Mariah Carey

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Mariah Carey

Post autor: betka »

LaFidelite pisze:Steffie, Potwierdzam. Byłam na jednym z koncertów w Londynie i świetnie się bawiłam. Wszyscy chyba byli pod wrażeniem wykonania "Without You" na zakończenie koncertu.

Odsłuchałam z ciekawości i mam wątpliwości czy ten występ nie jest z taśmy....:) Ale plus dla Mariah że koncertuje, że próbuje śpiewać na żywo....

Singiel "A no,no" nawet niezły ale niestety bardzo kojarzy się z "Sorry" Beyonce....
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Mariah Carey

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Mariah wzięła udział w koncercie organizowanym przez Eltona Johna, w którym łączono się z gwiazdami z ich własnych domów, gdzie wykonywali oni swoje utwory w wersjach akustycznych. Mariah zaśpiewała „Always be my baby”. Wyszło świetnie! Te gwizdki na końcu - czad! Aż trudno uwierzyć, że Mariah 3 dni temu skończyła 50 lat.
-> https://youtu.be/WNKeP8BNwgo
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Mariah Carey

Post autor: betka »

Pięknie, same zaskoczenia.... Mariah naprawdę śpiewa. Mam nadzieję, że już tak zostanie. Może zdarzy się jeszcze album, którym przypomni jaką jest artystką (niedoścignioną jeśli chodzi o głos ale dodałabym jeszcze osobowość)

Równie udany, wzruszający "Hero"
https://www.youtube.com/watch?v=LXAIAl3ZcWg
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mariah Carey

Post autor: chicken1506 »

I pomyśleć, że w czasie lockdownu można cos ludziom zaśpiewać, a nie pie****lić o szczepionkach
https://www.youtube.com/watch?v=RVCviif2S04
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Mariah Carey

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

chicken1506 pisze:I pomyśleć, że w czasie lockdownu można cos ludziom zaśpiewać, a nie pie****lić o szczepionkach
https://www.youtube.com/watch?v=RVCviif2S04
Fajne wykonanie, podoba mi się to, że Mariah wraca do dawno niewykonywanych utworów, jak właśnie „Through the rain”, jednak wokalnie chyba bardziej podobały mi się poprzednie „Hero” i „Always be my baby”.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mariah Carey

Post autor: Blur »

Na 30 lecie kariery Carey wydaje autobiografię The Meaning of Mariah Carey (29.09.2020) oraz dwupłytowy album The Rarities (02.10.2020) na który złożą się wcześniej niewydane piosenki oraz koncert z 1996 roku.
Składankę promuje singiel Save the Day zawierający sample z Killing Me Softly.
Ostatnio, w wyjątkowej formie, Mariah zaśpiewała w Good Morning America debiutanckie Vision of Love oraz Close My Eyes.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Mariah Carey

Post autor: Marrcino »

Blur pisze:Na 30 lecie kariery Carey wydaje autobiografię The Meaning of Mariah Carey (29.09.2020) oraz dwupłytowy album The Rarities (02.10.2020) na który złożą się wcześniej niewydane piosenki oraz koncert z 1996 roku.
Składankę promuje singiel Save the Day zawierający sample z Killing Me Softly.
Ostatnio, w wyjątkowej formie, Mariah zaśpiewała w Good Morning America debiutanckie Vision of Love oraz Close My Eyes.
Tak powinno świętować się jubileusze Edziu :edi:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Mariah Carey

Post autor: ediva »

To niesamowite ile Mariah zdołała osiągnąć i stworzyć... Pomimo przeciwności, traum, zaburzeń psychicznych, jej miłość do muzyki zawsze zwyciężała i Mariah odradza się niezmiennie od ponad 30 lat. Ta autobiografia to będzie niezwykłe wydarzenie, wspaniałe, że Mariah zdążyła ją przygotować na to 30-lecie.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Mariah Carey

Post autor: Virtual Tom »

Mariah szaleje z jubileuszem, ilość materiałów jakie dodała m.in. na Youtube powala

A w streamingu i digital download wskoczyły EP-ki ze wszystkimi możliwymi remixami od "Someday"zaczynając, dostępne także na Youtube

-> Someday (New 12" House)
-> Emotions (C&C 12" Club Mix No. 1 Mix - Official Audio)
-> Make It Happen (Dub Version - Official Audio)

itd.

:idol:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Mariah Carey

Post autor: Steffie »

Za to wlasnie kocham Mariah. Mozna nie lubic jej glosu, osoby, spiewu, wygladu, wizerunku diwy, ale jej pracowitosc powala na kolana! Wszystkie gwiazdy powinny sie od niej uczyc profesjonalnego podejscia do pracy, fanow, muzyki i nagrywania albumow. "Save the day" brzmi spoko, a w tle ukochane "Killing me softly"! Ilez musi byc na tasmach takich nagran, ktore nie zmiescily sie na jej plytach wydawanych swego czasu regularnie co 2 lata! Ksiazki juz nie moge sie doczekac. ;) Jesli chodzi o ten album, to pare kawalkow juz znam, ale jest tez pare nowosci np.
Out Here On My Own
http://www.youtube.com/watch?v=BUgyumEcD3E
Piekne! Jak to dobrze byc jej fanem, szykuje sie wielka faza na MC. :wink:
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Mariah Carey

Post autor: fookmetoo »

W książce Mariah ujawniła że w 1995 napisała z Walterem Asafaniefem album punkowy który nagrała grupa Chick, w każdej piosence Mariah śpiewała drugi wokal, a jej koleżanka główny.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Mariah Carey

Post autor: betka »

Obejrzałam wywiad Oprah z dużą przyjemnością, Mariah ma osobowość. Książki raczej nie kupię, ale do muzyki wrócę- odświeżę sobie :)
https://www.youtube.com/watch?v=dNDAe9FYd30
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Mariah Carey

Post autor: fookmetoo »

Płyta z niewydanymi piosenkami solidna. Mój faworyt to "Can You Hear Me", aż dziw że nie dali tego na płytę. Choć album "Emotions" to chyba jej najbardziej dopracowany album w każdym calu.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Mariah Carey

Post autor: Steffie »

Nie umiem zdecydować, która piosenka mi się najbardziej podoba. To kawałki nagrywane w najlepszym okresie kariery Mariah, nawet jeśli nie były wydane jako główne na płytach, nadal brzmią wspaniale. :d

Codziennie podoba mi się coś innego, zależy od nastroju. Dziś np. DYTOM, która znałam dużo wcześniej, a wciąż brzmi dla mnie cudownie:
http://youtube.com/watch?v=ZCT2SwQSigY
Nie wspominając nawet o EFA, który jest moim ulubionym kawałkiem z "Music Box".

Pojawil się też koncert, w ogóle oficjalny YT Mariah jest tak załadowany nagraniami, że można słuchać godzinami, nie to co kiedyś, w dawnych czasach, kiedy jako dziecko czekało się z wypiekami na twarzy na premierę płyty, a potem biegło do sklepu muzycznego, żeby dorwać jeden z paru egzemplarzy płyt na półce. :D

Takiego jubileuszu chciałabym również dla Edyty, ale wiem, że to marzenia ściętej głowy.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Mariah Carey

Post autor: audarya »

Steffie pisze:Nie umiem zdecydować, która piosenka mi się najbardziej podoba. To kawałki nagrywane w najlepszym okresie kariery Mariah, nawet jeśli nie były wydane jako główne na płytach, nadal brzmią wspaniale. :
Pojawil się też koncert, w ogóle oficjalny YT Mariah jest tak załadowany nagraniami, że można słuchać godzinami...
Takiego jubileuszu chciałabym również dla Edyty, ale wiem, że to marzenia ściętej głowy.
nie znalam, narobilas mi checi na kupienie tej plyty, choc wszystkie nagrania Mimi mam od lat tylko w mp3...

Dodano po 13 minutach 50 sekundach:
betka pisze:
LaFidelite pisze:Steffie, Potwierdzam. Byłam na jednym z koncertów w Londynie i świetnie się bawiłam. Wszyscy chyba byli pod wrażeniem wykonania "Without You" na zakończenie koncertu.

Mnie niestety ominela trasa, ale udalo mi sie dostac bilet (na najdalsze miejsce ever w hali O2, z ktorego widocznosc byla naprawde kiepska) na koncert swiateczny w 2017, dziwnym trafrem obsluga przyszla do mnie i jeszcxe kilku osob, i poprosila, zeby zejsc z balkonu na dol, mniej wiecej na srodek sali ze swietna widocznoscia, bylam zszokowana i szczesliwa - spelnienie marzenia z dziecinstwa - na szczescie bylo tez (jak pewnie zwykle) kilka utworow nieswiatecznych. Mimi byla wtedy po operacji, prawie sie nie ruszala, nie byla w super-najlepszej kondycji wokalnej, ale i tak bylo cudownie! Naprawde sie starala
ODPOWIEDZ