MTV "bez prądu"-polska edycja!

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: vanity »

lisa pisze:Do kompletu brakuje mi jeszcze tylko naszej Edki
jeśli tylko będą zainteresowani dalszymi koncertami bez prądu to Edka będzie.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: lisa »

:shock: No to mnie zaskoczylas. Unplugged to aktualnie jedno z moich największych marzen. To świetne przedsiewzięcie, a Edyta na zywcu jest świetna, więc naprawdę mogło by z tego wyjśc coś rewelacyjnego.
Ale narazie pozostanę przy stanowisku cichych pragnień :d
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: vanity »

lisa pisze:No to mnie zaskoczylas. Unplugged to aktualnie jedno z moich największych marzen. To świetne przedsiewzięcie, a Edyta na zywcu jest świetna, więc naprawdę mogło by z tego wyjśc coś rewelacyjnego.
Ale narazie pozostanę przy stanowisku cichych pragnień
to jest proste do przewidzenia.
1/ nie każdy się nadaje, bo głos świetnie słychać, czyli trzeba umieć śpiewać live
2/ do takich projektów biorą zasłużonych, a więc takich co to już działają dłużej i troszkę światu już dali
3/ to prestiżowy występ więc jak wyżej

logiczne że Edka się łapie. oczywiście jeszcze i sam artysta musi chcieć, ale myślę że Edka się zgodzi, bo i sama czasem śpiewa coś unplugged, a pozatym ktoś jej daje możliwość nagrania płyty "za friko", wszystko przygotowuje stacja, artysta ma tylko zrobić aranżacje i się do występu przygotować. lepiej być nie może. szczególnie teraz, kiedy wydanie płyty kosztuje, a cd nędznie się sprzedają. ah no i dvd z tego jest, i oczywiście koncert w tv. czegóż chcieć więcej. a na dodatek wszyscy zadowoleni.
a tak pozatym to coś mi w głowie świta że chyba ktoś podawał, że Edka ma być jako piąty artysta w tym koncercie
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Chill-out »

vanity pisze: pozatym ktoś jej daje możliwość nagrania płyty "za friko", wszystko przygotowuje stacja, artysta ma tylko zrobić aranżacje i się do występu przygotować. lepiej być nie może.
Prawie "za friko". ;) Zależy od układu z wytwórnią.Np.Kayah wydała sobie tę płytę sama,w swojej wytwórni,więc siłą rzeczy włożyła w nią trochę gotówki.
vanity pisze: a tak pozatym to coś mi w głowie świta że chyba ktoś podawał, że Edka ma być jako piąty artysta w tym koncercie
Będzie i Edyta,kwestia czasu.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: vanity »

Chill-out pisze:Prawie "za friko". Zależy od układu z wytwórnią
no dlatego dałam to w " ". ale artysta ma lżej
Chill-out pisze:Np.Kayah wydała sobie tę płytę sama,w swojej wytwórni,więc siłą rzeczy włożyła w nią trochę gotówki.
wow. tu jestem zaskoczona. myślałam, że oni to komuś zlecają i oczywiście dogadują się z wytwórnią artysty.
Chill-out pisze:Będzie i Edyta,kwestia czasu.
yeap. jeśli następna płyta za 5 lat ( a tak obstawiam) to to wydawnictwo ukazałoby się w połowie (czyli przyśpiesza wydawanie cd jak obiecuje w Gali) ;)

a tak przy okazji, skoro jesteśmy przy koncertach unplugged - czy wiadomo dlaczego George Michael nie wydał materiału na płycie?
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Gabra »

vanity pisze:a tak przy okazji, skoro jesteśmy przy koncertach unplugged
skoro jestesmy przy koncertach unplugged to moze przeniosę posty do właściwego tematu ? :P
vanity pisze:wow. tu jestem zaskoczona. myślałam, że oni to komuś zlecają i oczywiście dogadują się z wytwórnią artysty.
ja myślałam, że wszystkie płyty z koncertami unplugged będą wydawane przez jedną , współpracującą z MTV wytwórnię, dlatego się zdziwiłam, gdy zobaczyłam logo "Kayaxu".. Za dystrybucję jednak chyba Pomaton odpowiadał?
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Edyta w wydaniu UNPLUGGED to moje wielkie marzenie, tak samo jak koncert z Filharmonia, daje to nam szanse na koncertowe DVD, co jest kolejnym marzeniem... oby wzieli sie za Edyte jak najszybciej :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Chill-out »

Gabra pisze: Za dystrybucję jednak chyba Pomaton odpowiadał?
Tak.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: MTV "bez prądu"-polska edycja!

Post autor: Gabra »

WILKI BEZ PRĄDU!!!
Możemy Was już oficjalnie poinformować, że na przełomie lutego i marca zostanie zarejestrowany koncert WILKI MTV Unplugged. Miejsce - Warszawa, najprawdopodobniej jakiś teatr. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

:d :d :d :d :d :d :d :d

http://wilki.com.pl/news
ODPOWIEDZ