Britney Spears

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Britney Spears

Post autor: dorota »

ediva pisze:Ma zoperowany nos.
tak mi sie zdawalo....:hmmm:
o reszcie pewnie nie wiemy :D
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Britney Spears

Post autor: Cypix »

Cały tuning jej faciaty i ciała, a chyba nawet włosów, nie wiem ile toto kosztowało, nie wiem jak to wygląda w dziennym świetle i bez tapety, ale efekt jest porywający :) Ostatnio równie dobrze wyglądała z ponad dekadę temu albo... nigdy tak dobrze nie wyglądała :hellobaby: Piosenka niezła, ale chyba za mało przebojowa aby okupować pierwsze miejsca list przebojów.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Zawsze miała predyspozycje do dobrego wyglądu, bo jest ładna, po prostu dodatkowo zaczęła o siebie dbać. Co do operacji plastycznych - już 15 lat temu mawiała, że nie ma nic przeciwko nim. Piosenka "Slumber Party" to fajny kawałek, pewnie że nie pójdzie na top 3, ale moim zdaniem lepszy, ciekawszy jako singiel niż inne z nowej płyty.

Edit: Cokolwiek by nie mowić o obecności ostatnich wydawnictw Britney, album "Glory" zmieścił się w zestawieniu dwustu najlepiej sprzedających się płyt roku 2016 w Usa, a zwiastujący go singiel "Make Me (Oooh)" pokrył się tam właśnie złotem. Piosenka naprawdę według mnie niezła w jej repertuarze, więc zasłużenie, chociaż tyle. Mówi się, że jej promocję zabił brak spodziewanego mocnego klipu, ale identyczna sytuacja była z "Gimme More" i mimo to - i nawet mimo słynnego występu 'live' - tamten utwór był wielkim hitem. Też bardziej się do tego nadawał.
Przypomina mi to sytuację z "20 Y.O." Janet Jackson, która chyba jej fanów raczej ucieszyła, ale poza tym gronem nie zaistniała. Podobny dobór singli.
Może i prawda, że pani Spears zarżnęła swoją karierę upartym nieśpiewaniem na koncertach. Diabli wiedzą, ile by zmieniło (kiedyś... a teraz?), gdyby zrezygnowała ze 100% playbacku na rzecz choćby i ropuszego skrzeku ;) podobnie w cichych rejestrach utknęły kariery większości jej rówieśnic z list przebojów, ale w tym przypadku był naprawdę duży potencjał zaufania, zmarnowany przed podejrzenie nieautentyczności. Pod różnymi względami. Ja tam Brit dalej lubię i ciekaw jestem, czy z Glory wykroi trzeci singiel.
Na pewno pozwoliłoby jej to choć trochę jeszcze przeciągnąć uwagę, nie mówiąc o radości fanów.
Moje typy na trzeci singiel:
- Just Luv Me
- If I'm Dancing
- Do You Wanna Come Over
- What You Need

Nie rozumiem, czemu oficjalnie i wsrod fanow lansuje się na kolejny singiel "Change Your Mind" :o Jedyne co w nim zwraca uwagę, to hiszpanska wstawka.

I na zakonczenie, jeszcze jedna mucząca piosenka z "Glory" (japonski bonus), obok Make Me i Man On The Moon ;)
muuu https://www.youtube.com/watch?v=TJY7f-70Rk4
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Britney Spears

Post autor: Marecki »

Wyciekły surowe wokale do "Toxic", bez autotune. Muszę przyznać, że efekt piorunujący :)
1. https://www.youtube.com/watch?v=-Ql61rIfNtk
2. https://www.youtube.com/watch?v=J-NrcIXz0VQ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Britney Spears

Post autor: addar »

ładniej niz myślałem :smile:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Britnejka zaspiewala też w ostatnich dniach Happy Birthday na koncercie w Izraelu. I pobiła tam rekord sprzedaży biletów. Czy ktoś chce w koncu coś udowodnić? xD ciekawe, kiedy poleci z normalną piosenką na koncercie live, czy się nie doczekamy
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

No i się doczekałem ;) wystarczyło kilka tygodni. Wyraźnie ktoś w jej sztabie się zorientował, że playback zrujnował jej popularność, obok innych czynników - mnie się wydaje, że najwięcej. I że mniejsza jak, ale trzeba w końcu wydać z siebie wokal przed ludźmi. I tak trudno jej darować full playback na każdym występie od lat, ale może wkrótce zacznie też wykonywać live własne nagrania? A może wydałaby płytę w takim klimacie muzycznym? :) https://www.youtube.com/watch?v=11Y3RetXOVE
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Britney Spears

Post autor: ediva »

Kamui Shiro pisze:No i się doczekałem ;) wystarczyło kilka tygodni. Wyraźnie ktoś w jej sztabie się zorientował, że playback zrujnował jej popularność, obok innych czynników - mnie się wydaje, że najwięcej. I że mniejsza jak, ale trzeba w końcu wydać z siebie wokal przed ludźmi. I tak trudno jej darować full playback na każdym występie od lat, ale może wkrótce zacznie też wykonywać live własne nagrania? A może wydałaby płytę w takim klimacie muzycznym? :) https://www.youtube.com/watch?v=11Y3RetXOVE
Britney nadal nie umie śpiewać, ale ważne, że koncertuje :lol3:
:edi: umie a nie koncertuje - dziwny jest ten świat 8P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Umie nie umie, ble ble ble, jakoś widocznie się naumiała, skoro kontrakty podostawała i pracuje głosem od 30 lat. Niejedna gwiazdka wannabe chciałaby tak nie umieć. Nie każdy w muzyce pop musi mieć głos jak Edzia, za to każdy może ją na tym etapie prześcignąć.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Britney Spears

Post autor: ediva »

Kamui Shiro pisze:, jakoś widocznie się naumiała, skoro kontrakty podostawała
Kontrakty podostawała bo od dziecka zapie***ała jak mały samochodzik, miała śliczną buzię i dobrze się ruszała. Miałczała urokliwie w studio, wybierano najlepsze ścieżki, klecono przebojowe płyty. Teraz marka Britney Spears jest silna na tyle, że Brycia leci całe koncerty z playbacku, chodzi po scenie i "tańczy ramionami", Las Vegas i reszta świata szaleje :lol3: Śpiewać nadal nie umie, lecz niewątpliwie jest legendą.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Britney Spears

Post autor: niuto »

pracuje głosem od 30 lat
Może pracowała głosem na początku, chociaż umówmy się, podobnie jak Madonna, karierę robiła nie dzięki głosowi a całej otoczce. Od dłuższego czasu to Brycia udostępnia tylko swoją twarz na okładki swoich płyt, które nagrywają producenci przy pomocy komputera :P
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Britney Spears

Post autor: ediva »

niuto pisze:Od dłuższego czasu to Brycia udostępnia tylko swoją twarz na okładki swoich płyt, które nagrywają producenci przy pomocy komputera
Bez przesady, coś tam śpiewa na swoich płytach, czasem nawet fajnie, a czasem z pomocą swojej głosowej sobowtórki Myah Marie 8P Oto kompilacja wokali panny Marie na przedostatniej płycie Britney (jakieś 60% wokali to Myah):

https://www.youtube.com/watch?v=A6AiaR9cjg8
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Britney Spears

Post autor: niuto »

Oczywiście, że śpiewa, tylko po nałożeniu auto-tune wszystko jedno kto i jak by to zaśpiewał :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Britney Spears

Post autor: Kamui Shiro »

Nie dam się strollować waszymi zaczepkami ;) każdy idiota wie, że Britney śpiewa do swoich płyt - w przypadku przedostatniego albumu owszem, mniej, ale także. Efektów autotune jest mniej lub więcej, nie da się jednak zaprzeczyć, że w początkowych latach swojej kariery (a w sumie dziesięcioleciach, bo występowała z powodzeniem już jako kilkuletnie dziecko, także na Broadwayu) śpiewała i całkiem dużo z tego śpiewania zagwarantowało jej sukces. To, że przy okazji była seksowna i umiała tańczyć, to jakiś problem? Chyba dobrze... Aktualnie fani z powrotem zaczynają szanować Britney za to, że zdarza się częściej jej głos usłyszeć. Wielu legendarnych wykonawców, po cięzkich przejściach i długiej karierze, traci taki dar lub nie korzysta z niego należycie. Nie ma co spierać się, w jakim stopniu dana gwiazda pop umie, a w jakim nie umie śpiewać, bo to nie opera, liczy się wiele czynników i przede wszystkim charyzma wykonawcy. Setki razy to powtarzam, niestety do niektórych ciężko trafia prawda i myślą, że należy szanować tylko bezbłędne, nieskazitelne operowanie głosem. W takim razie naprawdę polecam przerzucić się na słuchanie śpiewaczek operowych, bo taka Edyta czy Celine mogłyby im buty czyścić.
alanjopek
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2017, 15:23
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Polska

Re: Britney Spears

Post autor: alanjopek »

Ja bardzo lubię i piosenki i płyty Britney, ale pomimo ogromnej pracowitości i swego czasu jeszcze wiekszemu sukcesowi, po 20 latach nie ma charyzmy, tak mi się wydaję. Ma bardzo dobre utwory, nawet momentami lepsze od Rihanny, ale nie odróżnia się niczym specjalnym. Playback zabił ją jako Artystkę, a producenci jako Gwiazdę, czasem warto jest dac ludziom od siebie odpocząć i potem wrócić na szczyt, a nie tylko balansowac na granicy taniej popularności. Czasem mniej znaczy więcej....
ODPOWIEDZ