Céline Dion

O muzyce, perfumach...

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Céline Dion

Post autor: Flux »

Zupełnie celowo i złośliwie. Tak mi się przypomniało, dlaczego miałbym o tym nie mówić? Edyta może się czepiać o pierdoły każdego, kiedy tylko jej się nudzi? :edi: Poza tym, te sytuacje dotyczą tak Dion, jak i Górniak przez pryzmat Dion. Edyta opowiadała te historie wielokrotnie. Pomagam obrać Aniołkowi nowy cel :kupidyn:

PS. ciekawe jakby brzmiały razem śpiewając I surrender / List :hmmm:

Dodano po 4 minutach 58 sekundach:
Jest potwierdzenie. Dion wystąpi 23. maja w Łodzi i dwa dni później w Krakowie.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Céline Dion

Post autor: Kopaneek »

Flux pisze:Może jeszcze wspomnienia, jak prawie dostała zawału słysząc w samochodzie, jak Dion śpiewa jej piosenkę (I surrender)?
W trakcie masażu w Korei.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Céline Dion

Post autor: Kamui Shiro »

Ładna i nieprzewyta ta nowa piosenka.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Céline Dion

Post autor: Flux »

Céline Dion talks Courage, life after René Angélil and her new outlook
https://www.youtube.com/watch?v=9wtV6epiNQ0

Celine Dion Talks Love, Family, Her Childhood and Her New Album 'Courage' | Lorraine
https://www.youtube.com/watch?v=1kTm5tU9_9w

Polecam Waszej uwadze dwa wywiady dotyczące nadchodzącej premiery płyty i trasy koncertowej oraz bardziej prywatnych aspektach życia. Nawet jeśli przebieg jej kariery, repertuar czy prezencja sceniczna lub czasem zdawałoby się mechaniczny śpiew mi nie odpowiadały na danym etapie, to od kiedy sięgam pamięcią, lubiłem oglądać z nią wywiady. Kiedy mówi o tym, co ma dla niej wartość, jaką siłę daje jej rodzina, albo co czuje wychodząc na scenę i śpiewając po raz tysięczny tę samą piosenkę, to wierzę jej w każde słowo. Przy tym jest wyjątkowo zabawna, zawsze podśpiewuje coś. Od śmierci męża wydaje się być wycieńczona, widzę że wciąż przepracowuje tę stratę. Mimo to postanowiła zdecydowanie ruszyć do przodu. Courage to chyba idealny tytuł na nowy początek.

Poniżej jeszcze spot promocyjny trasy:

Celine Dion - Courage World Tour 2020
https://www.youtube.com/watch?v=tQCv3XeMTfg
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Céline Dion

Post autor: Piter »

Flux pisze:Zupełnie celowo i złośliwie. Tak mi się przypomniało, dlaczego miałbym o tym nie mówić? Edyta może się czepiać o pierdoły każdego, kiedy tylko jej się nudzi? :edi: Poza tym, te sytuacje dotyczą tak Dion, jak i Górniak przez pryzmat Dion. Edyta opowiadała te historie wielokrotnie. Pomagam obrać Aniołkowi nowy cel :kupidyn:
Bredzisz, Kubeczku.
Komentuj to, co ma miejsce, a nie to, co może mieć według Twojej wyobraźni, żebyś miał, z czego drwić.

Cieszy mnie, że Celine zawita do mojego miasta. Ciekawi mnie, po ile będą bilety.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Céline Dion

Post autor: dorota »

Piter pisze:Cieszy mnie, że Celine zawita do mojego miasta. Ciekawi mnie, po ile będą bilety.
ja bym bardzo chciala jechać do łodzi na ten koncert, może się uda ;)
trzeba tylko upolować bilety ;)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Céline Dion

Post autor: endeven »

Flux pisze:W związku z tym, że Dion prawdopodobnie zawita ponownie do Polski, może Górniak przypomni się dramat sprzed 11 lat, kiedy management Kanadyjki polecił jej śpiewać z playbacku lub chociaż półplaybacku, na co oczywiście nie mogła przystać, bo nawet dla Céline Dion nie była w stanie oszukać swoich fanów. Zrobiła to oczywiście jeszcze dziesiątki razy, ale na własnych zasadach :lol3:
ale po co kłamać i fabrykować? Wcale nie jest to zabawne, ani zasadne. Playback półplayback zdarza się artystom, którzy siedzą w tym biznesie na szczycie i są umoczeni w programy telewizyjne, rozrywkowe, które rządzą sie swoimi prawami i ograniczeniami. Chyba nikt nie jest tak naiwny, by sądzić, żę Edyta w big brotherze w studio wystąpi z orkiestrą i ktoś na zajawkowy występ będzie instalował tam zespół, akustyków i robił kilka prób. Edyta chyba wystarczająco mocno dobitnie udowodniła, że jak już gra koncerty, to nie ma mowy o tym, by nie były na zywo. I to jest marka, jesli chodzi o śpiewanie na żywo, więc jaki cel przyświecał by to podważać? Flux sorry, ale rozczarowanko.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Céline Dion

Post autor: Flux »

Endi, nie gorączkuj się tak. Wspomniałem całą sytuację z Dion pijąc do tego, że EG wybiera sobie kolejne cele do ataków. Chodzi o robienie z igieł wideł, dramy z błahych powodów i właśnie wyciąganie jakichś zamierzchłych sytuacji, kiedy druga strona w ogóle do ciebie nie uderza. Wystarczy się krzywo uśmiechnąć żeby jej podpaść. Jednego dnia się diwie to przypomni i pozamiatane. Uwaga odnośnie oszukiwania fanów była ogólna, dotyczy faktu, że oszukała fanów wielokrotnie. Czy to zapowiadając koncerty, które się nie odbywają, premierę płyty, której nie ma, konkursy których nie rozwiązuje itd. Może nie zabrzmiało to jasno, ale chodzi o szerszy kontekst oszukiwania i zarzekania się że nigdy nie byłaby w stanie oszukać fanów. Wiadoma sprawa, że Edyta rzadko ucieka się do playbacku i słynie ze śpiewania na żywo. Tu jest czysta, nawet nie umie wiarygodnie udawać do nagrania (nie miała się kiedy tego nauczyć).
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Céline Dion

Post autor: Piter »

Ja to nawet rozumiem, zgadzam się z niektórymi punktami, ale czemu zaśmiecasz temat Celine?
Stwórz osobny temat "wrzuty do Edka" i tam wylewaj żale.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Céline Dion

Post autor: B@r »

Jeśli rozmowy z pewna piosenkarka skoncza sie pozytywnie (juz trwaja), ktora mialaby wystapic jako support Celine, to na pewno nasz Edek wbije jej szpile, bo ta osoba nie jest w jej klasie. ;( :ha:

Ps. Nowe koncerty Ceine i to w Polsce mega mnie ciesza! My heart will go on... :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Céline Dion

Post autor: ray »

endeven pisze:ale po co kłamać i fabrykować? Wcale nie jest to zabawne, ani zasadne.
Tylko że tu nie ma żadnego kłamstwa, ani fabrykowania czegokolwiek. I właśnie jest to jak najbardziej zabawne i zasadne. :PP
Fakt jest taki, że Edyta wystąpiła z playbacku dziesiątki razy (w ostatnich dwóch latach było tego naprawdę sporo: konferencja ramówkowa TVP, gala boksu Najmana, koncert "Wiara, "Nadzieja, Wolność", sylwester 2018, "Europa da się lubić - 15 lat później", "Big Brother Arena" i wszystkie zeszłoroczne i tegoroczne występy w "Jaka to melodia?"), a jednocześnie nie raz ściemniała, że profesjonalizm nie pozwala jej na playback/półplayback. Sytuacja z koncertem Dion w Krakowie w 2008 to jeden przykład. Drugi to chociażby odmowa występu na 20-leciu "Metra" w 2011.
Oczywiście, że na swoich nielicznych pełnych koncertach Edyta zawsze śpiewa na żywo, tak samo jak na eventach zamkniętych, tego nikt nie podważa.
endeven pisze:Chyba nikt nie jest tak naiwny, by sądzić, żę Edyta w big brotherze w studio wystąpi z orkiestrą i ktoś na zajawkowy występ będzie instalował tam zespół, akustyków i robił kilka prób.
Nie, ale skoro Dawid Kwiatkowski zaśpiewał wiosną w "Big Brotherze" na żywo, to Edyta teraz też mogła.
Piter pisze:Ja to nawet rozumiem, zgadzam się z niektórymi punktami, ale czemu zaśmiecasz temat Celine?
Stwórz osobny temat "wrzuty do Edka" i tam wylewaj żale.
Nie widzę tu ani zaśmiecania tematu o Dion, ani wylewania żalów. A że jest to forum dyskusyjne o Edycie, to zawsze każdy może się tutaj do niej odnieść i nie ma w tym nic złego.

Też się cieszę, że Céline da koncert w moim mieście. Żal byłoby nie iść, taka sytuacja pewnie się już nie powtórzy.

Bardzo jestem ciekaw, o której piosenkarce pisze B@r. Sylwia Grzeszczak bardzo by się nadawała na support Céline...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Céline Dion

Post autor: Piter »

To temat o Celine, a nie o tym, co być może powie Edyta za jakiś czas i Twoja wypłowiała zieleń tego nie zmieni.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Céline Dion

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Bilety KUPIONE! Kto się wybiera?
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Céline Dion

Post autor: Marcin A. »

Czy ja dobrze widzę, że najtańsze bilety prawie 700 zł?
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Céline Dion

Post autor: Cypix »

Chyba bym tyle nie zapłacił za słuchanie wszystkich górnych dzięków z taśmy. Wizualnie takoż, urodą nigdy nie grzeszyła...
ODPOWIEDZ