Jennifer Lopez

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Jennifer Lopez

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Borze, po co te durne porównania wszystkich ze wszystkimi znowu. Temat dotyczy Lopez, tak?
Tak, ale już nie przesadzajmy. Angie29 powołał się tutaj na Taylor Swift i Britney Spears i nie ma w tym nic złego. Ja z kolei podzieliłem się ciekawostką, że Sandra Kubicka w jednym z wywiadów nazwała Steczkowską polską Jennifer Lopez, i w tym też nie ma nic złego.

Nie zgodzę się, że Justyna pod żadnym względem nie jest polską J.Lo. Obydwie, mimo że są koło pięćdziesiątki, wyglądają po prostu zajebiście - są megazgrabne, pełne seksapilu, niejedna młoda dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak one. I obie doskonale umieją podkreślić swoje atuty.

Kilka miesięcy temu kupiłem w supermarkecie na przecenie (za 9,99 zł) autobiografię Jennifer "Prawdziwa miłość". Polecam. Szybko się ją czyta i jest w niej mnóstwo świetnych zdjęć. I jeszcze bardzo ładnie pachnie. :PP
Kamui Shiro pisze:Ray Cię rozumie, bo sam lubi podpuszczać forkowe hieny przez wleczenie ścierwa z lasu innego wątku
:lol3:
Nie, nie lubię podpuszczać żadnych hien. :lol3:
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Jennifer Lopez

Post autor: betka »

Występ świetny- obu pań. Występ Shakiry to czysta radość a nieco starszej Lopez - sam sex. No może nie jestem pewna czy na imprezie rodzinnej powinna być ta rurka... Co nie zmienia faktu, że była niesamowita :)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jennifer Lopez

Post autor: Gosia1423 »

betka pisze:No może nie jestem pewna czy na imprezie rodzinnej powinna być ta rurka... Co nie zmienia faktu, że była niesamowita :)
Nie rozumiem, dlaczego miałaby przeszkadzać "ta rurka"? Cały występ był manifestem, dzieci w klatkach, wymowne "born in the USA" na tle portorykańskiej flagi, Jennifer na górze Empire State Building... Pole dance również był jego częścią. Chodziło o to, aby nie stygmatyzować kobiet uprawiających ten sport. Tak, od 2017 roku, pole dance został oficjalnie uznany jako dyscyplina sportowa i nie ma nic wspólnego z erotyzmem (to nie jest striptiz). W tym sporcie figury akrobatyczne są piekielnie trudne. Jennifer pokazała kilka z nich, a podstaw pole dance'u nauczyła się będąc już dojrzałą kobietą na potrzeby filmu "Ślicznotki".
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Jennifer Lopez

Post autor: betka »

Gosia1423 pisze:
betka pisze:No może nie jestem pewna czy na imprezie rodzinnej powinna być ta rurka... Co nie zmienia faktu, że była niesamowita :)
Nie rozumiem, dlaczego miałaby przeszkadzać "ta rurka"? Cały występ był manifestem, dzieci w klatkach, wymowne "born in the USA" na tle portorykańskiej flagi, Jennifer na górze Empire State Building... Pole dance również był jego częścią. Chodziło o to, aby nie stygmatyzować kobiet uprawiających ten sport. Tak, od 2017 roku, pole dance został oficjalnie uznany jako dyscyplina sportowa i nie ma nic wspólnego z erotyzmem (to nie jest striptiz). W tym sporcie figury akrobatyczne są piekielnie trudne. Jennifer pokazała kilka z nich, a podstaw pole dance'u nauczyła się będąc już dojrzałą kobietą na potrzeby filmu "Ślicznotki".

Tak, tak....nic wspólnego. :-D
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jennifer Lopez

Post autor: Gosia1423 »

beatka pisze:Tak, tak....nic wspólnego. :-D
I właśnie ten komentarz najlepszej pokazuje, że manifest był potrzebny... Polecam przejść się na takie zajęcia i zobaczyć ciężki trening akrobatyczny.

Odnośnie cyferek. Występ był najczęściej oglądanym w całości w historii Super Bowl. Odtwarzanie piosenek Jennifer na Spotify wzrosło ponad 300%.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Jennifer Lopez

Post autor: betka »

Ależ ja nie twierdzę, że nie jest. Tylko fakt, że jakieś (szacowne zapewne) grono uznało to za sport, nie zmieni faktu, że taniec na rurze zawsze był, jest i będzie atrybutem striptizerek
Żeby nie było- uważam że taniec na rurze potrafi być wręcz sztuką. Natomiast jest teatr dla dzieci i jest dla dorosłych....

A manifestować można wszystko tylko trzeba sobie zadać pytanie czy to jeszcze manifest czy zwykły cyrk. (I nie chodzi mi tu o Jennifer.) W tym wypadku bardziej zaimponowała mi flagą Puerto Rico!
Awatar użytkownika
Krojb
Sit down
Sit down
Posty: 90
Rejestracja: 05 sie 2007, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Atha Cliath

Re: Jennifer Lopez

Post autor: Krojb »

betka pisze:Ależ ja nie twierdzę, że nie jest. Tylko fakt, że jakieś (szacowne zapewne) grono uznało to za sport, nie zmieni faktu, że taniec na rurze zawsze był, jest i będzie atrybutem striptizerek
Żeby nie było- uważam że taniec na rurze potrafi być wręcz sztuką. Natomiast jest teatr dla dzieci i jest dla dorosłych....

A manifestować można wszystko tylko trzeba sobie zadać pytanie czy to jeszcze manifest czy zwykły cyrk. (I nie chodzi mi tu o Jennifer.) W tym wypadku bardziej zaimponowała mi flagą Puerto Rico!
Betka - Pole Dance wywodzi sie z indyjskiegi tanca mallakhamb I nie ma nic wspolnego ze striptizem. Strasznie wkurza mnie Twoje podejscie do tego sportu organizacja o ktorej piszesz to GAISF (Global Association of International Sports Federations), obecnie IPSF (International Pole Sports Federation) stara sie o to aby Pole Dance stal sie dyscyplina olimpijaska. Sam uprawiam Pole Dance od 7 lat (obecnie zawodowo) Twoje myslenie o tej dyscyplinie pokazuje tylko tyle ze takie wystepy jak JLo na Super Ball, FKA twigs na Grammy Awards czy Serena Williams ktora przed ostatnim Australian Open jak rowniez w przeslosci uczestniczyla w treningach Pole Dance sa nam bardzo potrzebne. "Zwylky Cyrk" - Pole dance mozna podziwiac w przedstawieniach Cirque du Soleil - zapraszam wrato zobaczyc Taki Cyrk!
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Jennifer Lopez

Post autor: betka »

Wkurza Cię? Serio?
Mam wrażenie, że chyba każdy tu wyjmuje cytat jaki mu akurat odpowiada, żeby móc komuś dowalić. Jeśli się lepiej czujesz, to proszę dodaj więcej.
Nie wspomniałam nic, że mi się podobało, nic o sztuce, że uznaję?.....

Tolerancja, otwarte umysły, poszerzanie granic- owszem. Ale też gdzieś należy stawiać granice. Poprawność polityczna mnie nie interesuje. Możecie zaklinać rzeczywistość do woli- nie zmienia to faktu, że takie są powszechne i ogólne skojarzenia. Pole dance może być seksowny ale nie musi, mogą odbyć się zawody, które będą odarte z seksualności. Bo chyba tak powinno być?
Ten konkretny występ był kipiący seksem..... No cóż, moje pytanie brzmi tylko czy zawsze o to musi chodzić? I przy każdej okazji to jest właściwe :)
Awatar użytkownika
Krojb
Sit down
Sit down
Posty: 90
Rejestracja: 05 sie 2007, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Atha Cliath

Re: Jennifer Lopez

Post autor: Krojb »

Serio! Wkurza mnie!
Owszem “nie wspomnialas nic ze Ci sie nie podobalo, nic o sztuce, ze uznajesz…”ale wspomnialas o:“No moze nie jestem pewna czy na impezie rodzinnej powinna byc rurka” i w kolejnym poscie stwierdzilas ironicznie ze rurka nie ma nic wspolnego z erotyzmem I striptizem. Obie artyski na scenie byly bardzo sesnualne i “kipiace seksem” ale rurka byla mala czescia calego Show jakie moglismy podziwiac, i to nie ta najbardziej seksualna. Z rurka czy bez show bylo by selsualne bo na scenie pojawily sie 2 Latynoski. Moja odpowiedz na Twoje zapytanie brzmi TAK! rurka powinna byc na takiej I innych imprezach z wielu wzgledow (jakich? Chetnie odpowiem w prywatnej wiadomosci).
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Jennifer Lopez

Post autor: betka »

Cóż za kulturalna wymiana poglądów.... :) Nie dziwi nic.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Jennifer Lopez

Post autor: michal.p »

Dla mnie występ JLo owszem ociekał seksapilem, ale w pozytywnym sensie. Był to w moim odczuciu manifest kobiecości, siły i pokazanie, że pole dance nie ma nic wspólnego z striptizem. Może było to potrzebne żeby zmienić nastawienie ludzi? Ja nie wiem ;-)
Poza tym mega szacun za nawiązanie do polityki Trumpa. Cały występ był przepięknym widowiskiem, którym Jennifer absolutnie przyćmiła Shakirę :twisted:
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Jennifer Lopez

Post autor: fookmetoo »

a według mnie nikt nikogo nie przyćmił. każda z nich jest tak inna że wymaganie tego aby zrobiły identyczne show jest bezpodstawne. pokazały swoje indywidualne podejście do performance.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Jennifer Lopez

Post autor: Kamui Shiro »

Specjalnie dali dwie babeczki i rure, zeby potem sie gawiedz internetowa spierala, czy rurka na miejscu, czy jedna z druga nie za stara na hopsasa i czy ktos kogos przycmil. Dziecinada. Komu sie show, wysilek obu pan podoba i dobrze sie z nim czuje, to chyba zadowolony, a komu cos nie odpowiada, niech wylaczy. Wiadomo, ze i Lopez jako seksi gwiazda lubi prowokowac, i tanczenie na rurze bedzie zawsze zawierac element prowokacji w ogólnym mniemaniu. Wiec nie ma co swietoszyc i dopisywac do tego ze wygiela ten swoj zadek tak czy owak nie wiem jakiego feminizmu :lol:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jennifer Lopez

Post autor: endeven »

A ja mysle ze takie dyskusje sa potrzebne.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Jennifer Lopez

Post autor: Kamui Shiro »

Jak widac tak, niemniej podszyte glupstwem.
ODPOWIEDZ