Leona Lewis

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: B@r »

Bardzo ladnie Leona spiewa "A moment like this" - wg mnie po swojemu, nie jak Kelly. I bardzo dobrze. :) MA bardzo ladny glos, czekam na plytke. Coraz bardzie mi sie ta dziewczyna podoba.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Leona Lewis

Post autor: dorota »

a dal mnie to póki co wszystko ściąga z oryginału,
i ze akurat tę piosenkęwybrali na 1 singiel, tego nigdy nie skumam :shock:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: B@r »

i ze akurat tę piosenkęwybrali na 1 singiel, tego nigdy nie skumam :shock:
Tego akurat to ja tez nie. :/
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Leona Lewis

Post autor: Titter »

Mnie sie MLT w wykonaniu Leony tez podoba. Podobnie jednak jak Wy nie rozumiem dlaczego akurat ta piosenka zostala wybrana na pierwszy singiel :/
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Leona Lewis

Post autor: flame »

Ale przecież "A Moment Like This" nie jest singlem, który ma promować jej album. To piosenka, która miała sie ukazać tak czy siak jako singiel zwycięzcy X-Factora i tyle. Nie promuje ona płyty Leony bo takowa jeszcze nie została przecież nagrana ;).

[ Dodano: 2006-12-24, 16:07 ]
Magda pisze:
flame pisze:A jeszcze rok temu była sekretarką...
Nie ma w tym nic zlego...
Ależ oczywiście, że nia ma w tym nic złego - tyle że to lekki kontrast w zestawieniu z telefonami od Whitney Houston i kontraktem na 10 mln USD za robienie tego co się kocha ;).
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: B@r »

flame pisze:Ależ oczywiście, że nia ma w tym nic złego - tyle że to lekki kontrast w zestawieniu z telefonami od Whitney Houston i kontraktem na 10 mln USD za robienie tego co się kocha ;) .
Branza muzyczna i filmowa zdecydowanie przeplaca...
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Leona Lewis

Post autor: Cypix »

Magda pisze:
flame pisze:Ależ oczywiście, że nia ma w tym nic złego - tyle że to lekki kontrast w zestawieniu z telefonami od Whitney Houston i kontraktem na 10 mln USD za robienie tego co się kocha ;) .
Branza muzyczna i filmowa zdecydowanie przeplaca...

Czy ja wiem :wink2: Dlaczego producenci mają zarabiać przede wszytskim, skoro to gwiazdy lub głosy najczęściej przyciągaja do kin i sklepów płytowych.

Co do piosnki, to tak jak wszyscy przypuszczali w UK No. 1, ale czy z nastepnymi songami też tak będzie, to się zobaczy. Płyta może nie za 3 miechy, ale pewnie szybko się pojawi, poczekamy, osądzimy ;)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: B@r »

Cypix pisze:Czy ja wiem Dlaczego producenci mają zarabiać przede wszytskim, skoro to gwiazdy lub głosy najczęściej przyciągaja do kin i sklepów płytowych.
Chodzilo mi o to, ze "normalni" ludzie, ktorzy ciezko pracuja calymi dniami nigdy nie zarobia tyle, co gwiazdy w ciagu jednego roku. Kompletny bezsens, dlaczego np. spiewanie ma byc wyzej cenione od wiedzy inzynierskiej chociazby. :/

Ale odbiegamy od tematu. Leona sie dobrze zapowiada, niech jej sodowa nie uderzy.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Leona Lewis

Post autor: vanity »

Cypix pisze:Dlaczego producenci mają zarabiać przede wszytskim, skoro to gwiazdy lub głosy najczęściej przyciągaja do kin i sklepów płytowych.
pewnie i są takie przypadki kiedy to producenci tracili fortuny bo chcieli kogoś wypromować ale projekt się nie przyjął
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Leona Lewis

Post autor: flame »

Magda pisze:
flame pisze:Ależ oczywiście, że nia ma w tym nic złego - tyle że to lekki kontrast w zestawieniu z telefonami od Whitney Houston i kontraktem na 10 mln USD za robienie tego co się kocha ;) .
Branza muzyczna i filmowa zdecydowanie przeplaca...
Masz pewnie trochę racji choć według mnie najbardziej niesprawiedliwie przepłacana jest branża sportowa.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Leona Lewis

Post autor: vanity »

flame pisze:Masz pewnie trochę racji choć według mnie najbardziej niesprawiedliwie przepłacana jest branża sportowa.
ja się nie zgodzę. sportowcy mają gorzej z przeżyciem po zakończeniu kariery. a karierę kończą wcześnie koło 35 pewnie.
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Leona Lewis

Post autor: flame »

vanity pisze:
flame pisze:Masz pewnie trochę racji choć według mnie najbardziej niesprawiedliwie przepłacana jest branża sportowa.
ja się nie zgodzę. sportowcy mają gorzej z przeżyciem po zakończeniu kariery. a karierę kończą wcześnie koło 35 pewnie.
To prawda, ale kiedy taki piłkarz zarabia po 20.000 funtów tygodniowo w czasie swojej kariery to jestem pewien, że spokojnie może sobie pozwolić na emeryturę w wieku 35-ciu lat ;).
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Leona Lewis

Post autor: B@r »

A Moment Like This w wykonaniu Leony jest swiatecznym nr 1 w UK. W ciagu czterech dni sprzedalo sie ok. 570 tys. egzemplarzy. Chyba jeden z najszybciej sprzedajacych sie singli!!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Leona Lewis

Post autor: vanity »

flame pisze:To prawda, ale kiedy taki piłkarz zarabia po 20.000 funtów tygodniowo w czasie swojej kariery to jestem pewien, że spokojnie może sobie pozwolić na emeryturę w wieku 35-ciu lat .
nie każdy sportowiec tyle zarabia. taki Korzeniowski po zakończeniu kariery dostanie emeryturkę sportową jako że jest olimpijczykiem, a co ma zrobić sportowiec który postawił wszystko na 1 karte, w wieku 25 lat łapie kontuzje, i jest zmuszony do zmiany zawodu, a emeryturki nie dostanie, bo nie jest mistrzem czegoś tam? nagle zostaje bez środków do życia i bez wykształcenia. zdecydowanie sportowiec, a już szczególnie piłkarz o wiele więcej czasu musi poświęcić na rozwój niż jakiś artysta. ile to artystów kończy studia.... Jopek? Szarmach? Jusis? a ilu masz piłkarzy z wyższym? żadnego! jak do matury dociągą to dobrze. piłkarzami są do 35 i potem życie musza sobie układać od nowa. a artystować można od zygoty do trumny.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Leona Lewis

Post autor: pilsner »

czemu Leona śpiewa piosenkę, która wcześniej śpiewała Kelly Clarkson?
To jakąs tradycja tamtejszego idola, że zwyciezcy spiewają tę samą pisoenkę?
Wg wykonanie Kelly jest lepsze, jakoś bardziej mi się podoba!
ODPOWIEDZ