Sugababes

Trio z UK

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sugababes

Post autor: niuto »

A jaki to jest 4.0? Heidi, Keisha i Amelle
4.0 to najnowszy skłąd, czyli z Jade :) wokalnie moim zdaniem najlepszy - dziewczyny świetnie razem brzmią, a i wizualnie teraz są najbardziej laskowate. Zarówno Mutya, jak i Keisha do najładniejszych nie należały :P
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Sugababes

Post autor: Charlie »

Keisha !? no co Ty :) super wygląda(ła)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sugababes

Post autor: niuto »

Oj ma dziwna twarz. Jak ja to mówię: dla koneserów :D A tak na poważnie, to ani ona, ani Mutya brzydkie nie są, ale nie w moim guście :)
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Sugababes

Post autor: Charlie »

Szkoda że w tej branży najpierw wygląd a potem głos.. Ale w Sugababes poziom był wyrównany
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sugababes

Post autor: niuto »

No ja jestem z Sugababes juz od 2 albumu, więc mnie ich wygląd aż tak nie obchodził, ale fakt, że w muzyce pop, a szczególnie w zespołach wokalnych wizerunek jest niezwykle ważny. Z resztą jak zauważyłeś, w tym przypadku każda z wokalistek śpiewa dobrze.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sugababes

Post autor: Virtual Tom »

Dziewczyny z oryginalnego składu wracają z singlem "Flatline"

-> Mutya Keisha Siobhan - Flatline

Obrazek
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sugababes

Post autor: niuto »

Bez Heidi nie ma Sugababes :(
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sugababes

Post autor: Virtual Tom »

Też sobie pomyślałem, że Heidi jest w tym przypadku najbardziej pokrzywdzona :placzka:
niuto pisze:Ja bym się cieszył z tego powrotu, gdyby zamiast Siobhan w zespole była Heidi, bo to od jej dołączenie narodziło się prawdziwe Sugababes :( a w ogóle to czekam bezskutecznie na powrót Sugababes 4.0. Ale obiektywnie patrząc singiel ciekawy, taki w stylu Suagabebes z czasów AWDF.
Zgadzam się, piosenka jak z ery AWDF :wieza:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sugababes

Post autor: niuto »

No właśnie, a era AWDF to era Heidi, a nie Siobhan :P
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sugababes

Post autor: Dobi »

Ponoć prawdziwe i jedyne Sugababes to właśnie z Siobhan. Heidi doszła tam później i nie przyczyniła się znacząco (!) do rozkwitu grupy. Tak wyczytałem na jednym z brytyjskich portali :P

Tymczasem dziewczyny z obu grup nie szczędzą sobie ciepłych słów :ha: -> Mutya snubs Sugababes reunion tour
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sugababes

Post autor: niuto »

Ale to Heidi śpiewa na 6 z 7 albumów dziewczyn i to od AWDF Sugababes stały się gwiazdami i zdobyły uznanie krytyki oraz listy przebojów. Chociaż podobno piosenki na album przygotowano jeszcze razem z Shioban. Takk czy siak zainteresowanie singlem KMS na YT jest mizerne, a z komentarzy wynika, że także brytyjskie radia piosenki nie grają. Dobi, chyba przewidziałeś flop ;]
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Sugababes

Post autor: Kamui Shiro »

Ostatnio (juz z miesiac temu xD) na Instagramie Mutyi pojawilo sie wspólne foto trzech oryginalnych wokalistek Sugababes i zaczely sie kolejne domysly na temat nowego powrotu.

Czekam z ciekawoscia, chociaz osobiscie najbardziej propsowalbym skladowi: Keisha + Mutya + Heidi.

Sklad z Amelle nie podobal mi sie do konca ani wokalnie, ani muzycznie, byla to w moim odczuciu znizka formy od samego poczatku, choc to nie wina Amelle zapewne - tak juz musialo byc, piosenki na Taller In Many More Ways nagrano w koncu pierwotnie z Mutya.
Sklad z Jade niczym sie w moim odczuciu nie wyróznial, nuda. Wszystkie piosenki od 2001 do 2011 wyszly Sugababkom poprawnie, wszystkie na swój sposob lubie, ale po 2006 bylo juz tylko w dól, znikla gdzies iskierka oryginalnosci.

Siobhan jako jedyna nawet niezle radzila sobie solo, wiec hmmm... Mogloby tak zostac. Ewentualnie goscinne wystepy razem. Dla mnie idealne Sugababes to tez te z Heidi, ale...

Dobi pisze:
Zespół poznałem gdy była już w nim Heidi, więc Siobhan kompletnie nie kojarzę. Z tego co wczoraj słyszałem na YouTube nic nie straciłem. Ich pierwsze utwory... Hmm nie moja bajka.
No serio? :? Musiales nie ogladac stacji z zachodnioeuropejskimi klipami w 2001-2003. Pod koniec tego okresu mozna tam bylo obejrzec debiutancki klip Siobhan, a wczesniej: swietne debiutanckie teledyski Sugababes (Overloaded, Run For Cover). Zaczynalem dopiero wtedy sluchac muzyki pop i od razu zwrócily moja uwage, chociaz sam klip do Overloaded byl na maksa niskobudzetowy (i mimo to ciekawy). Brzmieniowo: magia. I byla to zasluga udzialu Siobhan.
ODPOWIEDZ