Michael Jackson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Michael Jackson

Post autor: Titter »

Wypowiadaliśmy się już nt Britney, J.Lo itp.. a niewątpliwie kontrowersyjną postacią jest także M.Jackson. Co sądzicie o wszystkim co się w okół niego dzieje?? Osobiście przyznaję szczerze, że w jego niewinność w toczącej się przeciw niemu sprawie nie wierzę. Jednocześnie uważam, że jest to człowiek chory, któremu niewątpliwie w pewnym momencie zabrakło pomocy. I w jakimś sensie jest mi go żal.
A na koniec dodam jeszcze, że uważam, iż jego piosenki z czasów DANGEROUS czy BAD były b.dobre..
Ostatnio zmieniony 26 cze 2009, 15:32 przez Titter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Michael Jackson

Post autor: vanity »

temat ten może być, bo w sumie tyle się teraz wokół Jacko dzieje. ja to mam podobną opinię jak ty. starsze piosenki do dziś słucham, za nowszymi nie szaleję, bo nie ma za czym.
jakoś nie wierzę w jego niewinność, choćby z tego powodu że to nie debiut Jacko w tej sprawie. gdyby był taki niewinny to pewnie wyciągnął by wnioski z pierwszego takiego oskarżenia, a nie znowu sypiał z dzieciakami. możliwe jest że są naciągacze robią sensację by sobie naładować konto $, ale czy ja wiem czy tak bogaty człowiek jak on dałby się tak podejść (prawnicy)? dowody musiały być mocne skoro się tym sądy i prokuratury zajmują, nie po raz pierwszy. trzeba będzie poczekać na wyrok, ale jakkolwiek to się skończy to trochę mu współczuję, jako autorytet niewątpliwie zawalił na całej długości
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Michael Jackson

Post autor: ANETA »

Michael to jeden z najbardziej utalentowanych woklaisów wszechczasów, schrzanił sobie opinie ale ja i tak cenię go za talent. Choroba nie wybiera.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Michael Jackson

Post autor: Magda M »

ANETA pisze:Michael to jeden z najbardziej utalentowanych woklaisów wszechczasów, schrzanił sobie opinie ale ja i tak cenię go za talent. Choroba nie wybiera.
hmm... ja tez michaela cenie za talent.... bo trzeba przyznac ze piosenki ma dobre a tanczyc tez umie.... ale to co sie teraz wokol niego dziej to ...uuuu... hmmm..... ciezko to nawet okreslic....masz racje aneta, choroba nie wybiera....
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Michael Jackson

Post autor: Titter »

Obroncy Jacksona zrezygnowali z dalszej obrony:
http://muzyka.onet.pl/mr,1104476,wiadomosci.html
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Michael Jackson

Post autor: Virtual Tom »

Michael to niewątpliwie artysta, który muzycznie zapisał się już historii muzyki pop. Wiele z jego utworów i teledysków to już klasyka i szczerze mówiąc to właśnie muzyka liczy sie dla mnie najbardziej.
W tej chwili wydaje się on osobą całkowicie wyobcowaną, która żyje w swoim własnym świecie. Pamiętam kiedy oglądałem film dokumentalny, pomijając fakt, że komentarz autora pozostawiał wiele do życzenia to jednak zachowanie M.J było momentami naprawde dziwne.
Skoda, że w centrum uwagi znajdują się obecnie tylko skandale umiejętnie podchwytywane przez media.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Michael Jackson

Post autor: Piter »

Kompletnie nie interesuje mnie to, co się dzieje wokół Jacksona. Zapisał się w historii mizyki jako król popu, którego do dziś nikt nie zdetronizował. Film dokumentalny, o którym wspomina Tom oglądałem, ale nie zrobił na mnie wrażenia. Wydawało mi się, że jest to zmontowany odpowiednio materiał, który ma po prostu zrealizować odpowiedni cel i założenia dennego autora.
Nie interesuje mnie to, czy Jackson posuwa dzieci, czy nie. Liczy się dla mnie tylko jego muzyka, która niestety ostatnio przypomina dość niską przecietną światowej muzyki pop.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Michael Jackson

Post autor: vanity »

Piter pisze:Nie interesuje mnie to, czy Jackson posuwa dzieci, czy nie. Liczy się dla mnie tylko jego muzyka, która niestety ostatnio przypomina dość niską przecietną światowej muzyki pop.
sory ale to posuwanie dzieci jest karalne.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Michael Jackson

Post autor: Piter »

No właśnie, niech sie tym zajmie wymiar sprawiedliwości, ja nie muszę. To sprawa co najwyżej sądu, Jacksona, ofiary i jego rodziny. A jeśli ludzie mają mało atrakcyjne życie prywatne to niech w takt piosenki ze Smerfów, odkręcą gaz i włączą telewizor. Będzie się działo! Karmienie się tanią sensacją jest wg mnie żałosne, zwłaszcza, że prawda w tym przypadku może być zupełnie inna niż ta przekazywana nam "obiektywnie" przez media.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

JACKSON NIEWINNY !

Post autor: ANETA »

Ogłoszony po tygodniowych obradach w poniedziałek przed północą (czasu polskiego) werdykt ławy przysięgłych w procesie piosenkarza Michaela Jacksona jest absolutnie jednoznaczny: został on zwolniony od wszystkich 10 zarzucanych mu czynów

Ja się bardzo cieszę :mrgreen: , a jakie jest Wasze zdanie ?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Michael Jackson

Post autor: kinga »

Dla mnie to chore! Mial 10 zarzutów, wszystkie oddalono, nie wierzę w cuda! Żeby doszlo do procesu trzeba bylo jakichś dowodów, nie wierzę że jest niewinny :roll:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Michael Jackson

Post autor: ANETA »

Kilkoro rodziców przynało sie, że chodziło tylko o wyłudzenie pieniędzy od Jacksona.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Michael Jackson

Post autor: Titter »

Ja już się wypowiedziałam w jednym z wątków, że średnio wierzę w jego niewinność.. Z drugiej strony nie znam szczegółów i chyba nie mnie osądzać.. Dla niego chyba dobrze się stało..
Dziś na vivie powtarzali jego stare przeboje - to było mistrzostwo..
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Michael Jackson

Post autor: Magda M »

Titter pisze:Dziś na vivie powtarzali jego stare przeboje - to było mistrzostwo..

zgadzam sie... to było mistrzostwo... ja nie wiem co to sie dzieje ze wszystkie starsze przeboje owczesnych wykonawców są boskie a ich terazniejsze co raz to słabsze.....

A co do samego michaela to mysle ze czesc powództw to bankowo na celu miały tylko wyłudzenie... ale zeby wszystkie??? :roll: :roll: no nie wiem, nie wiem... az tak sie tym nie interesowałam w sumie.... sąd chyba tak po prostu wszystkiego nie oddlaił, musiła miec jakies racje.. toz to 10 zarzutow które o czymc swiadczą... musili miec dobrą i silną obrone... no cos w tym jest....
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Michael Jackson

Post autor: Virtual Tom »

Szczerze mówiąc byłem pewien, że wyrok będzie skazujacy.
Ale jestem zadowolony, wole pamiętać o jego muzyce.
ODPOWIEDZ