :) W duecie z ojcem zaśpiewała Kołysankę, czyli polską wersję Tonight Davida Bowiego. Ogólnie było naprawdę fajnie, choć oczywiście wolałbym, by to jednak Maryla wystąpiła.

W styczniu skończyła się trasa "Diva Tour". Według planu, miały być 24 koncerty, koniec końców było 20. Nie odbyły się koncerty w Szczecinie, Koszalinie, Opolu i Elblągu - "z przyczyn niezależnych od organizatora".
Swoją drogą, mam wrażenie, że w mediach za mało mówiło się i pisało o tej trasie. Na przykład kiedy Ewa Farna wystąpiła gościnnie na jednym z jubileuszowych koncertów Edyty w 2015, to rozpisywały się o tym wszystkie portale plotkarskie, a teraz, kiedy ona zaśpiewała na jednym z koncertów Maryli, to już żaden portal o tym nie napisał. Znalazłem tylko info, że Farna zaśpiewała solo Łatwopalnych, ale niestety nigdzie nie ma nagrania.

Maryla ma już ogłoszonych 12 koncertów otwartych na wiosnę i lato:
2.05. - Żnin
9.06. - Będzin
10.06. - Krosno Odrzańskie
16.06. - Konin
23.06. - Międzychód
30.06. - Jarosław
11.08. - Sierpc
15.08. - Środa Wielkopolska
18.08. - Dębno
1.09. - Kolbudy
8.09. - Kutno
9.09. - Środa Śląska
Sam wybieram się na koncert w Kutnie. :) Chyba że dojdzie jakiś koncert jeszcze bliżej mnie...

Obecnie w Bibliotece Narodowej w Warszawie można oglądać wystawę poświęconą Maryli. Będzie czynna do 4 kwietnia. Więcej informacji tutaj. Jeszcze nie widziałem tej wystawy, ale zamierzam się na nią wybrać.
Poza tym powstanie film dokumentalny o życiu Maryli. Reżyserem jest Alicja Albrecht, autorka filmu "Młynarski. Piosenka finałowa". Zdjęcia mają ruszyć na wiosnę.

Kolejnym singlem z płyty "Ach, świecie" została Rumba o gitarze. Udało jej się dotrzeć do 40 miejsca na Liście Przebojów Trójki. Ciekawe, czy wyjdzie jeszcze jakiś singiel i teledysk. Cały czas uważam, że duet z Gawlińskim powinien zostać singlem i doczekać się klipu.
Polecam fajny wywiad z Marylą w całości o jej ostatniej płycie - tutaj.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: Kamui Shiro »

Ja też chciałem iść na koncert, ale opolski... Miałem już kupione bilety, mimo zmiany daty, jarałem się, a tu takie rozczarowanie. "Z przyczyn niezależnych od organizatora" - czyli co?
Nie dziwię się, że tylko dwie osoby z forum poszły na Diva Tour (z tych, co by dali znac), bo ta Diva nieraz zawiodła.
Mnie już chwilowe zainteresowanie przygasło - nie byłem nigdy większym fanem MR, ale złapałem fazę na nią przy okazji trasy i występu w Opolu. Proponowana w zamian Częstochowa czy Będzin to nie rozwiązanie, ale podobno Rodowicz zawita do Opola na festiwal w czerwcu... więc zawsze coś, wybieram się na pewno.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Proponowana w zamian Częstochowa czy Będzin to nie rozwiązanie, ale podobno Rodowicz zawita do Opola na festiwal w czerwcu...
Maryla nie będzie miała teraz żadnego koncertu w Częstochowie. Miała niedawno - w styczniu.
A jeśli chodzi o festiwal w Opolu, to nie jest jeszcze potwierdzone, czy ona wystąpi. Ale najprawdopodobniej tak, bo po pierwsze, w tym roku ma się odbyć koncert jubileuszowy (to będzie 55. festiwal w Opolu), więc dziwnie by to wyglądało, gdyby nie było na nim Rodowicz, a po drugie - będzie też koncert piosenki mundialowej, więc pewnie Maryla zaśpiewa Futbol, futbol i może też Kuplety futbolowe i Dalej, orły.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: Kamui Shiro »

Tak, ale proponowano mi koncert w Częstochowie, gdy pisałem z menadżerem MR w kwestii opolskiego, kiedy jeszcze można było jechać ewentualnie do Częstochowy (dla mnie za daleko i za obco).
Kurczę, chętnie posłucham innych piosenek niż o futbolu.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Maryla Rodowicz

Post autor: kirin »

O! Kutno... :) czas się wybrać :D
ODPOWIEDZ