Idole

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: Chill-out »

karolnow2 pisze:
Chill-out pisze:Nie chciał iść na kompromisy ani podpisać kontraktu z SonyBMG(co było dość absurdalne),chciał wydać płytę w małej wytwórni.Dlatego to wszytsko się tak wydłużyło.
To on nie wydał płyty dla SonyBMG? Nie wiem dlaczego, ale ja osobiście wybrał bym dużą wytwórnię.
No w końcu po wielu perypetiach jednak wydał w SonyBMG.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Idole

Post autor: dorota »

a ktos to kupuje?
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Idole

Post autor: Angel »

Magda pisze:Ten temat powinien byc w Innych Tematach raczej, albo przynajmniej w sekcji polskiej.
Nie, nie powinien, bo jak go zakladalem to mialem na mysli raczej zagranicznych idoli. Tylko wszyscy "zboczyli" z tematu. :lol:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Idole

Post autor: KrzysiekF »

Album Silskiego rozszedł się w 3 tys nakładzie .
KrystianBDG
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Idole

Post autor: KrystianBDG »

Wołam wszystkie osoby z tego tematu ;)

Czyli: Angel, Estratos, karolnow2, vanity, Chill-out, Scyntia, Magda M, Pola, B@r, pilsner, KrzysiekF, tomasz, dorota.

Mam świadomość tego, że ten temat jest sprzed 10 lat, oraz tego, że wiele z podanych wyżej osób już dawno niestety nie korzysta z tego forum.

Z czym przychodzę? Z czymś bardzo nietypowym, poniżej daję cytat postu z tego tematu. Niestety osoba która to pisała też tu nie wchodzi, wiele informacji o sobie podała w postach tu na forum, mail (niestety po wysłaniu wiadomości przychodzi automatyczna odpowiedź o nieaktywnym emailu), nk (konto usunięte), myspace (konto usunięte), kilka stron internetowych własnego autorstwa, które już nie istnieją. Więc nie mogę się normalnie z Karolem (tak karolnow2 ma na imię) skontaktować.
karolnow2 pisze:Aguss, on był chyba w pierwszej edycji na casting przyszedł z siostrą, która śpiewała piosnkę z PokeMonów "Pikachu", ona odpadła, on odpadł w etapie klubowym. Ten chłopak teraz tańczy u Mandaryny w Mandaryna Dance Studio.
Może ktoś ma kontakt do karolnow2?

Karol odpowiadał na komentarz osoby o nazwie Aguss, niestety konto tej osoby zostało usunięte wraz z wszystkimi postami.

"on był chyba w pierwszej edycji na casting przyszedł z siostrą"

On czyli kto? Jakie imię i nazwisko było podane w komentarzu napisanym przez Aguss?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Idole

Post autor: ray »

Pewnie chodziło o Sławka Lisowskiego.
KrystianBDG
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Idole

Post autor: KrystianBDG »

ray pisze:Pewnie chodziło o Sławka Lisowskiego.
Dzięki, chyba o niego chodziło. Z tego co na szybko znalazłem w necie, to jego siostra ma na imię Agnieszka.

Na stonie https://muzyka.interia.pl/news-slawek-l ... Id,1650943

Napisali, że
Jako nastolatek pracował także jako model i fotomodel, a wraz z siostrą Agnieszką zagrał główną rolę w filmie Juliana Pakuły "Inni Ludzie".
Ale Google nie znajduję żadnych informacji o tym filmie... Na stronie nie wspomnęli na temat, czy siostra z nim była w tym Idolu.

Poczekam jeszcze, może ktoś inny będzie coś więcej wiedział ;)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Idole

Post autor: DeathlySilence »

PO CO, PO CO, PO CO??? :edi:
KrystianBDG
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Idole

Post autor: KrystianBDG »

DeathlySilence pisze:PO CO, PO CO, PO CO??? :edi:
Próbuję rozwiązać pewną zagadkę z dzieciństwa, a Karolnow2, napisał coś, co sugeruje, że może on móc pomóc mi to zrobić.

Jestem ciekaw skąd posiadał informacje, że był chłopak z siostrą na tym castingu Idola, skąd wiedział jaką piosenkę zaśpiewała, czy to było w puszczanie, ten fragment jak ona śpiewała, czy na forum jakimś przeczytał.


Niby Sławek Lisowski według niego odpadł w etapie klubowym, ale w necie piszą na wielu stronach, że zajął trzecie miejsce (wiem, że jedna strona coś napisze, inne strony przepiszą artykuł zachowując sens, tak działa internet), a na stronie na Wikipedia na temat Idola, w pierwszej edycji jest podane 10 najlepszych i nie ma Sławka tam, więc nie wiem o co chodzi.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Idole

Post autor: niuto »

Sławek Lisowski nie był w finale, odpadł w etapie klubowym. Potem tańczył u Mandaryny. Pamiętam, że był taki wątek w Idolu jak przyszedł z siostrą na casting. Ot, cała tajemnica :)
KrystianBDG
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Idole

Post autor: KrystianBDG »

niuto pisze:Sławek Lisowski nie był w finale, odpadł w etapie klubowym. Potem tańczył u Mandaryny. Pamiętam, że był taki wątek w Idolu jak przyszedł z siostrą na casting. Ot, cała tajemnica :)
Znalazłem tutaj na forum takie coś:
Chill-out pisze:Ja go bardzo dobrze pamiętam!Po Idolu nagrł nawet jakąś piosenkę,później w jakiś sposób wpółpracował z zespołem Wiśniewskiego a aktualnie(od początku)tańczy w zespole Mandaryny.Aha,w tym samym czasie w Idolu brała udział jego siostra(chyba też gdzieś tańczy :P ),śpiewała piosenkę o...Pikachu!!! :lol3:
Ogólnie sprawa jest taka, piosenki Pokemon wszystkie zostały zrobione przez ludzi od Pokemonów w USA, reszta świata (poza Japonią i kilkoma innymi krajami) dostała te piosenki, ale zrobiono ich tłumaczenie na dane języki. Podobno ta dziewczyna co śpiewała piosenkę o Pikachu w castingu idola, to ta sama co śpiewała oryginalną polską wersją tej piosenki :D
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Idole

Post autor: ray »

Sławek Lisowski na pewno nie zajął trzeciego miejsca w pierwszej edycji "Idola".
Trzecie miejsce zajął wtedy Szymon Wydra.
Prawdopodobnie Lisowski zajął trzecie miejsce w jednym z odcinków etapu klubowego.

Swego czasu dość często przypominano występ Lisowskiego z siostrą podczas castingów. Pewnie dlatego, że oboje przyszli na ten casting oryginalnie ubrani. Wydaje mi się, że ona była ubrana na czerwono, a on na niebiesko i oboje mieli kowbojskie kapelusze. Tak mi się coś kojarzy sprzed lat, ale mogę się mylić. I kompletnie nie pamiętam, co śpiewali.
KrystianBDG
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:05
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Idole

Post autor: KrystianBDG »

ray pisze:Sławek Lisowski na pewno nie zajął trzeciego miejsca w pierwszej edycji "Idola".
Trzecie miejsce zajął wtedy Szymon Wydra.
Prawdopodobnie Lisowski zajął trzecie miejsce w jednym z odcinków etapu klubowego.
Na stronie:

http://www.slaweklisowski.com/?id=biografia

Napisali tak:
Następnie zgłosił się do programu "Idol"- I edycja, gdzie zaśpiewał piosenkę Edyty Górniak "Love is on the line", z polskim, własnym tekstem i srogie jury powiedziało 4 razy TAK, dzięki czemu trafił do kolejnych etapów programu. Publiczność nagrodziła Go III miejscem
To trochę brzmi, jakby zajął trzecie miejsce, lekkie wprowadzanie w błąd, wiele osób mogło pomyśleć, że chodzi o normalne trzecie miejsce w finale, a nie w jakimś etapie klubowym, gdzie takich trzecich miejsc było tyle, ile były grup w etapach klubowych.
ray pisze:Swego czasu dość często przypominano występ Lisowskiego z siostrą podczas castingów. Pewnie dlatego, że oboje przyszli na ten casting oryginalnie ubrani. Wydaje mi się, że ona była ubrana na czerwono, a on na niebiesko i oboje mieli kowbojskie kapelusze. Tak mi się coś kojarzy sprzed lat, ale mogę się mylić. I kompletnie nie pamiętam, co śpiewali.
Z tym strojem kowboja to się może nawet zgadzać.
Obrazek

Szkoda, że nie puszczają w TV powtórek pierwszej edycji idola, bo chętnie bym obejrzał. Nigdzie niestety nie ma całych odcinków, jedynie fragmenty tych co zaszli dalej albo tych co bardzo śmieszni byli.
ODPOWIEDZ