Sarah Connor

"...is an honour" (Wyclef Jean)

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Sarah Connor

Post autor: fookmetoo »

Nie zapomnę jej reality show na Vivie. I to jak z odkurzaczem w dłoni wyzywała swojego leniwego męża...

Z jej płyt tak naprawdę podobają mi się głównie single. Te wszystkie płyty tych Jeanette, No Angels, Yvonne były robione głównie by opchnąć te 3-4 single a reszta to przeważnie zapychacze.

Bardzo podoba mi się niemiecki comeback Jeanette, po raz pierwszy jej piosenki są rzeczywiście wpadające w ucho (nie na siłę).

Ostatni album Sary jest ok, ale w sumie to chyba hype go przerósł. Po takim mega sukcesie poprzedniego było dużo do stracenia, i na szczęście recenzje okazały się po jej stronie.

REAL LOVE i SEXY AS HELL są spoko, choć dla mnie Real Love jest lepszy, dużo dobrych kawałków. Sexy As Hell było zrobione na fali sukcesów Monrose i słychać że piosenki nie są pod nią pisane tylko z taśmy.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Sarah Connor

Post autor: keraj »

Można gdzieś obejrzeć jeszcze to reality show?
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Sarah Connor

Post autor: keraj »

Dzisiaj Sarah Connor obchodzi swoje 40 urodziny z tej okazji pojawił się na Interii artykuł na temat jej kariery i życia prywatnego. Jest w nim pełno błędnych informacji, ale doceniam że mimo wszystko pamiętali ;)

https://muzyka.interia.pl/zdjecia/40-la ... AId,373601
ODPOWIEDZ