Katy Perry

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Katy Perry

Post autor: Steffie »

Katy ma teraz głowę gdzieś indziej, bo właśnie zaręczyli się z Orlando. <3
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Katy Perry

Post autor: wodawodnista »

Cypix pisze: 14 lut 2019, 16:58 Ja dla mnie albo straciła nosa albo szczęście ją opuściło. Kilka lat temu co singiel to strzał w 10, a teraz, jakby to politycznie określić, taki tam... kapiszon.
To jest aż zaskakujące, że prawie, że z dnia na dzień z super piosenkarki na absolutnym topie stała się kimś z kim nikt się już nie liczy. Wydaje mi się, że ona nie zauważyła momentu w którym trzeba zmienić kierunek (kiedy Gaga dostała po dupie za swoje eksperymenty przy Artpop to powiedziała "wait a minute" I zrobiła Joannę) a Katy jak interesowały jajca I motywy przewodnie w klipach (dżungla czy Egipt) tak dalej ja interesują... Ona potrzebowałaby jakiegoś undergroundowego producenta, gitary i nagrania czegoś na Katy sprzed komercyjnego boom. Jednak chyba jej to nie interesuje. Zostawiła za sobą masę przebojów, ale nadal te przeboje nie są takimi klasykami jak np Oops I did it again. Nikt nie będzie jej za bardzo wspominał. A szkoda, bo ona ma smykałkę - zwłaszcza do pisania tekstów.
ODPOWIEDZ