Christina Aguilera

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Christina Aguilera

Post autor: Kamui Shiro »

No, to juz dwie rózne rzeczy. Pewnie ciezko zebrac po tylu latach cos do kupy zreszta ;P
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Christina Aguilera

Post autor: chicken1506 »

Próbowałem po 2 miesiącach wrócić do Liberation. No nie da się, odrzuca po 30 sekundach każdego kawałka. nuuuuudy :dobranoc:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Christina Aguilera

Post autor: Wojtuś »

Ja nadal słucham tego albumu i uważam, że jest to bardzo dobra płyta. Liberation jest na 3 miejscu moich ulubionych płyt Christiny po Stripped i Back to Basics.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Christina Aguilera

Post autor: Kamui Shiro »

Według Mediatraffic (mało już miarodajne źródło, ale zawsze jakieś) sprzedano już ponad 250tys. kopii Liberation - to mało, ale dużo jak na dzisiejsze możliwości gwiazd minionej dekady. Co ciekawe, tak sobie radzi sobie też w tym notowaniu wspolny album Beyonce i Jay-Z. Bez porównania z parumilionowymi wynikami dla takich świeżaków jak Camila Cabello, Ariana Grande czy Shawn Mendes.
pokropek
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:09
Lokalizacja: ,,./

Re: Christina Aguilera

Post autor: pokropek »

W więc leniwa od lat Christina wreszcie zabiera się do roboty. Najpierw ogłoszono jej rezydenturę w Vegas a teraz trasę koncertową w Europie, kilkanaście miast. I o dziwo jak podał wczoraj the Sun bilety na Wembley wyprzedały się w kilkanaście minut i Krysia ogłosiła drugi koncert w Londynie. Nam najbliżej będzie do Berlina. Polskę konsekwentnie omija i słusznie \ jej muzyka jest tu od początku lekceważona i pomijana
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Christina Aguilera

Post autor: Steffie »

Dlaczego leniwa? Na pewno robi muzykę na miarę swoich możliwości. Nie wszyscy muszą wydawać płyty jak Rihanna na początku swojej kariery.
Może jeszcze dołożą Polskę, trasa dopiero za parę miesięcy. Christina troche popłynęła z cenami biletów, ale zastanawiam się nad jej koncertem, bo jeśli ogłasza trasę, to powinna być raczej w formie, a zatem warto byłoby się wybrać.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Christina Aguilera

Post autor: Flux »

Christina Aguilera - Haunted Heart (Lyric Video)
https://www.youtube.com/watch?v=YC8XLAM8-bI
The Addams Family animated film, in theaters October 11th!
Utworek niezgorszy, ale sama animacja kiepsko się zapowiada.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Christina Aguilera

Post autor: Steffie »

Ostatnio byłam na koncercie Christiny, byl bardzo fajny, jest w świetnej formie wokalnej. Szkoda, że zmarnowała tyle lat nie koncertując, ale - jak powiedziała - znów zaczęła robić to, do czego została stworzona.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Christina Aguilera

Post autor: Steffie »

"The voice within" ze wspomnianego koncertu:
http://youtu.be/Lj1_DYXteD4
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Christina Aguilera

Post autor: chicken1506 »

Steffie pisze:"The voice within" ze wspomnianego koncertu:
http://youtu.be/Lj1_DYXteD4
Dramatyczne to ... a i tak publiczność i chórek w tle odwalają połowę roboty
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Christina Aguilera

Post autor: Steffie »

Publicznosc byla wniebowzieta.
The tour received strong critical praise. Katie Hawthorne of The Guardian opined that "this dazzling spectacle feels almost like a one-woman variety show, were it not for the eight dancers, three singers, full band and mountain of glitter". She complimented Aguilera's voice, calling it "genuinely jaw-dropping", "rich", and "powerful".[8] Una Mullally, an editor of The Irish Times, noted that "as Aguilera explodes on to the stage, her current energy is as fierce as her past legacy".[9] Tim Heap, writing for the gay-themed magazine Attitude, commended on the show's setlist: "For every high-energy banger, from a reworked 'Genie in a Bottle' to a 'Candyman'/'I Want Candy' mash-up, there’s a ballad that really lets the vocals soar". He gave the tour a four stars rating, and added: "It’s not always easy to be a fan of Xtina, but when live performances are this good, it’s worth it".[10] Katie Fitzpatrick from Manchester Evening News wrote that, "From the punchy pop of 'Ain’t No Other Man' to the bugle bop on 'Candyman', this is a flawless and full-throttle journey through Aguilera's career—and the costumes are fabulous".[11] She also noted that The X Tour "delivers the razzmatazz" of the singer's Las Vegas residency.[11] Helsingin Sanomat's Anton Vanha-Majamaa provided a positive review, and praised the tour for its feminist statements, intense theatricality, and rich choreography.[12] He called Aguilera "one of the most important stars on the pop music scene".[12]

Metro's reviewer Rishma Dosani, who attended the show at Wembley Arena, praised Aguilera for her emotional performance of "Beautiful".[13] Writing for Express & Star, Kirsten Rawlins stated that The X Tour was "a beautiful show from start to end, filled with messages of self-love, peace, and female empowerment—mixed in with smoulderingly sexy costumes and dance moves."[14] She also called Aguilera an artist of "exceptional talent, power, and humanity".[14]
http://en.wikipedia.org/wiki/The_X_Tour ... _Aguilera)

Genie in a bottle
http://www.youtube.com/watch?v=NfKI7gXEeeM

Bionic
http://www.youtube.com/watch?v=PL04wA3xN8k
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Christina Aguilera

Post autor: fookmetoo »

Brzmi tragicznie, już nawet piano u niej nie brzmi dobrze, wszystko wykrzyczane, na złym oddchu (wnioskuję po częstych uderzeniach powietrza w mikrofon?). Stroje równie tragiczne.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Christina Aguilera

Post autor: Kamui Shiro »

chicken1506 pisze:
Steffie pisze:"The voice within" ze wspomnianego koncertu:
http://youtu.be/Lj1_DYXteD4
Dramatyczne to ... a i tak publiczność i chórek w tle odwalają połowę roboty

Lubię dramatyczność. Piękna piosenka, trudna, nieraz wracam do niej myślą,też ostatnio. Absolutnie według mnie jej nie zaprzepaściła po latach. Propsy że w ogóle działa po tylu latach scenicznie, to raz. Dwa, że śpiewa na pełnego żywca. Trzy, że jeszcze jako tako sobie z tym radzi! Nie każda gwiazda wokalu byłaby w stanie stać w tym miejscu.
Przykro mi, że jakoś przeleciała mi ta trasa poza świadomością, dopiero pod sam koniec się zorientowałem. A nawet może bym spróbował podbić na europejski koncert... Cóż. Liczę, że wpadnie może kiedyś do PL?
pokropek
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:09
Lokalizacja: ,,./

Re: Christina Aguilera

Post autor: pokropek »

pokropek
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:09
Lokalizacja: ,,./

Re: Christina Aguilera

Post autor: pokropek »

A tu fantastyczne wykonanie live Loyal Brave True
Wg mnie to jedna z jej najlepszych piosenek
https://m.youtube.com/watch?v=V_JVt835YIM
ODPOWIEDZ