Szukam

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Szukam

Post autor: homerowa »

Witajcie, ostatnio przeczytalam informacje ze 6 wrzesnia w Warszawie na Placu Defilad odbedzie sie jakis darmowy festiwal dni warszawy czy jakos tak. Gosciem bedzie min. Kelly Rowlad (byla wokalistka z zespolu Destinys Child). Szukam tak dobrej osoby ktora moglaby sie pojawic tego dnia tam i zrobic dobrej jakosci kilka fotek, a moze nawet nakrecic jej wystep. Bylabym bardzo wdzieczna poniewaz jestem w Polsce tylko w sierpniu i nie mam mozliwosci przedluzyc swojego pobytu, a taka okazja pewnie sie nie powtorzy. Bylabym oczywiscie wdzieczna o przeslanie pozniej wszelkich zdobytych materialow ;-) Jestem gotowa to jakos wynagrodzic, zaplacic.
Prosze o kontakt i z gory dziekuje za pomoc.
p.s. 6 wrzesnia to sobota.


Wiem ze pewnie zaraz pomyslicie ze o Edyte tak nie prosze, ale to inna sytuacja. Edyta jest bardziej dostepna bo jest w Polsce, a Kelly moze juz nigdy Polski nie odwiedzic. Ja niestety z malym dzieckiem nie mam duzych szans na pojscie na tak duza i darmowa impreze.
Dlatego prosze uruchomcie swoje kontakty, znajomych itd. Jestem gotowa oddac spora kolekcje na temat Edyty, mam tez bardzo duzo zdjec.

[ Dodano: 27-07-2008, 20:22 ]
Hmm widze ze kilka osob czyta ale nikt nie odpowiada, wiec chyba na nikogo nie mozna liczyc, albo zbyt odlegly termin;-(
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Szukam

Post autor: Anu$$ia »

A jakie zespoły mają tam jeszcze wystąpić,wiesz może? :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam

Post autor: Chill-out »

Oprócz Kelly na pewno wystąpi Wyclef Jean.Więcej gwiazd na chwilę obecną jeszcze nie ma ale lista wciąż jest otwarta.Jako support najprawdopodobniej wystąpi Ania Dąbrowska.
Oprócz tego na małej scenie ustawionej po drugiej stronie PKiN odbędą się koncerty: pierwszy poświęcony twórczości Tadeusza Nalepy i drugi Mieczysława Fogga.
Piosenki Nalepy zagrają m.in. Jan Borysewicz i Paweł Kukiz. Z tego koncertu powstanie płyta. Natomiast podczas Cafe Fogg, któremu towarzyszyć będą wizualizacje starej Warszawy i scena zaaranżowana na przedwojenną kawiarnię, wystąpią Muzykoterapia, Maria Sadowska, Paulina Przybysz i Mika Urbaniak.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Szukam

Post autor: Anu$$ia »

Aha dzięki :)
ODPOWIEDZ