P!nk

Alecia Beth Moore

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: P!nk

Post autor: Dobi »

10 sierpnia usłyszymy nowy utwór promujący nadchodzący album P!nk :d Na razie na FB pokazano zdjęcie z planu teledysku (?) -> "What About Us"

----------------

Zgodnie z zapowiedzą 10 sierpnia P!nk zaprezentowała nowy singiel -> What About Us (Lyric Video)

Sprawdziłem wszystkie wcześniejsze pierwsze single promujące nowe albumy i żaden z nich nie miał takiego przesłania jak obecny. Były to raczej single lekko prześmiewcze które wraz z teledyskiem tworzyły obraz utworu z "jajem". Miła odmiana :d

Utwór mi się podoba. Wpada w uchu i mimo, że brzmi inaczej niż dotychczasowe single P!nk, nadal czuć tutaj jej styl.

Wraz z nowym singiel zaprezentowano okładkę nachodzącego albumu. "Beautiful Trauma" ukarze się 12 października.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: P!nk

Post autor: DeathlySilence »

Dobi pisze:Zgodnie z zapowiedzą 10 sierpnia P!nk zaprezentowała nowy singiel -> What About Us (Lyric Video)

Sprawdziłem wszystkie wcześniejsze pierwsze single promujące nowe albumy i żaden z nich nie miał takiego przesłania jak obecny. Były to raczej single lekko prześmiewcze które wraz z teledyskiem tworzyły obraz utworu z "jajem". Miła odmiana :d

Utwór mi się podoba. Wpada w uchu i mimo, że brzmi inaczej niż dotychczasowe single P!nk, nadal czuć tutaj jej styl
Jestem BARDZO, BARDZO a TAK. :)

Współczesne brzmienie z ciekawym, nieskomplikowanym bitem, treścią, przesłaniem i nutą wrażliwości.
Nie przytłacza, płynie, wciąga i pozostawia z wieloma pytaniem... m.in. "co z NAMI/ co z MIŁOŚCIĄ / co z ZAUFANIEM?" PIĘKNE i REFLEKSYJNE. <3

Czekam z niecierpliwością na teledysk i pełnoprawne wykonanie na żywo.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: P!nk

Post autor: Dobi »

-> What About Us (Official Video)

Głównym tematem teledysku jest ekspresyjny taniec. Mi się podoba, cały obraz wydaje się przez to lekko "dziki".

------

Wczorajsza gala MTV Video Music Awards przyniosła P!nk nagrodę -> "Michael Jackson Video Vangard Award" Warto oglądnąć jej przemówienie bo miało mądre i chyba potrzebne w dzisiejszym świecie przesłanie.

Poza nagrodą P!nk oczywiście też zaśpiewała :d Medley swoich przebojów oraz najnowszy singiel "What About Us" -> P!nk Performs "Get The Party Started", "Raise Your Glass", & More! | 2017 VMAs | MTV
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: P!nk

Post autor: pijej1 »

P!NK w Europie!!! :biega: :biega: :biega: :biega: :biega:

https://www.facebook.com/pink/videos/492515877914801/

Dodano po 14 godzinach 57 minutach 44 sekundach:
:biega: :biega: :biega: :biega:
Moja piękna 20 lipca :mexicanwave:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: P!nk

Post autor: Dobi »

A w Polsce dokładnie 20 lipca 2019 na PGE Narodowy w Warszawie -> P!NK Beautiful Trauma World Tour Official Event, PGE Narodowy

Przyznaję, że jest to interesujące wydarzenie i mocno zastawiam się nad pójściem na koncert :d
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: P!nk

Post autor: pijej1 »

Ja juz mam bilety ❤️❤️❤️❤️❤️
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: P!nk

Post autor: pijej1 »

Najpiękniejszy utwór i teledysk EVER!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=J1OsKJW51HY
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: P!nk

Post autor: Gosia1423 »

Bardzo przyjemny utwór. A teledysk jest mega! Oryginalny i pomysłowy.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: P!nk

Post autor: pijej1 »

Omg omg omg nowy album jest amazing!!!!

Sorry ale szkoda mi czasu na pisanie to absolutnie płyta roku ❤️❤️❤️❤️wracam do słuchania❤️❤️❤️❤️
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: P!nk

Post autor: Kamui Shiro »

Nie lubię tego jej pop-rocku, nie lubię zaczepności w kierunku innych gwiazd, latami. Wyczuwam kompleksy. Kiedyś lubiłem i jest ok.5 jej nagrań, które wciąż mogę odsłuchać bez ciśnięcia sprzętem R/TV przez okno, niemniej uważam, że to muzyka popularna gorszego sortu, bardzo banalna i oparta na komercyjnej dupereli z zadęciem do nie wiedzieć w sumie czego. Pop-społeczniczka robiąca różową kupę przez dziurawe, zmoczone nocą majtki, na plecy mniej rozkrzyczanym, a ciekawszym piosenkarkom.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: P!nk

Post autor: pijej1 »

20 lipca byl niesamowity❤️❤️❤️

Thank you P!NK ❤️
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: P!nk

Post autor: Piter »

Kamui Shiro pisze:Nie lubię tego jej pop-rocku, nie lubię zaczepności w kierunku innych gwiazd, latami. Wyczuwam kompleksy. Kiedyś lubiłem i jest ok.5 jej nagrań, które wciąż mogę odsłuchać bez ciśnięcia sprzętem R/TV przez okno, niemniej uważam, że to muzyka popularna gorszego sortu, bardzo banalna i oparta na komercyjnej dupereli z zadęciem do nie wiedzieć w sumie czego. Pop-społeczniczka robiąca różową kupę przez dziurawe, zmoczone nocą majtki, na plecy mniej rozkrzyczanym, a ciekawszym piosenkarkom.
A według mnie to świetna wokalistka. Raz ma lepsze, raz gorsze okresy. Raz lepszy, raz gorszy repertuar. Ale zawsze świetnie brzmi.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: P!nk

Post autor: Kamui Shiro »

Nie pisałem o wokalu. Tu faktycznie trudno się czepiać, chociaż osobiście wolę inny styl śpiewania. Ogólnie babeczka trochę dorosła i mniej już się rzuca, więcej koi, ale co było to było - nie wygrała mojego uznania wieloletnim ujadaniem na innych. Taki Eminem w spódnicy troszkę. Parę piosenek lubię, każdemu się zdarzy, większość jednak mnie nie rusza, a całość dorobku - historią muzyki rozrywkowej nie zatrzęsła i już nie zatrzęsie.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: P!nk

Post autor: Piter »

Jakie ujadanie masz na myśli?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: P!nk

Post autor: Kamui Shiro »

Napisałem: nieraz krytykowała dokonania koleżanek, cudzym kosztem budowała swój wizerunek, mnie to drażni.
ODPOWIEDZ