Lady GaGa

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
pokropek
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:09
Lokalizacja: ,,./

Re: Lady GaGa

Post autor: pokropek »

ANETA pisze:Natalia Lesz .... ot superstar ..... bez sensu....
Już wolałabym Dodę. Jako support powinna występować największa lub jedna z największych gwiazd w danym kraju. Czyli dobra byłaby Doda, nasza Edzia, ewentualnie Marina...
Lesz ani śpiewać nie potrafi ani wyglądać bo jej chude nogi nie są ani odrobinę seksowne (IMO).
Edyta przed Gagą????????????? No tez masz propozycje....jeden z najlepszych głosów na świecie przed czymś takim? Niesmak.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Lady GaGa

Post autor: Cypix »

Jej sceniczny i poza sceniczny styl bycia to kwestia dyskusyjna, zależy kto co lubi. Fakt faktem, że nie powinien odciągać uwagi od tego, że jest dobrą wokalistką, co już nieraz udowodniła. Sama sobie pisze gigantyczne hity, a w przeciągu kilkunastu miesięcy, dzięki własnemu talentowi i wręcz heroicznej pracy osiągnęła więcej niż Edyta przez 20 lat kariery. Można jej nie lubić, ale docenić choć trochę chyba po prostu wypada.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Lady GaGa

Post autor: Virtual Tom »

pokropek pisze:jeden z najlepszych głosów na świecie przed czymś takim? Niesmak.
Oj nieładnie, GArGAmella jakby nie było jest człowiekiem, na jakiś minimalny szacunek zasługuje :nono:
Awatar użytkownika
loveEdyzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 26 sie 2009, 12:44
Ulubiony album: Perła/EKG
Ulubiona piosenka: Dotyk/ Linger/TCN
Lokalizacja: z Innej Galaktyki

Re: Lady GaGa

Post autor: loveEdyzia »

Zastanawiam się dlaczego prawdziwi artyści nie są doceniani tylko ze względu na swój sposób bycia :?
GaGa jest dziwną osobą tak jak i nasza Edyta-obie maja duszę artysty i dlatego przez obce środowisko są uważane za "dziwne". Zauważcie, ze wszystki występy GaGi są dopięte na ostatni guzik i nie ma niedopatrzeń - profesjonalizm, miłośc do muzyki czy jedno i drugie?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Lady GaGa

Post autor: Piter »

pokropek pisze:Edyta przed Gagą????????????? No tez masz propozycje....jeden z najlepszych głosów na świecie przed czymś takim? Niesmak.
Gaga jest świetną wokalistką. Niech Cię nie zwiodą denne piosenki. Według mnie to głos na miarę Aguilery, która w swoim pierwszym repertuarze również nie była uznawana za wybitną wokalistkę.
Awatar użytkownika
Nei
The story so far
The story so far
Posty: 432
Rejestracja: 10 lis 2008, 10:28
Ulubiony album: Dotyk ,EG
Ulubiona piosenka: Gone Będe ¦niła
Lokalizacja: Z naszej planety

Re: Lady GaGa

Post autor: Nei »

Piter pisze:Gaga jest świetną wokalistką. Niech Cię nie zwiodą denne piosenki. Według mnie to głos na miarę Aguilery, która w swoim pierwszym repertuarze również nie była uznawana za wybitną wokalistkę.
Zgadzam się z tym w 100 % to , że ma takie piosenki , a nie inne nie oznacza , że jej głos jest zły.Gaga śpiewa genialnie.Wystarczy spojrzeć tu

19 letnia Lady Gaga

http://www.youtube.com/watch?v=8U9KCmGV6tQ
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Lady GaGa

Post autor: Magda M »

ma, ma talent.
szkoda, że talent nie idzie w parze z rozumem... http://www.youtube.com/watch?v=kgl68Vof ... re=related :?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Lady GaGa

Post autor: Piter »

Magda M pisze:szkoda, że talent nie idzie w parze z rozumem...
??? o co konkretnie chodzi?
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Lady GaGa

Post autor: Virtual Tom »

Magda aleś wygrzebała :d ja mam coś nowszego i lepszego :d

Obrazek
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Lady GaGa

Post autor: Estratos »

Z nowego teledysku:

Obrazek
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Lady GaGa

Post autor: Virtual Tom »

Estratos pisze:Z nowego teledysku:

Obrazek
"Alejando" :D lada moment :dj: idealne na lato, zdjęcie zamiast letnie, trupie :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Lady GaGa

Post autor: Magda M »

Piter pisze:
Magda M pisze:szkoda, że talent nie idzie w parze z rozumem...
??? o co konkretnie chodzi?
Chodzi mi o to, co wyczynia na koncertach a zwłaszcza na tym do którego podałam link. Nie przemawia do mnie gra na pianinie w majtkach i staniku, rozkraczanie się... obleśne,

Talent niewątpliwie ma, ale skrzętnie z niego nie korzysta....

[ Dodano: 30-05-2010, 23:10 ]
Virtual Tom, przypadkiem na to wpadłam. lubie Pppppoker Face w wersji akustycznej... ale na tym koncercie jej nie wyszło...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Lady GaGa

Post autor: Virtual Tom »

Magda M pisze:Nie przemawia do mnie gra na pianinie w majtkach i staniku, rozkraczanie się... obleśne,

Talent niewątpliwie ma, ale skrzętnie z niego nie korzysta....
Ale do tego wszystko zmierza, niedługo jak nie będzie się biegać z fituchną na wierzchu to już będzie się miało zero zainteresowania.

Ja to właśnie już widziałem, bardziej mnie rażą jej anorektyczne kształty dzisiaj chyba.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Lady GaGa

Post autor: Estratos »

Taką formę promocji siebie GaGa przybrała i chociaż jest w tym konsekwentna. Bardzo mi się podoba to, że podkreśla iż wszystko robi dla swoich Potworków (fanów). Daje tym odrzuconym, niechcianym dzieciakom jakąś wspólnotę, platformę do kontaktu i dodaje im wiary w siebie.

Św. GaGa, patronka niekochanych :D
pokropek
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:09
Lokalizacja: ,,./

Re: Lady GaGa

Post autor: pokropek »

Piter pisze:
pokropek pisze:Edyta przed Gagą????????????? No tez masz propozycje....jeden z najlepszych głosów na świecie przed czymś takim? Niesmak.
Gaga jest świetną wokalistką. Niech Cię nie zwiodą denne piosenki. Według mnie to głos na miarę Aguilery, która w swoim pierwszym repertuarze również nie była uznawana za wybitną wokalistkę.
Mylisz się, już pierwsza płyta przyniosła Aguilerze tytuł nadany przez krytyków Voice of Generation, posłuchaj sobie I Turn To You z tej płyty to będziesz wiedzial dlaczego. A jakież to high notes na miarę Christiny czy Mariah osiąga w piosenkach Lady Gaga? Śpiewa poprawnie, ma dobry głos i tyle. Głosowo stawiałbym ja na równi z Dodą.
ODPOWIEDZ