Janet Jackson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Komixiara
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 11 wrz 2006, 22:45
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Błękit Myśli
Lokalizacja: Peterborough UK
Kontakt:

Re: Janet Jackson

Post autor: Komixiara »

Okładka "Feedback" rzeczywiście zdecydowanie lepsza od tej z płyty 8) Jakoś ostatnio swoje zainteresowania muzycznie skierowałam w stronę Janet :-) Zawsze lubiłam jej muzę, szczególnie "That's the way love goe's", "Come Back to me" czy "If". Musze jadnak urozmaicić swoją płytotekę w jej CD 8)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Janet Jackson

Post autor: Cypix »

Na www.janetjackson.com można już posłuchać, poza nowym singlem, jeszcze innych 2 kawałków z płyty. No nie powiem, może w zachwyt nie wpadłem, ale zapowiada się ciekawa płyta...
Marcin83
Sit down
Sit down
Posty: 92
Rejestracja: 12 paź 2007, 14:43
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Hold on Your Heart

Re: Janet Jackson

Post autor: Marcin83 »

Rock With U' jak dla mnie lepsze... choć liczę, że na płycie będą o wiele lepsze kawałki.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Janet Jackson

Post autor: Virtual Tom »

Przemycam fotki :) śliczne :lizak:

Janet Jackson Does PARADE Magazine

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: surferman »

a dlaczego piersi nie widać :( chyba coś nie tak z tą sesją :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Eeee, "Feedback" obleci, ale jest raczej mierne w porównaniu z "Sexy Back" (której nie lubię) cz piosenkami z "Blackout". Nie ten kaliber, nie ta przebojowość. Nagrania Janet zresztą zazwyczaj nie dorównują w połowie ciężarowi jej sławy i nazwiska. Ale są okej, takie zabawne.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Janet Jackson

Post autor: Marrcino »

Przesłuchałem Discipline i sie zawiodłem. Nie podoba mi sie ta plyta w ogole. Same smetne piosenki, spiewane prawie tak samo. Nudno. Zaden utwor nie dorownuje Feedback'owi ktory jest całkiem fajny. Myślałem ze płyta bedzie w podobnm stylu i bardziej przebojowa. Klapa!
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Janet Jackson

Post autor: flame »

marrcino pisze:Przesłuchałem Discipline i sie zawiodłem. Nie podoba mi sie ta plyta w ogole. Same smetne piosenki, spiewane prawie tak samo. Nudno. Zaden utwor nie dorownuje Feedback'owi ktory jest całkiem fajny. Myślałem ze płyta bedzie w podobnm stylu i bardziej przebojowa. Klapa!
A ja jestem - o dziwo - pozytywnie zaskoczony tą płytą. Ostatnie dwa albumy Janet ("Damita Jo" i "20 Y.O.") były beznadziejne więc nie spodziewałem się niczego specjalnego po "Discipline". Jest jednak sporo kawałków które mi się podobają na tej płycie - "Rock With U", "Rollercoaster", "2Nite", "Can't B Good", "Luv" no i "Feedback". Gdyby jeszcze pozbyła się tych swoich irytujących 'interludes' i wymieniła 2 ballady na jakieś szybsze kawałki, byłoby w ogóle super ;).
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Janet Jackson

Post autor: Cypix »

Widać płyta się spodobała. Janet właśnie zliczyła, nie pierwszy zresztą, debiut na 1 pozycji najlepiej sprzedających sie albumów w USA. Tym razem bez skandalu, za to z dobra muzyką. I oto chodzi :D
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Janet Jackson

Post autor: Kamui Shiro »

Damita Jo nie był beznadziejny. Może niezbyt wysokich lotów, jak i cała twórczość Janet, ale zabawny i przebojowy - w tonie lekkich radiowych przebojów na wiosnę, w sam raz wtedy.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: Dobi »

Kupiłem "Discipline" :d

Płyta jest bardzo dobra! Lubię płyty w których między utworami jest - nazwijmy to - mini intro.
Na początku trochę się przeraziłem - 22 dwa utwory więc pewnie większość to "zapchaj dziury".

Głos Janet brzmi bardzo dobrze. Płyta stylistycznie przypomina mi "Blackout". Przyjemnie się jej słucha i (przy niektórych utworach) chce się tańczyć.

Najlepszy utwór, moim zdaniem, to "Feedback". W pamięć zapadają również "Luv", "2nite", "The 1", "Rollercoaster".

Jedyny minus - trochę za dużo na niej ballad. Niektóre są nudne...
Nie zmienia to jednak faktu, że płyty słucha się przyjemnie.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Janet Jackson

Post autor: Cypix »

Warto też wspomnieć, iż sukces Discipline znacząco poprawił również notowania singla Janet – Feedback. Wydawało się, iż piosenka w USA wyżej niż do 51 miejsca nie doskoczy, nawet spadła dwa tygodnie temu na 53 pozycję, a tu niespodzianka, album na pierwszym miejscu wśród płyt, a singiel dokonał potężnego skoku na 19 pozycję.

Na liście najlepiej sprzedających się świecie płyt Discipline zadebiutowało na pozycji 2. Oczko niżej, żeby było zabawnie jest reedycja Thriller`a braciszka wokalistki.

Bardzo chętnie przesłuchał bym cały album i pooglądał obrobione komputerowo fotki Janet, niestety w miasteczku studenckim mamy 3 sklepy płytowe, z czego w żadnym albumu dorwać nie mogę.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Janet Jackson

Post autor: Virtual Tom »

Jets już klip do "Rock with U" Janet wygląda w nim świetnie! :wub:

http://pl.youtube.com/watch?v=bEbhkEhWIgU
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: Dobi »

Kilka dni temu przez przypadek znalazłem na YouTube oficjalny remix do utworu "Feedback "!!!

Janet Jackson feat. Ciara - Feedback

Duet jest rewelacyjny!!! :wub: Laski powinny nagrać to tego nowy teledysk! Hit murowany! :d
Cypix pisze:Wydawało się, iż piosenka w USA wyżej niż do 51 miejsca nie doskoczy, nawet spadła dwa tygodnie temu na 53 pozycję, a tu niespodzianka, album na pierwszym miejscu wśród płyt, a singiel dokonał potężnego skoku na 19 pozycję.

Na liście najlepiej sprzedających się świecie płyt Discipline zadebiutowało na pozycji 2. Oczko niżej, żeby było zabawnie jest reedycja Thriller`a braciszka wokalistki.
Jeśli już podajesz takie dane to proszę o linka... :P Na przyszłość ;)

United World Chart - http://www.mediatraffic.de/albums.htm
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janet Jackson

Post autor: Blur »

Discipline to dobry album (przynajmniej według mnie), ale niestety wyniki sprzedaży są mizerne.
Top 3: The 1, Feedback, 2Nite...piosenka tytułowa jest strasznie...łóżkowa.
Czy wie ktoś coś nt. promocji albumu w USA?
ODPOWIEDZ