Nowa Alsou!

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Nowa Alsou!

Post autor: Cypix »

Pamiętacie taką ładną wokalistkę z za wschodu, która wystąpiła na festiwalu w Sopocie :?: Tak chodzi mi o Alsou. Wówczas nastoletnia wokalistka próbowała podbić świat, ale po pierwszym przebojowym singlu "Before You Love Me", nastąpiła cisza... Ploty niosły, że tak naprawdę Alsou ma góra przeciętny wokal, a karierę zawdzięcza bogatemu tatusiowi. Jesli to prawda, to tatuś ponownie postanowił zainwestowac w córeczkę. Alsou wraca :!: Premiera nowego singla została wyznaczona na 21 marca :!: Na stronie www.alsou.com można przesłuchać po kilkadziesiąt sekund kilku nowych piosenek wokalsistki i zobaczyć klip do pierwszego singla. Jeśli mnie słuch nie myli to w jednej z piosenek Alsou wspomaga Nelly, lub ktoś o bardzo podobnym głosie. Co do pierwszego singla nie mogę się w pełni wypowiedzieć, bo nie przesłuchałem jeszcze całej piosenki, ale zapowiada się nieźle. Co do wyglądau Alsou, to widać, że niezłą kasę wpompowano w jej nowy wygląd. Jestem ciekaw, jak wy oceniacie "nową" Alsou :?:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Virtual Tom »

Pamiętam "Before you love me" które bardzo mi sie podobało. Stronka prezentuje się świetnie. Chociaż nie wiem dlaczego na stronie głownej przypomina mi Ashlee Simpson - oczywiście tylko wizualnie. Głos ma bardzo ładny. Hmmm mam takie skojarzenie, że jest rosyjskim odpowiednikiem Edyty. Zobaczymy co z tego wyniknie tym razem :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Estratos »

Zeby tylko Edce nie zaszkodzila w czymkolwiek :P

Obrazek
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Robert »

iiiii

ja Alsou znam bardzo dobrze. I nie to ze nie udalo sie tatus pieniazki blabla.... ona w Rosji jest naprawde MEGAgwiazda. I to nie taka okresowa jak Tatu, wydala juz kilka plyt rosyjskojezycznych, sukcesywnie rok po roku zdobywa tytul "Luczszaja piewica ..... goda" :) Teeldysk do always on my mind widzialem juz daaaaawno, w Rosji jest na listach od wrzesnia ta piosenka. Owszem, duet z Nellym jest. Co do wygladu... :) No wpompowano kase na zarcie, Alsou przytyla, byla takim anoreksem, teraz piekna dziewczyna :) Zycze szczescia i trzymam kciuki :) Czekam na nowa plyte rosyjskojezyczna ktora tez ukaze sie niebawem :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Piter »

Bardzo podobało mi się "Before you love me" i piosenka z Eurowizji, których niesttey nie posidam w swoich zbiorach!! :(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Alsou!

Post autor: B@r »

Dziewczyna ślicza i wg mnie ma ladny glos. Dzieki za link do jej strony. Na forum muzycznym www.fy-fy.net jest dzial jej poswięcony.

Porównanie do Edytki jest calkiem trafione - obie "drące" się brunetki :D wydające plyty miedzynarodowe. Edi moglaby skorzystać z przytkladu i nagrac duet z kimś znanym i popularnym w USA.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Marcin A. »

Akurat wczoraj słyszałem Jej stary przebój w Radio Zet i tak się zastanawiałem,co u Niej?!Dzięki za info :)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Robert »

wiecie wszyscy sie w europie tak zastanawiali owszem bylo cicho ale to nie jest tak ze ona nic nie robila w Rocji jest non stop na topie. a jej piosenki po rosyjsku sa po prostu cudne jak chcecie moge cos podrzucic, przestepstwem to chyba wielkim nie bedzie bo w polsce to jest nie do zdobycia

[ Dodano: 2005-03-07, 17:26 ]
albo jednak nie bede sie narazac :P jak ktos ciekawy to niech sie na gg zglosi, oprocz piosenek po rosyjsku alsou nagrywa tez w jezyku tatarskim, to jest dopiero jazda :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Alsou!

Post autor: B@r »

O, w tatarskim chetnie bym posluchala. :D
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Robert »

to zapukaj na gg, wyslalem wiadomosc prywatna ale nie wiem czy to dziala bo mi sie w "wysłanych" nic nie pojawilo....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa Alsou!

Post autor: vanity »

ja też znam tą piosenkę Before you love me. piosenka mi się spodobała. zaprosili ją do Sopotu i się odkochałam natychmiast bo śpiewała z playbacku.
ostatnio podobno Abramowicz ten od Chelsea każe jej występować przed meczami. Mnie się średnio podoba Alsou. ale faktem jest że kojarzę ją tylko z tą jedną piosenką.
wolę Edi. co tu dużo gadać. wokal Alsou się nie umywa do Edytowego - to najważniejsze. a w Rosji niech sobie będzie nawet gigagwiazdą ostatnich tysiąca lat. ale ciekawi mnie jej głos po rosyjsku. bo z tego języka kojarzę tylko te które były wykonywane w Sopocie w ubiegłych dekadach - jeszcze tych śmiesznych dekadach.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Kamui Shiro »

Robert pisze:iiiii

ja Alsou znam bardzo dobrze. I nie to ze nie udalo sie tatus pieniazki blabla.... ona w Rosji jest naprawde MEGAgwiazda. I to nie taka okresowa jak Tatu, wydala juz kilka plyt rosyjskojezycznych, sukcesywnie rok po roku zdobywa tytul "Luczszaja piewica ..... goda" :) Teeldysk do always on my mind widzialem juz daaaaawno, w Rosji jest na listach od wrzesnia ta piosenka. Owszem, duet z Nellym jest. Co do wygladu... :) No wpompowano kase na zarcie, Alsou przytyla, byla takim anoreksem, teraz piekna dziewczyna :) Zycze szczescia i trzymam kciuki :) Czekam na nowa plyte rosyjskojezyczna ktora tez ukaze sie niebawem :)
Co do Tatu - to jeszcze zobaczymy :twisted: , a co do Alsou - bardzo fajna kopia Britney na rynek rosyjski, gwiazdka jednego bardzo fajnego przeboju europejskiego. Mam nadzieję, ze nagrała teraz też coś bardzo fajnego, ale jak bardzo fajna by nie była, to nie dorasta Edycie do pięt.
widelec
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 21:26
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Jak najdalej
Lokalizacja: LAPONIA
Kontakt:

Re: Nowa Alsou!

Post autor: widelec »

Ja wiem tylko ,że występowała na eurowizji z piosenką "Solo" i mam jej jedno MP3 "Teradrops" w którym głosem przypomina mi Edyte?? Lub tylko mi się zdaje 8P
TEARDROPS YouTube.Com
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Robert »

Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Nowa Alsou!

Post autor: Cypix »

Taką to ciekawostkę znalazłem na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=C_3xeXCQ5vI
Filmik o młodej, ładnej, utalentowanej, wracającej z drugim uderzeniem na międzynarodowy rynek wokalistce ze wschodniej Europy, która wcześniej zajęła 2 miejsce na Eurowizji... Skąd my to znamy? :roll:

U Edyty w sumie wyszło to jednak lepiej, jej drugi międzynarodowy album mimo wszystko wydano w ponad 20 krajach. Album Alsou... skasowano. Dziwne, że ktoś postanowił tyle pieniędzy wywalić w błoto. Tym bardziej że Nelly z Alsou dali radę i ten numer mógł w 2005 roku faktycznie pociągnąć materiał na listach przebojów: https://www.youtube.com/watch?v=PkABjArc8sY
ODPOWIEDZ