Isis Gee

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Isis Gee

Post autor: Michael »

O świątecznym albumie i nie tylko, w wywiadzie dla InteriaTV... :)

:arrow: Wywiad z Isis (part 1)

:arrow: Wywiad z Isis (part 2)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Isis Gee

Post autor: B@r »

Smutno mi się zrobiło, jak Isis powiedziała, że dwie piosenki z tej płyty są dedykowane dwóm osobom, które odeszły w tym roku... Jej 23 letniej kuzynce, która zginęła w wypadku samochodowym przed eliminacjami do Eurowizji w Polsce oraz babci...
Podziwiam ją, że mimo takiego ciężkiego przeżycia jakim jest śmierć najbliższych osób, mimo krytyki, która w Polsce ciągle przeciwko niej jest wytaczana, Isis potraiła włożyć wiele wysiłku i pracy w Eurowizję... Wypadła naprawdę dobrze i nikt by nawet nie przypuszczał, co tak naprawdę się wtedy działo w jej sercu, co świadczy tylko o tym, że jest profesjonalistką. 8)
Poruszyły mnie, bo temat mi jest bliski i wziąłem do siebie słowa Isis, która mówi: "Zdecydowanie dedykuję te piosenki każdej osobie na świecie, która być może straciła kogoś, kogo bardzo kochała i chciałaby żeby był z nią w te święta... Oczywiście oni są zawsze z nami w inny sposób, w innej postaci, ale zawsze tęsknimy za fizycznym aspektem ludzi, których już z nami nie ma, którzy zostawiają nas, ale są na zawsze wyryci w naszych sercach...".
Pięknie powiedziane... ;(
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Isis Gee

Post autor: Gabra »

Miałam dzisiaj okazję usłyszeć i zobaczyć Isis live w Hard Rock Cafe (pomysł mojego przyjaciela, który ją uwielbia :P ), no i w sumie zgodziłam się - choć raczej niechętnie. Nie porwała mnie jakoś, nie lubię jej barwy głosu.
Ciekawie zaśpiewała "A natural woman", ale gdy zaraz potem "A new day has come" , a przed tym "One moment in time" to mnie naszło : "Kobieto, nie masz własnego repertuaru?".
Ale ogólnie bardzo pozytywne wrażenie sprawila jako osoba, uśmiechnięta, schodziła do publiczności, siadała przy stolikach... To na plus, ale do Isis się raczej nie przekonam :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Isis Gee

Post autor: Michael »

Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Isis Gee

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Isis Gee

Post autor: Virtual Tom »

KlaudinLoveEdzie pisze:Posłuchaj nowego singla Isis Gee!
http://www.koktajl24.pl/Isis-Gee-piosen ... senka-Live
Bardzo przyjemne :lody:
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Isis Gee

Post autor: Niekonwencjonalny »

Virtual Tom pisze: Bardzo przyjemne :lody:
Bardzo fajny utwór :hellobaby: Wydaje mi się lepszy od większości utwór w poprzedniej płyty :)
happyfall
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2010, 18:36
Lokalizacja: PL

Re: Isis Gee

Post autor: happyfall »

Isis Gee już w przyszłym roku wyda nowy album oraz nowy singiel! Wystąpi moze również na krajowych eliminacjach 2011, ale to jeszcze niepewna sprawa :) kocham ją!

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Amadeeusz
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 29 sie 2010, 16:19
Ulubiony album: Dotyk | EG
Ulubiona piosenka: Litania, List, WYCBTM
Lokalizacja: Szczecin

Isis Gee powraca!

Post autor: Amadeeusz »

Isis Gee to pseudonim amerykańskiej piosenkarki z polskimi korzeniami. Wokalistka ma na swoim koncie studyjny album zatytułowany Hidden Treasure - Ukryty Skarb, lecz już niebawem - w kwietniu 2011 roku ukaże się jej drugi studyjny album, na którym znajdzie się wiele energetyzujących, silnych przebojów i stonowanych, pięknych ballad.

Już dziś tj 24ego stycznia premierę ma jej najnowszy singiel zatytułowany HOW ABOUT THAT? czyli CO TY NA TO? Utwór może być o tyle zaskoczeniem, gdyż jego taneczny charakter znacznie odbiega od alternatywnego "Hidden Treasure".

Posłuchaj HOW ABOUT THAT na YouTUBE!

Moim zdaniem Edyta nie powstydziłaby się takiego utworu :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Isis Gee

Post autor: Virtual Tom »

Nie wiem, czy nie ma już tematu.

Bardzo fajny kawałek :!: :nutki:

Wreszcie coś energicznego :taniec2:

:lody:
Awatar użytkownika
KarT15
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2009, 18:46
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

NOWY SINGIEL ISIS GEE - HOW ABOUT THAT

Post autor: KarT15 »

http://www.youtube.com/watch?v=tTgNxFgLgqU

Dwudziestego czwartego stycznia miała miejsce premiera najnowszego hitu Isis Gee zatytułowanego How about that! Utwór wraz z obrazem został umieszczony w serwisie społecznościowym YouTube. Zachęcamy do utonięcia w bezkresie talentu Isis, która sama skomponowała, wyprodukowała, napisała tekst a nawet rozpisała partie smyczkowe w swoim najnowszym przeboju HOW ABOUT THAT?! czyli CO WY NA TO! :D
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Isis Gee

Post autor: Niekonwencjonalny »

KarT15, Amadeeusz napisał o tym dwa posty wyżej :P

A co do samego singla - zmiana klimatu na plus. Niemniej jednak nie zrezygnuję z słuchania albumu "Hidden Treasure" :hellobaby:
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Isis Gee

Post autor: DAAMI »

No to coś nowego :

Isis Gee powraca jako Tamara Gee z nowym image, światowym managementem i nowym materiałem. MOREY MANAGEMENT / FRONT LINE COMPANY to przedstawiciele takich artystów jak Christina Aguilera, Miley Cyrus czy Mariah Carey. Tamara obecnie współtworzy i nagrywa u boku jednego z najwybitniejszych kompozytorów i producentów muzycznych jak Walter Afanasieff (wielokrotny laureat nagrody Grammy) czy Jim Morey.


W Polsce do reprezentantki artystki została upoważniona firma Rochstar

Wraz z nowym pseudonimem odświeżona została oficjalna strona artystki jak i profil facebook, myspace czy youtube, oraz na potrzeby medialne powstał profil w serwisie Twitter.

Poniżej demo nowych utworów.

http://www.youtube.com/watch?v=SwqZ5obS ... r_embedded
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Isis Gee

Post autor: addar »

Zrezygnowała z Egipskiej stylistyk?????i :placzka: :placzka:, kto byl taki mądry że wreszcie powiedział jej że to bylo kretynskie, za caruso w TZG ją szanuję ale cała ta jej divova psiaszność aż waliła po oczach, może w koncu zmiana Image'u*tylok czy to troche nie za óżno by zaczynać od nowa)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Isis Gee

Post autor: Flux »

O matko, Adagio w jej wykonaniu brzmi fatalnie... Przynajmniej na obecnym etapie prac. Niemniej życzę powodzenia.
ODPOWIEDZ