Kylie Minogue

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Kylie Minogue

Post autor: Virtual Tom »

Wiadomośc ta błyskawicznie rozeszła sie po świecie :cry: i smutno się zaczał mój dzień.

http://muzyka.onet.pl/mr,1098659,wiadomosci.html (oczywiście niektóre komentarze poniżej krytyki)

http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainmen ... 554035.stm

http://www.cnn.com/2005/WORLD/asiapcf/0 ... index.html

Ja już trochę ochłonąłem, trzymam mocno kciuki za Kylie, aby udało się jej pokonac chorobę. Dobrze, że została wczesnie zdiagnozowana.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2007, 23:23 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kylie Minogue

Post autor: ANETA »

Ja też z samego ranka dowiedziałam sie o tym. Bardzo mi szkoda Kylie, bardzo, mam nadzieje ze szybko wróci do zdrowia. Nie jestem jej fanką, ale nie powiem tez ze jej nie lubię. Jest spoko. Tom, trzymaj się, wiem ze bardzo ją lubisz, napewno będzie dobrze, jej pieniądze, najlepsi lekarze i opatrzność Boska napewno zdziałają cuda.

Boze, nie wyobrażam sobie gdyby takie coś przytrafiło się Ed..... :(
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kylie Minogue

Post autor: Aro »

Mam nadzieję, że Kylie szybko wyzdrowieje. Pisze, że to wczesne stadium więc powinno być dobrze. :)

Jak zwykle wstyd mi za te komentarze jakie czytam na Onecie. Czy My na serio tacy jesteśmy :?:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Kylie Minogue

Post autor: Virtual Tom »

Koleżanka ze Stanów mówi, że nigdzie nie ma takich komentarzy - tylko u nas :(
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Kylie Minogue

Post autor: Marek »

Na szczęście jest to początkowe stadium choroby więc będzie dobrze, trzymaj się Kylie :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Kylie Minogue

Post autor: Estratos »

Bedzie dobrze! :-)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kylie Minogue

Post autor: vanity »

zdziwiłam się jak przeczytałam te "wieści" Kylie taka młoda przecież jest. ale jeśli Kylie ma forsę i do tego wcześnie tego raka wykryto to na pewno z tego wyjdzie. życzę jej wszystkiego najlepszego niech się dziewucha trzyma. :)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Kylie Minogue

Post autor: homerowa »

Koleżanka ze Stanów mówi, że nigdzie nie ma takich komentarzy - tylko u nas
Przyznam że choć komentarze są różne, to w większości sa prawdziwe, nie zgodzę się tylko z :
Od takiej ilości silikonu każdy by zachorował na raka.
Znowu medialny wkręcik.
Czego to już nie wymyślą, żeby się o nich mówił.
Jednak ja wiem co to znaczy i ostatnio także z tego powodu jest mi ciężko. Kiedy tylko czytam informacje na ten temat łzy staja mi w oczach, gdyż niewiem co może zdarzyc się jutro. Jestem dobrej myśli ale dzień jutrzejszy, godzina w przód nie wiadomo co będzie. Boję się gdyż mogę stracić kogoś wielkiego i bliskiego, gdyż przy Kylie są najlepsi lekarze i może sobie na wszystko pozwolić ma pieniądze. Niestety ja nie moge tego zapewnić sobie i swoim najliższym. W tej chwili zwierzyłam Wam się, a siedząc przed klawiaturą sama zalewam się łzami. Przepraszam .
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Kylie Minogue

Post autor: Virtual Tom »

homerowa pisze:
Koleżanka ze Stanów mówi, że nigdzie nie ma takich komentarzy - tylko u nas
Przyznam że choć komentarze są różne, to w większości sa prawdziwe, nie zgodzę się tylko z :
Od takiej ilości silikonu każdy by zachorował na raka.
Znowu medialny wkręcik.
Czego to już nie wymyślą, żeby się o nich mówił.
Jednak ja wiem co to znaczy i ostatnio także z tego powodu jest mi ciężko. Kiedy tylko czytam informacje na ten temat łzy staja mi w oczach, gdyż niewiem co może zdarzyc się jutro. Jestem dobrej myśli ale dzień jutrzejszy, godzina w przód nie wiadomo co będzie. Boję się gdyż mogę stracić kogoś wielkiego i bliskiego, gdyż przy Kylie są najlepsi lekarze i może sobie na wszystko pozwolić ma pieniądze. Niestety ja nie moge tego zapewnić sobie i swoim najliższym. W tej chwili zwierzyłam Wam się, a siedząc przed klawiaturą sama zalewam się łzami. Przepraszam .
W żadnym wypadku nie przepraszaj Obrazek
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kylie Minogue

Post autor: ANETA »

Jesli tylko w Polsce sa takie wiadomości to moze to tylko plotka, wątpie jednak by Polacy żartowali sobie z tak poważnej sprawy. Wiadomo jednak też ze Polacy to ogolnie naród durny wiec wszystko mozliwe, jak ja nieciepie tego kraju ! :x
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Kylie Minogue

Post autor: DeathlySilence »

Współczuje Kylie, wiem coś o tym i to jest tragedia nie tylko dla samej chorej, ale wszystkich wokół niej :( Mam nadzieje, że wyjdzie z tego...nie tylko ona, ale i miliony kobiet na całym swiecie - ['] dla tych które poległy w tej 'walce' :(

Natomiast co do komentarzy i utożsamiania ich z całym narodem - troche radziłbym przystopowac z takimi wnioskami - to, że kilka głabów napisało to co napisało nie świadczy o całym narodzie, a tym samym o mnie :wink:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kylie Minogue

Post autor: Piter »

Spokojnie, to wczesne stadium. Istnieją ogromne szanse na wyleczenie, trzeba wierzyć. Kylie jest teraz w Melbourne, z rodziną, ma na pewno odpowiednią opiekę. BĘDZIE DOBRZE, musi być!
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Kylie Minogue

Post autor: Grzechu »

Dobrze, że wcześnie wykryto u Kylie tą chorobę. Profilaktyka jest bardzo ważna...

PS. Homerowa - będzie dobrze :wink:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Kylie Minogue

Post autor: Bob »

Problem profilaktyki i leczenia raka piersi w Polsce i Australii czy jakimkolwiek innym cywilizowanym kraju to dwie różne historie. Kylie będzie mieć możliwie najlepszą opiekę i leczenie, podejrzewam, że żaden szpital w Polsce nie byłby w stanie temu dorównać. Na pewno wytrwa , a biust , hmmm, rzecz nabyta, jeszcze pewnie nie raz nas czymś zadziwi.Chirurgia plastyczna czyni też cuda.Dobrze , ze sprawa jest nagłośniona, dzięki temu ileś tam kobiet zgłosi sie w porę na przebadanie....
Ostatnio zmieniony 16 sie 2007, 22:31 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kylie Minogue

Post autor: B@r »

I pomysleć, że pełny abonament w prywatnej klinice kosztuje mnie połowę tego, co na NFZ idzie...
ODPOWIEDZ