VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: magda s »

pilsner pisze:co by nie mówić, wygrał nadęty Zakościelniak i snobka Brodzik, co to teraz mają swoje 5 minut i niech im na zdrowie wyjdzie
ja się cieszę, niech sobie będa jakcy są,ale w tej chwili na topie i zgadzam się z werdyktem.

[ Dodano: 2007-02-20, 17:41 ]
Titter pisze:Chill-out napisał/a:
Mnie strojem pozytywnie zaskoczyła min.Doda.


Fajnie byla ubrana.. Gdyby nie ten makijaz to byloby calkiem niezle.
_________________
też mi się podobała naprawdę, jak chce to potrafi wyglądac do ludzi :-)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: Monika23 »

Ja nie moglam sluchac Piotrowskiej i Kwasniewskiej, na szczescie za wiele nie powiedzialy :P za to Borys Szyc byl smieszny :d
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: magda s »

DeathlySilence pisze:edług mnie wyraziście zaśpiewał i zagrał Karpiel-Bułecka.
bsohe uchowaj, beznadziejnie ,że szok :shock: byc może nie zNAM się na muzyce(nie wnikam w to),ale zarówno śpiew Niemena w płonącej stodole dno-nic nie rozumiem, i Bułecki-nic nie rozumiem -dno także pod tym względem mu dorównał...

[ Dodano: 2007-02-20, 17:46 ]
DeathlySilence pisze:eż czatuje na zdjęcia z tej gali, a przede wszystkim Flinty w seksi sukience, coś na styl błyszczącej złotej mini.
fuuu zero gustu ma dziewczyna, nigdy nie widizałam jej dobrze ubranej, wczoraj razem zKayah królowały jako najgorzej ubrane według mnie...dziecko-kwiat na kształt ryby i 35 latka wiecznie w mini(pomijajączajebiste nogi-przesadza)też złota rybka bez gustu wyglądały obydwie :?

[ Dodano: 2007-02-20, 17:47 ]
karol pisze:Tyle kobiet bylo nominowanych a wsrod nich brak najpiekniejszej...
bez komentarza
w zeszłym roku też edzi nie było chyba. zastanawiam się tez czy sztaba byl nominowany??bo gwiazdeczki z tańca tak a on??

[ Dodano: 2007-02-20, 17:52 ]
najlepszy tekst,a zarazme najgorszy całego wieczoru-nieudanego i nudnego to Jacek Poniedziałek na pytanie o najważniejsze słowa czy co odpowiadajacy- Sex Sex sex, przyznam ,że w głwoie miałam jedno, nie chce nikogo urazić, nie jestem tez homofobem(prawie jak nasz prezydent :P)ale to było takie hmmm brak mi słowa w każdym razie tylko to zapamiętałam z Gali...no oprocz Małaszyńskiego i Zakościelnego :d :D
aha i grażka Torbicka i Jje text hmm nie wiedizałam,że paweł Deląg podrywa na mowę ,słowa cyz coś w ten deseń i ryk widowni :hellobaby:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: Piter »

magdo s, nie wiedziałaś, że geje uprawiaja seks?! :lol3: tak na marginesie, jaki sobie wyobrazalas - analny czy oralny?

a kayah, coz, bawi sie moda, zawsze sie bawila. pomimo kiczu, wole ja w tym, niz edyte w powalajacych sukniach.

[ Dodano: 2007-02-20, 18:11 ]
ps. zgadzam sie, ze niemen w tej piosence tylko cos beble, nic a nic zrozumiec nie mozna, podobnie demarczyk w "karuzelach z madonnami". buebubyweyg
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: KrzysiekF »

magda s pisze:
DeathlySilence pisze:edług mnie wyraziście zaśpiewał i zagrał Karpiel-Bułecka.
bsohe uchowaj, beznadziejnie ,że szok :shock: byc może nie zNAM się na muzyce(nie wnikam w to),ale zarówno śpiew Niemena w płonącej stodole dno-nic nie rozumiem, i Bułecki-nic nie rozumiem -dno także pod tym względem mu dorównał...

[ Dodano: 2007-02-20, 17:46 ]
DeathlySilence pisze:eż czatuje na zdjęcia z tej gali, a przede wszystkim Flinty w seksi sukience, coś na styl błyszczącej złotej mini.
fuuu zero gustu ma dziewczyna, nigdy nie widizałam jej dobrze ubranej, wczoraj razem zKayah królowały jako najgorzej ubrane według mnie...dziecko-kwiat na kształt ryby i 35 latka wiecznie w mini(pomijajączajebiste nogi-przesadza)też złota rybka bez gustu wyglądały obydwie :?

[ Dodano: 2007-02-20, 17:47 ]
karol pisze:Tyle kobiet bylo nominowanych a wsrod nich brak najpiekniejszej...
bez komentarza
w zeszłym roku też edzi nie było chyba. zastanawiam się tez czy sztaba byl nominowany??bo gwiazdeczki z tańca tak a on??

[ Dodano: 2007-02-20, 17:52 ]
najlepszy tekst,a zarazme najgorszy całego wieczoru-nieudanego i nudnego to Jacek Poniedziałek na pytanie o najważniejsze słowa czy co odpowiadajacy- Sex Sex sex, przyznam ,że w głwoie miałam jedno, nie chce nikogo urazić, nie jestem tez homofobem(prawie jak nasz prezydent :P)ale to było takie hmmm brak mi słowa w każdym razie tylko to zapamiętałam z Gali...no oprocz Małaszyńskiego i Zakościelnego :d :D
aha i grażka Torbicka i Jje text hmm nie wiedizałam,że paweł Deląg podrywa na mowę ,słowa cyz coś w ten deseń i ryk widowni :hellobaby:
Dobrze, że inni nowinowani geje nie mówili sex sex sex bo wyszłoby na to , że geje myśla tylko o seksie :d
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: DeathlySilence »

magda s pisze:bsohe uchowaj, beznadziejnie ,że szok :shock: byc może nie zNAM się na muzyce(nie wnikam w to),ale zarówno śpiew Niemena w płonącej stodole dno-nic nie rozumiem, i Bułecki-nic nie rozumiem -dno także pod tym względem mu dorównał...
Nie przeszkadzało mi to za bardzo. Może dlatego, że znam tekst piosenki. :-) Co nie dosłyszałem to i tak znałem.
magda s pisze:fuuu zero gustu ma dziewczyna, nigdy nie widizałam jej dobrze ubranej, wczoraj razem zKayah królowały jako najgorzej ubrane według mnie...dziecko-kwiat na kształt ryby i 35 latka wiecznie w mini(pomijajączajebiste nogi-przesadza)też złota rybka bez gustu wyglądały obydwie :?
:D To już wiem, dlaczego kobiety mają taki problem w doborze stroju do wyjścia, a co najgorsze z zaakceptowaniem swojej figury :wink: A myślałem, że to wina samczego idealizowania kobiety.
Kobieta, kobiecie wilkiem.
Na szczęście Flinta nosi się od dawna jak chce i jak jej dyktuje jej smak gustu, czy jego brak. :wink2:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: Chill-out »

magda s pisze: Jacek Poniedziałek na pytanie o najważniejsze słowa czy co odpowiadajacy- Sex Sex sex, przyznam ,że w głwoie miałam jedno, nie chce nikogo urazić, nie jestem tez homofobem(prawie jak nasz prezydent :P)ale to było takie hmmm brak mi słowa w każdym razie tylko to zapamiętałam z Gali...
Ja nie widzę w tym nic złego...aczkolwiek rozumiem,że mogło Ci się to jakoś dziwnie :D skojarzyć...
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: magda s »

Piter pisze:magdo s, nie wiedziałaś, że geje uprawiaja seks?! tak na marginesie, jaki sobie wyobrazalas - analny czy oralny?
to,że uprawijają to wiedziałam wyobraź sobie...hehe ale jakoś tak hmmm niefjane to było, Chylińska Rozklapiocha a Poniedziałek Sex texty tego tygodnia po prostu...

[ Dodano: 2007-02-20, 22:22 ]
DeathlySilence pisze: To już wiem, dlaczego kobiety mają taki problem w doborze stroju do wyjścia, a co najgorsze z zaakceptowaniem swojej figury A myślałem, że to wina samczego idealizowania kobiety.
Kobieta, kobiecie wilkiem.
to figury a nawet twarzy Flinty to ja nic nie mam, zniosę także Jej śpiew(na wiosnę nowa płyta właśnie na wp przeczytałam),ale naprawdę lustro w domu ma wydaje mi się(choć nigdy nie byłam)przyjaciólki chyba też(może to te wilki własnie)a zawsze wygląda koszmarnie!!!!!!!!!!!!te buty co miała litości:]

[ Dodano: 2007-02-20, 22:24 ]
DeathlySilence pisze:Na szczęście Flinta nosi się od dawna jak chce
zabawne, na szczęscie??raczej nieszczęście....wiesz styl w muzyce i styl spiewania to jest fajne,że stawia an swoim podoba mi się,że jest sobą w tej kwestii,ale ciuchy no naprawdę jets osobą publiczną ,młodą dziewczyną i mogłaby czasem polukac koleżanki po fachu, modelki, zwykłe dziewczyny na ulicy...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: Piter »

Niefajne to było, że seks uprawiają?
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: Pawel »

Dla mnie ta gala była nudna jak flaki z olejem, bez żadnego polotu. Występy beznadziejne!
Zakościelny - ciężko, ale zniosę. Brodzikowej nie trawie !
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2007

Post autor: magda s »

Piter pisze:Niefajne to było, że seks uprawiają?
nieważne już...
ODPOWIEDZ