Opole 2007

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Opole 2007

Post autor: magda s »

hmm to ten fajny koleś z fajnym głosem to był Zalewski krzysztof??hmm ten z Idola?? :shock:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Opole 2007

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

na koniec to trio tez mi sie podobalo, ogolnie spodziewalem sie duzo wiecej po tym koncercie...
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Opole 2007

Post autor: Marcin A. »

Mnie koncert się podobał, choć trochę brakowało emocji i wzruszeń, które towarzyszą tak wielu piosenkom Seweryna. Tatiana i Piasek fenomenalnie, Kaśka Kowalska i Maryla również, jednak NAJLEPIEJ zaśpiewał Andrzej Lampert.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Opole 2007

Post autor: Piter »

Surowa wersja Kowalskiej - ok, tylko po co te "wszystkie ręce do góry"?. Wzruszyła mnie Ania Dąbrowska, i prócz jej wykonania najbardziej podobali mi się Lampert i Kiljański.

Dobre interpretacje: Zalewski, trio: Zalewski, Silski, Cugowski; Maryla.

Przykro mi - że wielu artystów nie mogło wyjść poza formę i poświęcić się treści.
No ale do tego trzeba rozumieć, o czym się śpiewa i nie robić z wariatki idiotki.

Nie rozumiem - jak na koncercie, który jest poświęcony kompozytorowi, można zmieniać melodie. Szczyt bezczelności!
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 23:57 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opole 2007

Post autor: Chill-out »

To zdecydowanie najgorszy fetiwal a Opolu jaki widziałem :?
Dziś jedynie Ania,Cugowski,Zalew i Silski ok.Zalef-jak nastolatek :D
Borys-porażka,Lampert-jeszcze większa.Gdyby nie pani Szpetkowska ani o jednym,ani o drugim nikt by nie słyszał.Szkoda,że "plecy" mają takie miernoty... :? i szkoda,że Reni wypadła tak przeciętnie...

[ Dodano: 2007-06-17, 22:34 ]
Zapomniałem o Tatianie,fajnie wypadła ale jeszcze lepiej wypadłąby ograniczając "żabę".
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Opole 2007

Post autor: magda s »

trafiłam na Lamperta i uważam,że dobrze zaśpiewał...nie oglądałam właściwie ego hmm festiwalu...trafiłam na to trio-było super!ludzie haloo odpowiedzice mi to był Ten zalewski z idola??bo jestem w szoku :shock: Maryla jak Maryla, Piasek nudno bym powiedziała reszty nie widziałam moze i dobrze a soryy Połomskiego na końcu :hellobaby:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Opole 2007

Post autor: Monika23 »

Tak, to Zalewski :-)

Lampert ma talent i glosisko.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Opole 2007

Post autor: Piter »

Chill-out pisze: Zapomniałem o Tatianie,fajnie wypadła ale jeszcze lepiej wypadłąby ograniczając "żabę".
W du-pie mam jej żabę, gdy śpiewa mi o gadach - idiotka.

PS. Ten chłopiec, co go kiedyś zjechali w IDOLU, a dziś występuje w tym programie o śpiewających familiach - nie sądzicie, że wpasowałby się na Eurowizji?
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 23:40 przez Piter, łącznie zmieniany 2 razy.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opole 2007

Post autor: kinga »

A ja widzialam tylko końcówkę i ludzie się świetnie bawili, więc chyba im się podobalo.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opole 2007

Post autor: Chill-out »

magda s pisze:trafiłam na Lamperta i uważam,że dobrze zaśpiewał...nie oglądałam właściwie ego hmm festiwalu...trafiłam na to trio-było super!ludzie haloo odpowiedzice mi to był Ten zalewski z idola??bo jestem w szoku :shock: Maryla jak Maryla, Piasek nudno bym powiedziała reszty nie widziałam moze i dobrze a soryy Połomskiego na końcu :hellobaby:
Lampert ma głos ale nie potrafi śpiewać,poszedł na łatwiznę śpiewając klasycznie(i to od połowy piosenki 8P ).Zaorać...
Tak,to ten Zalewski. :wink:
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Opole 2007

Post autor: magda s »

zakochałam się dziś w takim razie Zalewski wyglądałm bombowo!ehh totalany szok, tylko zwalił akcję mówiąc trzymajcie się SOPOT!! czy coś w ten deseń:) :ha:

[ Dodano: 2007-06-17, 23:40 ]
Chill-out pisze:Lampert ma głos ale nie potrafi śpiewać,poszedł na łatwiznę śpiewając klasycznie(i to od połowy piosenki ).Zaorać...
dlaczego na łatwiznę od razu, zaśpiewał ładnie bez fałsuz moim zdaniem a co miał się męczyć np. nie w swojej tonacji...nie wiem nie widziałam innych ale do niego nie mozan się w tym wykoaniu pryzczepić...
szkoda,że Edyty nie było :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Opole 2007

Post autor: DeathlySilence »

Koncert całkiem sympatyczny. :-)
Jak dla mnie najmilsze chwile zapewniła Kasia Kowalska (której nie nagrałem, ale Gabra nie śpi), Reni Jusis, Zalef solo i w trio z Silskim i Cugowski :wink:
Lampert, choć byłem ciekawy jego występu, niemój klimat, zbyt operowe, pompatyczme.
Taniec Okupnik lepszy od śpiewu. Choć z Piaskiem w duecie całkiem całkiem, ale to chyba zasługa Andrzeja (też nie nagrałem). :wink:
Ania D. w swojskich dla niej klimatach. Nudno. Fanom na pewno się spodoba :-)
Na Maryle mam uczulenie, Wilków nietrawie 'na żywo' (publika lepiej zaśpiewała niż sam wkalista), trio wielkich gwiaździstych babek skopało 'Niech żyje bal'. Reszta nie zasługuje na wspominanie.

Żarty prowadzącego na + :wink2:
Live Opole'07
Tatiana Okupnik - Ludzkie gadanie
Reni Jusis - Baw mnie
Ania Dąbrowska - Siądź z tamtą kobietą
Krzysiek Zalewski - Ciągle pada
Maciek Silski & Krzysiek Zalewski & Piotr Cugowski - Anna M
Live Opole'07 - spakowane WinRarem ~17MB RapidShare
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Opole 2007

Post autor: karolnow2 »

Zalewski teraz wygląda zajefajnie w tych krótkich włosach :)
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Opole 2007

Post autor: magda s »

DeathlySilence pisze: trio wielkich gwiaździstych babek skopało 'Niech żyje bal'.
któz to śpiewał jak mogę spytać , bo nie trafiłam..oglądałm To właśnie miłość na DVD stwierdziłam,że lepiej czas spędzę :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opole 2007

Post autor: Chill-out »

magda s pisze:

[ Dodano: 2007-06-17, 23:40 ]
Chill-out pisze:Lampert ma głos ale nie potrafi śpiewać,poszedł na łatwiznę śpiewając klasycznie(i to od połowy piosenki ).Zaorać...
dlaczego na łatwiznę od razu, zaśpiewał ładnie bez fałsuz moim zdaniem a co miał się męczyć np. nie w swojej tonacji...nie wiem nie widziałam innych ale do niego nie mozan się w tym wykoaniu pryzczepić...
Na łatwiznę,ponieważ ta piosenka jest bardzo łatwa do klasycznego śpiewania.Poza tym,jak chciał zaśpiewać ją w ten sposób to powinien zrobić to od początku :? Było czysto ale nudno,bez wyrazu,bez emocji.Blee...
ODPOWIEDZ