Leona Lewis

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Leona Lewis

Post autor: Virtual Tom »

Alita, :klaszcze: ale jak wiadomo Brytyjczykom niewiele do szczęścia potrzeba patrz np. Spice Girls :blink: :rockon:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Leona Lewis

Post autor: dorota »

Tom pisze:Alita, :klaszcze: ale jak wiadomo Brytyjczykom niewiele do szczęścia potrzeba patrz np. Spice Girls :blink: :rockon:
patrz James Blunt :lol3:
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Leona Lewis

Post autor: flame »

Alita pisze:dla mnie jest nudna :? owszem górki ma bardzo ładne ale nic poza tym, każdą piosenkę śpiewa tak samo a na dodatek fałszuje! bardzo wyraźnie słychać na niższych dźwiękach. Można zauważyć że publiczność wrzeszczy tylko jak zaczyna śpiewać wysoko :)
Fałszuje? Alita, kiedy ostatnio myłaś uszy? ;). Poza tym nie spotkałem się jeszcze ze przypadkiem by publiczność szalała kiedy ktoś śpiewa w dolnych rejestrach...

Zgadzam się zupełnie z opinią, że jest mało oryginalna i brakuje jej wyrazistej osobowości. Uważam jednak, że zasługuje na uwagę bo nie przypominam sobie by ktokolwiek w tego typu programach potrafił sobie poradzić wokalnie z repertuarem Whitney chociażby. Poza tym Idole i inne takie nie są programami specjalnie promującymi indywidualność. Mariah jak zaczynała też nie miała zbyt wiele osobowości czy indywidualizmu. A do Leony mam bardzo ciepły stosunek bo przypomina mi Edytę z początków jej kariery - wydaje się być nadwrażliwa i sprawia wrażenie jakby nie do końca zdawała sobie sprawę ze swego talentu.

Jedyne co mi się nie do końca w jej śpiewie podoba to nadmierne wibrato w dolnych partiach. Płytę pewnie wyda bez względu na to czy wygra w tą sobotę czy też nie - sęk w tym, czy będzie to coś ciekawego: kto się nią zajmie i w jakim kierunku ją popchnie.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Leona Lewis

Post autor: Alita »

uszy myję codziennie zaraz po umyciu głowy :wink2: uczęszczam na zajęcia z kształcenia słuchu więc proszę bez takich tekstów 8) jeśli Ty masz kłopot z wysłyszeniem fałszów oferuję własne cytowanie momentów w których spada z dzwięku :wink2:
P.S wrzask zachwytu publiczności pojawia się np w improwizacjach i nie polega na wyciu jak najwyżej i najdłużej na jednym dźwięku, Leona śpiewa nudno (nie znaczy brzydko) Pozdrawiam oburzoną :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: B@r »

Ladny ma dziewczyna glos. Dam jej szanse, zobacze co dalej. Ani Whit, ani Mariah nie wynalazly takiego sposobu spiewania, nie bede wiec kazdej "dracej sie" wokalistki podejrzewac o zamierzone kopiowanie.
Gucio
Make it happen
Make it happen
Posty: 111
Rejestracja: 26 mar 2006, 9:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: Gucio »

Ładnie dziewczyna spiewa dobry glos szczegolnie gory ale brakuje jej ; tego czegos ; to ze ma silny glos to nie wystarczy. We mnie nie wzbudza emocji, spiewa bo spiewa...
Awatar użytkownika
ENDRIU
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 274
Rejestracja: 17 gru 2005, 11:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Praga

Re: Leona Lewis

Post autor: ENDRIU »

Własnie! Mnie sie w niej cos nie podoba. Dobrze spiewa ale nie ma tego czegos... Jak na razie dla mnie jest za słodka i nijaka. Mam nadzieje ze kiedy wyda plyte to pokaze cos innego a nie to co teraz bo mi sie nie podoba zbytnio...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Leona Lewis

Post autor: Piter »

Właśnie mi się też wydawało, że momentami jest nie czysto, ale myślałem, że źle słyszę, skoro publika szalała, jury zresztą też. Ale jeśli Alita to potwierdza, to cóż... Z Leony po prostu robi się gwiazdę jak ze wszystkich idolowych celebrities, które na to nie zasługują.

[ Dodano: 2006-12-15, 11:39 ]
flame pisze:Mariah jak zaczynała też nie miała zbyt wiele osobowości czy indywidualizmu.
Ale śpiewała tak, że się kolana uginały. Tu ugina się tylko szalejąca publika. Ja mam wrażenie, że ta dziewczyna jest przerażona tym wszystkim - poznaję po oczach. I myślę, że lepiej by brzmiała bez tej skretyniałej publiki i tego idioty w jury, żądnych każdej górki - jak gdyby tylko to liczyło się w śpiewaniu.
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Leona Lewis

Post autor: flame »

Alita pisze:uszy myję codziennie zaraz po umyciu głowy :wink2: uczęszczam na zajęcia z kształcenia słuchu więc proszę bez takich tekstów 8) jeśli Ty masz kłopot z wysłyszeniem fałszów oferuję własne cytowanie momentów w których spada z dzwięku :wink2:
Ja z kolei mam za sobą parę lat spędzonych w szkołach muzycznych - zarówno państwowych jak i prywatnych - na, między innymi, emisji głosu... ;)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: B@r »

W innym postcie opisałem inną wokalistkę która bierze udział w tego typu programie tv(chyba w USA)Jesicę Simpson i moim zdaniem Leona nie dorasta Jesice do pięt. Chociaż tamta jest chyba o wiele młodsza to śpiewa dużo lepiej i dojrzalej niż Leona. A poza tym, ma to coś!
Zachęcam do pooglądania, posłuchania i porównania.

[ Dodano: 2006-12-15, 19:57 ]
Sorki, pomyliłem nazwisko. Chodziło mi o Jesicę Sanchez!!!
Ale nie zmienia to faktu, że jest lepsza od Leony :D
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2744
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Leona Lewis

Post autor: pijej1 »

flame pisze:
Alita pisze:uszy myję codziennie zaraz po umyciu głowy :wink2: uczęszczam na zajęcia z kształcenia słuchu więc proszę bez takich tekstów 8) jeśli Ty masz kłopot z wysłyszeniem fałszów oferuję własne cytowanie momentów w których spada z dzwięku :wink2:
Ja z kolei mam za sobą parę lat spędzonych w szkołach muzycznych - zarówno państwowych jak i prywatnych - na, między innymi, emisji głosu... ;)
ja mialem w szkole muzyke zarowno w podstawowej jak i sredniej. a na studiach mialem zajecia z emisji glosu w ramach kursu pedagogicznego wiec mysle ze tez potrafie wychwycic to i owo :0)'
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Leona Lewis

Post autor: Piter »

To cienko z Wami, bojs! Ja tam nie miałem żadnych zajęć, głuchy jestem jak Mandaryna - a fałsze słyszę. :P
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2744
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Leona Lewis

Post autor: pijej1 »

Piter pisze:To cienko z Wami, bojs! Ja tam nie miałem żadnych zajęć, głuchy jestem jak Mandaryna - a fałsze słyszę. :P
a ty musiales popsuc wyliczanke :P pozdrawiam
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: B@r »

Posłuchałam tych występów parę razy.I również nie czuję się powalona na kolana.Brakuje Jej własnych emocji moim zdaniem.Ma potencjał,ale nie ma (być moze jeszcze )osobowosci artystycznej.Poradziła sobie z tymi hitami wg mnie w stopniu poprawnym co i tak duzo,ale nie wystarczajacym.Rzadko sie zdarza,zeby ktos przebił orginał,chociaz jesli chodzi o Without You to moim zdaniem wersja edytowa ze Złotowa byla własnie tym wyjatkiem.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Leona Lewis

Post autor: DeathlySilence »

Aguss pisze:chociaz jesli chodzi o Without You to moim zdaniem wersja edytowa ze Złotowa byla własnie tym wyjatkiem.
:shock: CO :?: :!:
Edyta śpiewała w Złotowie w tym roku (2006 - lato) - i zaśpiewała 'Without You' :?: Ma ktoś mp3 :?: Wiem, ze ktoś rejestrował koncert, ale jak na razie żadna mp3 nie wypłynęła (oprócz 'To nie ja'). Nawet nie informowano, że to śpiewała. Wszyscy wspominali tylko o 'Hold On Your Heart' jako ciekawostke.
ODPOWIEDZ