Idole

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Idole

Post autor: pilsner »

Jak dla mnie największą zwyciężczynią wszystkich Idoli w Polsce jest Ania Dąbrowska, lubie też Brodkę, a tak to resztę raz mnie raz więcej, ale większośc jest mi obojętna!
Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie GOSIA KUNC wII edycji, tak mi szkoda, ze nie nagrała zadnej płyty, jej "Little wings" czy "Calling you" to perełki
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Idole

Post autor: KrzysiekF »

Ostatnio na rynku pojawiła się płyta SILSKIEGO , album zbiera niezbyt dobre recenzje i prawie wogóle się nie sprzedaje ; w ostatnim notawaniu Olisu 36 miejsce.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: Chill-out »

Jeśli chodzi recenzje to słyszałem i te pochlebne,jednak jest to przeciętna płyta.Szkoda...Pomimo dobrej promocji, sukcesu nie odniesie.
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Idole

Post autor: karolnow2 »

Najwyraźniej te chyba 2 lata czekania na album cudu nie sprawiły... Mnie płyta nie ujęła, a słuchałem głównie sampli. Póki co to chyba Brodka, Flinta i Wydra to 3 najjaśniejsze nazwiska "Idola" :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: Chill-out »

No halo!Zdecydowanie najważniejszą postacią z idolowych "stworzeń" jest A.Dąbrowska.Niestety niedoceniany jest Makowiecki,który cały czas bardzo dużo pracuje,tyle,że się o nim nie mówi w mediach.
tomasz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 364
Rejestracja: 08 gru 2006, 21:27
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Śląskie

Re: Idole

Post autor: tomasz »

Chill-out pisze:Niestety niedoceniany jest Makowiecki
polubiłem go od "Piosenki na nie" - chyba taki jest jej tytuł?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: Chill-out »

tomasz pisze:
Chill-out pisze:Niestety niedoceniany jest Makowiecki
polubiłem go od "Piosenki na nie" - chyba taki jest jej tytuł?
Tak,2 singiel z ostatniej płyty.
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Idole

Post autor: karolnow2 »

Chill-out pisze:Zdecydowanie najważniejszą postacią z idolowych "stworzeń" jest A.Dąbrowska
Ano fakt, zapomniałem o ANI, ale ona mi się z Idolem nie kojarzy, co idzie na plus.

A Makowiecki to był dla mnie ciekawy do czasów "Miasta Kobiet", później jakoś mnie nie interesował.
Pola
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 03 sty 2007, 7:59
Lokalizacja: Katowice

Re: Idole

Post autor: Pola »

Jeśli chodzi o "Idoli" to wiadomo, że najlepsze płyty nagrała Ania D.
Moje ulubione uczestniczki tego programu to Gosia Kunc i Gosia Stępień czekam na ich płyty,a co do facetów to lubię Makowieckiego, Zalewskiego i Uniatowskiego.
Wie ktoś może co z płytą Sławka, miała być już wydana chyba z rok temu a tu nadal cisza.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: Chill-out »

Sławek miał juz nagrany materiał ale stwierdził,że go nie wyda i zabrał sie za nowy.Oprócz tego do momentu wydania płyty przez Silskiego,był "zablokowany",ponieważ kontrakty idolowe mówią,ze zaden z uczestników danej edycji nie może wydać płyty do momentu pojawienia się płyty zwycięzcy.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Idole

Post autor: vanity »

Chill-out pisze:do momentu wydania płyty przez Silskiego,był "zablokowany"
a czemu Silski tak późno to zrobił? ja myślałam że oni są zobowiązani do wydania płyty w szybkim tempie, a tu już prawie o Silskim zapomniałam..... wogóle to jest dziwne, Ala Janosz to chyba w dwa miesiące po wygraniu wydała płyte...
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Idole

Post autor: karolnow2 »

Ala Janosz "Idola" wygrała 30 czerwca, a 8 listopada wyszła jej płyta. Oczywiście nie wspomnę o wcześniejszej - "Idol TOP 10" i koncertach z idolami, więc jaka ta płyta miała być? No, ale to już nie na teraz temat do dyskusji.
Chill-out pisze:zaden z uczestników danej edycji nie może wydać płyty do momentu pojawienia się płyty zwycięzcy.
Nie wiedziałem, ale to beznadziejny punkt. Wobec tego tylko "najlepszym wyjściem" dla wielu idoli z #1 edycji byłą Ala Janosz. Tylko tego nie rozumiem, przecież niektórzy wydawali płyty wcześniej, osoby które nie dostały się do finałowej 10ątki... Dziwne (np. The Jet Set - Sasha).

A Uniatowski jakoś mnie nie zainteresował. Ma przeciętną barwę głosu, teraz mu beznadziejnie z tą grzywką i wogóle dla mnie może liczyć na sukces w gronie 13-nastolatek.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: Chill-out »

karolnow2 pisze:
[Tylko tego nie rozumiem, przecież niektórzy wydawali płyty wcześniej, osoby które nie dostały się do finałowej 10ątki... Dziwne (np. The Jet Set - Sasha).
Ten punkt dotyczył tylko finałowej 10,poza tym Sasha nie wydała solowego albumu,wiec tak czy inaczej Jej to nie dotyczy.
a czemu Silski tak późno to zrobił?
Nie chciał iść na kompromisy ani podpisać kontraktu z SonyBMG(co było dość absurdalne),chciał wydać płytę w małej wytwórni.Dlatego to wszytsko się tak wydłużyło.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idole

Post autor: B@r »

Ten temat powinien byc w Innych Tematach raczej, albo przynajmniej w sekcji polskiej.
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Idole

Post autor: karolnow2 »

Chill-out pisze:Nie chciał iść na kompromisy ani podpisać kontraktu z SonyBMG(co było dość absurdalne),chciał wydać płytę w małej wytwórni.Dlatego to wszytsko się tak wydłużyło.
To on nie wydał płyty dla SonyBMG? Nie wiem dlaczego, ale ja osobiście wybrał bym dużą wytwórnię.
ODPOWIEDZ