Céline Dion

O muzyce, perfumach...

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Céline Dion

Post autor: Nuklodem »

Takie kosmiczne ceny :shock: chciałem się wybrać, ogólnie Celine lubię raczej w wersji francuskiej, wtedy jej barwa mi bardziej przypada do gustu, ale pomyślałem, że chciałbym na żywo usłyszeć głos jednej z div, skoro okazją się nadarzyła, ale jednak obawiam się właśnie o te wstawki z taśmy, a no to mogę usłyszeć na płycie.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Céline Dion

Post autor: fookmetoo »

ale te wstawki z płyt muszą być nowymi nagraniami bo jej głos bardzo się zmienił i brzmiało by to dziwnie...
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Céline Dion

Post autor: Nuklodem »

Mówiłem raczej w przenośni, nie jestem na tyle fanatykiem by wsłuchiwać się w momenty gdzie używa taśmy, u Edyty widać to od razu na szczęście tego nie potrafi xD, a w internecie jest tyle flimków pokazujących to i owo odnośnie Celine, że gdyby była niższa cena to z pewnością bym się wybrał żeby przekonać się na własne uszy.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Céline Dion

Post autor: ray »

Piter pisze:To temat o Celine, a nie o tym, co być może powie Edyta za jakiś czas i Twoja wypłowiała zieleń tego nie zmieni.
Wypłowiała? Nie wiem, skąd takie wrażenie... Zresztą nie wnikam. :PP
W każdym razie jak najbardziej jest to temat o Céline, ale to nie znaczy, że nie można się w nim powołać na Edytę.

Bilety na koncerty Dion w Łodzi i Krakowie są horrendalnie drogie, ale to nieprawda, że najtańsze są za prawie 700 zł:
Gala.pl pisze:Na halowych koncertach Celine Dion w Polsce przewidziane są jedynie miejsca siedzące. Za miejsca w pierwszych rzędach na płycie, czyli najbliżej sceny, trzeba zapłacić od 2 tys. zł wzwyż. Najdroższe wejściówki kosztują nawet 2799 zł. Wchodzą one jednak w skład pakietu VIP. Im dalej od sceny, tym taniej. Miejsca w kolejnych rzędach na płycie kosztują odpowiednio 1600, 894, 683 i 578 zł.
Bilety na trybuny można kupić od 289 zł. Wejściówki na bocznej trybunie dolnej kosztują 604 zł, na bocznej trybunie górnej 394 zł. Bilety na trybunach z tyłu hali kosztują 499 zł.
Zgadzam się z Cypixem, że Dion nigdy urodą nie grzeszyła. Ona jest w dokładnie tym samym wieku co Kylie Minogue i jest tylko rok starsza od Jennifer Lopez, a wygląda zdecydowanie gorzej od nich. No, ale za to ma zdecydowanie lepszy głos...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Céline Dion

Post autor: Piter »

Chodziło mi o to, że o wiele mniej znaczysz w moderatorni niż kiedyś. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Powoływać się na Edytę można. Tylko że Flux stworzył post o Edycie, w którym powoływał się na Celine. Odwrócił propozycję i konfabulował. Pisał, o czymś co jeszcze nie miało miejsca i nawet nie wiadomo, czy będzie miało. Jak to się mówi, post z D... I nie mam problemu, żeby sobie konfabulował, ale nie w tym temacie.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Céline Dion

Post autor: dorota »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:Bilety KUPIONE! Kto się wybiera?
a jakim cudem, skoro przedsprzedaż rusza 2 pazdziernika dopiero?????????????????

szczerze mówiąc, liczyłam, ze będą tańsze, a za 300 zł to ja mam jakies bardzo boczne trybuny .... :roll:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Céline Dion

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

dorota pisze:
DYZIO_MARZYCIEL pisze:Bilety KUPIONE! Kto się wybiera?
a jakim cudem, skoro przedsprzedaż rusza 2 pazdziernika dopiero?????????????????

szczerze mówiąc, liczyłam, ze będą tańsze, a za 300 zł to ja mam jakies bardzo boczne trybuny .... :roll:
Wczoraj ruszyła przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych w FC

Ceny wcale nie są jakieś kosmiczne jak na TAKĄ GWIAZDĘ! Dokładnie takie same były na występujących niedawno na Torwarze dawno przebrzmiałych BackstreetBoys.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Céline Dion

Post autor: endeven »

ray pisze:Ona jest w dokładnie tym samym wieku co Kylie Minogue i jest tylko rok starsza od Jennifer Lopez, a wygląda zdecydowanie gorzej od nich. No, ale za to ma zdecydowanie lepszy głos...
i zdecydowanie gorsze piosenki niz Kylie.

Generalnie gwiazda Celine Dion jest już dawno wyblakła i przebrzmiała. Stąd rzeczywiście dziwią te ceny, zwłaszcza że ten zdecydowany głos uzywa jakichś technologii
Cypix pisze:wszystkich górnych dzięków z taśmy
Jeśli to prawda, to to jest niezła beka. Nikt Edycie by czegos takiego nie darował. Prędzej oskalpowano by ją, a nie płacono 7 stówek.

Czy Celine Dion miała w ostatniej dekadzie jakiś przebój?
Piter pisze:Chodziło mi o to, że o wiele mniej znaczysz w moderatorni niż kiedyś. Przynajmniej mam taką nadzieję.
i ja mam takie wrażenie i tak to odebrałem. I też mnie to cieszy, że wreszcie jest normalnie i ray ma swoje szregowe miejsce w moderatorni.
Piter pisze:Powoływać się na Edytę można. Tylko że Flux stworzył post o Edycie, w którym powoływał się na Celine.
Sooo true.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Céline Dion

Post autor: Pawel »

spodziewałem się niżyszch cen, na szczęście byłem kilka lat temu na koncercie w Krakowie, wtedy ceny były znacznie niższe, ale to było wiele lat temu. Wtedy forma z pewnością też była lepsza bo lata lecą. Celine to mistrzyni "śpiewania" z taśmy. Niektóre utwory śpiewała na żywo, w niektórych tylko fragmenty, ciężko się połapać :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Céline Dion

Post autor: ray »

endeven pisze:I też mnie to cieszy, że wreszcie jest normalnie i ray ma swoje szregowe miejsce w moderatorni.
Normalnie było też wcześniej, nie wiem, czemu masz inne wrażenie... Zresztą nie wnikam. :PP
Wcześniej byłem jednym z trzech równorzędnych moderatorów, a teraz jednym z czterech - tyle się zmieniło. Natomiast zasady tutaj panujące są wciąż te same.
endeven pisze:
Piter pisze:Powoływać się na Edytę można. Tylko że Flux stworzył post o Edycie, w którym powoływał się na Celine.
Sooo true.
Sooo false.

Zgadzam się, że Céline ma zdecydowanie gorsze piosenki niż Kylie (BTW bilety na koncert Kylie w Atlas Arenie pod samą sceną kosztowały niecałe 250 zł) i że Dion od dawna nie miała żadnego przeboju. Powiedziałbym, że jej ostatni przebój to Taking chances. Ale ona jest żywą legendą, światową ikoną wokalistyki, więc bilety w tych horrendalnych cenach i tak powinny się sprzedać. Wczoraj, kiedy zaczęła się przedsprzedaż dla członków oficjalnego fanklubu, podobno znikały wręcz w mgnieniu oka.
Cała trasa Courage World Tour liczy aż 113 koncertów. :shock:
Przy takiej liczbie koncertów spodziewam się duuużeeego wspomagania się playbackiem...

Dla mnie Céline zawsze była trochę za bardzo mdła, wolę gwiazdy z pazurem (vide: Madonna).
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Céline Dion

Post autor: rav33 »

Pawel pisze:spodziewałem się niżyszch cen, na szczęście byłem kilka lat temu na koncercie w Krakowie, wtedy ceny były znacznie niższe, ale to było wiele lat temu. Wtedy forma z pewnością też była lepsza bo lata lecą. Celine to mistrzyni "śpiewania" z taśmy. Niektóre utwory śpiewała na żywo, w niektórych tylko fragmenty, ciężko się połapać :)
To było 11 lat temu. Wtedy w Polsce był tylko jeden koncert divy. Z tego, co pamiętam nie było zainteresowania takiego, jak się organizatorzy spodziewali i mniejszy zestaw koncertowy był rozstawiony na Błoniach. Ale koncert był bardzo fajny. Tegoroczne ceny są mega wysokie... Chyba odpuszczę.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Céline Dion

Post autor: dorota »

rav33 pisze: Tegoroczne ceny są mega wysokie... Chyba odpuszczę.

ja też, dla mnie dla 2 osób z wyprawą do łodzi (z Gdańska) to koszt ponad 1000 zł,
wole je spożytkować inaczej .... :roll:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Céline Dion

Post autor: Piter »

Jakoś nie widzę tych biletów po 200 zł. Chyba już wykupione. Albo źle paczam.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Céline Dion

Post autor: rav33 »

Piter pisze:Jakoś nie widzę tych biletów po 200 zł. Chyba już wykupione. Albo źle paczam.
dobrze paczasz, nie ma.
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Céline Dion

Post autor: chicken1506 »

Na razie to chudzinka tak się pochorowała, że przekłada koncert za koncertem w Kanadzie.
ODPOWIEDZ