Delta Goodrem

Znacie ją?

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Delta Goodrem

Post autor: Xenia »

Delta Goodrem!
Obrazek

Przypominacie ja sobie?

Delta podbila swiat juz z jej pierwszy piosenka "Innocent Eyes" i jest obok Kylie najlepszy glos Australii.

Teraz po dwoch BARDZO dobrych albumach wydale DVD koncertowe.

Obrazek

Tracklist:

1. Butterfly
2. Mistaken Identity
3. Lost Without You
4. A Little Too Late
5. Not Me, Not I
6. Will You Fall For Me
7. The Analyst
8. Predictable
9. Longer
10. Electric Storm
11. Born To Try
12. Last Night On Earth
13. Fragile
14. Almost Here - duet with Brian McFadden
15. Flying Without Wings - duet with Brian McFadden
16. I Feel The Earth Move
17. I Don't Care
18. Are You Gonna Be My Girl
19. A Year Ago Today (montage)
20. Extraordinary Day
21. Be Strong
22. Out Of The Blue
23. Innocent Eyes

EXTRAS

-Tour Documentary
-Concert Videos:
The Analyst
Here I Am (Montage)
A Year Ago Today (Extended Montage)
Be Strong (Music Video)
-Photo Gallery
- Six page booklet

Ja juz mam jej ostatni single "Be Strong" na tej CD jest live clip z tej DVD i moge to Wam najserdeczniej polecic!

Nie tylko ze Delta przepieknie wyglada ona tez cudownie live spiewa.

Kto by pomyslal ...dwa lata temu lezala jesz w szpitalu na raka ...ale nie poddala sie ...walczyla i teraz spiewa z wiecie uczuciami jak przed tem.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Delta Goodrem

Post autor: Virtual Tom »

Bardzo lubię Deltę :) moja ulubiona piosenka to "Fragile" szkoda, że nie wykonaywała na koncercie "Sanctuary"
Jeżeli chodzi o australijskie głosy to wymieniłbym tez jeszcze koniecznie Tinę Arene :wink: :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Delta Goodrem

Post autor: Michael »

Delta podbila swiat juz z jej pierwszy piosenka "Innocent Eyes" i jest obok Kylie najlepszy glos Australii.
Nie porównywałbym Delty z Kylie,bo ta druga Pani rzeczywiście podbiła świat.Co do tej pierwszej troszkę bym polemizował 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Delta Goodrem

Post autor: Piter »

Kylie faktycznie podbiła świat, ale ja nie odważyłbym się nazwać jej najlepszym głosem Australii.

A Deltę bardzo lubię, jednak odkąd smęci ze swoim brodaczem, ex-bojbendowcem to tak trochę zajeżdża kreacją pod publikę i utratą świeżości.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Delta Goodrem

Post autor: vanity »

Piter pisze:Kylie faktycznie podbiła świat, ale ja nie odważyłbym się nazwać jej najlepszym głosem Australii.
ja zwróciłam uwagę na to że jak się mówi o Kylie to przede wszystkim o jej tyłeczku. a jeśli mówimy o karierowych australijskich tyłeczkach to jest jeszcze elle mcperson. :D

ale poważnie. są trzy: delta, tina i kylie. kylie jest najbardziej sławna, ale za to śpiewa gorsze piosenki. są tylko bardziej nośne w uszach, że tak powiem typowa komercha. delta i tina są dla mnie pod względem artystycznym ciekawsze. ale zaznaczam że słabo się orientuję w ich twórczości wogóle.
a z australijskich wykonawców najlepiej znam INXS i z krainy kangurów mam tylko jedną płytkę - właśnie inxs ;)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Delta Goodrem

Post autor: Piter »

Kylie wydała 2 ambitniejsze i trudniejsze w odbiorze albumy. Gdy jeden z nich, "Impossible princess", pożyczam znajomym to nie mogą uwierzyć, że ta, co to śpiewa to Kylie. Ale większość znanych piosenek Minogue to faktycznie łatwe, proste, wpadające w ucho popowe kawałki. Kylie jest jednym z symbolii Australii, tak samo zresztą jak, nie wspominana w tym temacie cudna Natalie Imbruglia, delikatna, kobieca, filigranowa, przepiękna.

Tiny Areny praktycznie nie znam, a INXS to dla mnie głównie Hutchence (notabene przez rok był facetem Kylie, a bodajże w 1997 roku zmarł w wyniku samobójstwa, plotki głosiły, że pragnąc większych doznań podduszał się podczas masturbacji i przesadził...). W każdym razie Hutchence nagrał rewelacyjną solową płytę, która ukazała się już po jego śmierci i powalił mnie nią poprzez fajne dźwięki i tę jego rewelacyjną barwę głosu. Moje ulubione piosenki z tej płyty to "Flesh and blood" i "Get on the inside", no i duet z Bono. Polecam.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Delta Goodrem

Post autor: vanity »

Piter pisze:a INXS to dla mnie głównie Hutchence
mówiąc o inxs miałam na myśli tylko ten z hutchencem. tylko ten akceptuje. podobnie zresztą jest z queen i ich ostatnimi wojażami z kimś tam zamiast fredka.
Piter pisze:Kylie wydała 2 ambitniejsze i trudniejsze w odbiorze albumy. Gdy jeden z nich, "Impossible princess", pożyczam znajomym to nie mogą uwierzyć, że ta, co to śpiewa to Kylie.
tu zaskoczenie totalne.

no tak jeszcze Natalie. :) no to wrzucimy do tego jeszcze kidman i russela crow (gibson tam mieszka ale to amerykanin - prawda?) no i mamy całą reprezentację gwiazd australijskiego showbiznesu. :lol:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Delta Goodrem

Post autor: Piter »

Jeszcze gwiazda sprzed lat- Jason Donovan- śpiewał z Kylie m.in."Especially for you", oboje grali w "Sąsiadach", teraz triumfy święci też siostra Kylie- Dannii- nagrała słynne "Who do you love now" z Rivą.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Delta Goodrem

Post autor: Aro »

Nie mam pojęcia kto to.

Piter pisze:Jeszcze gwiazda sprzed lat- Jason Donovan- śpiewał z Kylie m.in."Especially for you", oboje grali w "Sąsiadach"
Obrazek

Tego pana doskonale kojarzę. Moja siostra się w nim kochała pod koniec lat 80-tych. Dzięki siostrze znam jego największe przeboje. W latach 90-tych Jason gdzieś znikł (podobnie jak Kylie). Mówiło się, że popadł w narkomanię. Jakieś pół roku temu trafiłem na stronę o Nim. Nie znam angielskiego, ale z tego, co wywnioskowałem ze zdjęć to ożenił się i jest szczęśliwym tatusiem dwojga czy trojga dzieciaczków.

Jason wciąz gra w filmach http://www.filmweb.pl/Jason,Donovan,fil ... n,id=95061

A tu Jason w 2000 roku

Obrazek
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Delta Goodrem

Post autor: grzechoo »

A mnie Delta nie przekonuje. Jedynie duet z Brianem Mc Faddenem, ale duety zazwyczaj są fajne, więc to pewnie dlatego.
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Re: Delta Goodrem

Post autor: Xenia »

Owsze nie idzie Delty i Kylie porownac. Mozna lubiec obydwie. Ale nie zapominajmy ze Delta dopiero zaczyna i pomimo tego juz ma duzy sukces w australi i w UK.

Tez robi ina muzyke ale to nie znaczy ze gorcza. Ona ma bardzo uczuczowy glos i fajna intepretacie.

A w 3. albumie ktory ma sie ukazac 2006 bedzie pracowac z producentami od Céline i Christiny Aguilery.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Delta Goodrem

Post autor: grzechoo »

A czy przypadkiem Rick Astley również nie był z Austarlii?
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Delta Goodrem

Post autor: Virtual Tom »

Nie, Rick urodził się w Angli :wink:
Ma lepsze geny od JAsona, bo starzeje się zdecydowanie ładniej :)
Właśnie wydał nową płytę www.rickastley.co.uk
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Delta Goodrem

Post autor: grzechoo »

O nowej płycie Ricka pisało w dzisiejszym odcinku Top Of The Pops na BBC Prime. AAA i była australijska gwiazda - Dannii.
Oto parę capsów dla Ciebie Tom, bo wiem, że lubisz Dannii :razz:
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Jej siostra Kylie była w specjalnym odcinku Top Of The Pops (powtórka po raz któryś)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Delta Goodrem

Post autor: vanity »

uwielbiam cry for help ricka :)
ODPOWIEDZ