Sopot Hit Festiwal 2009

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Marcin A. »

Podczas oglądania koncertu konkursowego, miałem wrażenie, że piosenki wykonywane są z playbacku. Nawet Kowalska w moim odczuciu nagrała wersję "live". Żenujące.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Gabra »

Marcin A. pisze:Nawet Kowalska w moim odczuciu nagrała wersję "live"
bo nagrała....

ogólnie festiwal mi nie podszedł ;]
Paweł_
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:14

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Paweł_ »

Dzięki bogu Edka nie wystąpiła w tym żałosnym shicie. Tragiczny poziom tego festiwalu. Na koniec Doda elektrolux i jej tragiczny wybeczany angielski.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Marcin A. »

Być może padło mi na wzrok, ale jakoś tego cudownego show Dody nie zauwazyłem. Kobita była strasznie zasapana, co świadczy o kompletnym braku kondycji. No i ten angielski, o którym wspomniał Paweł. Totalne dno.
Ewa Farna ma zdecydowanie lepszy głos, od różowej królewny, a repertuar podobny.
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: chicken1506 »

pozdrawiam wszytkich bawiacych w Sopocie :D
jeżeli ktoś kupował bilety na ticketonline.pl to polecam

http://www.ticketonline.com/pl/pl/modul ... 5C5%25BCy/

Zwroty

Zwroty biletów będą przyjmowane wyłącznie w przypadku odwołania, zmiany daty i miejsca odbycia się imprezy oraz w przypadku, kiedy impreza znacznie odbiega od jej pierwotnej formy. W przypadku imprez sportowych możliwe są nieznaczne przesunięcia daty/godziny rozpoczęcia się imprezy.

Minimalne lub usprawiedliwione zmiany w porządku programu są zarezerwowanym prawem organizatora. W przypadku odwołania, przesunięcia lub zmian w porządku programu, poniesione wydatki (np. przejazd, hotel, opłaty powstałe przy zakupie biletu lub jego doręczeniu) nie zostaną refundowane.

Bilety mogą zostać zwrócone w terminie 21 dni od pierwotnej daty planowanego odbycia się danego wydarzenia. Nabywca winien dostarczyć Ticket Online oryginalne bilety wstępu wraz z paragonem fiskalnym oraz oświadczeniem powodu dokonania zwrotu. Ticket Online przyjmuje zwroty biletów zakupionych w punkcie sprzedaży w siedzibie firmy, na stronie www.ticketonline.pl oraz na portalach internetowych posiadających sklep internetowy Ticket Online. Bilety nabyte w punktach sprzedaży działających w sieci Ticket Online mogą zostać zwrócone jedynie w punkcie, w którym zostały nabyte.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez chicken1506, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Wojtuś »

Jedyne co mi sie podobało to właśnie Ewa farna. Dziewczyna ma fantastyczny głos i życzę jej jak najlepiej. Reszta to niestety w większości żenujący poziom może poza Zagrobelnym i Kowalską.
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Carrie »

Wojtuś pisze:Jedyne co mi sie podobało to właśnie Ewa farna
Mi również, oglądałam jej końcowy występ i jestem pod wrażeniem. Pokazała na co ją stać. Doda to w jej cieniu powinna być po tym występie. W sumie zjazd z rurki miała fajny, ale nic poza tym 8)
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Chris »

Ewa hmm... publiczne przyznała się do bycia zafascynowaną tym co robi jej starsza koleżanka Doda, choć nie wiem jak można być czymś takim zafascynowanym... no ale :ha:
I tak najmniejsze zło że wygrała właśnie ona.
'show Doda' to nie konkurencja dla 'show Edyta' a takie argumenty dziś czytałem.
Świetny choreograf zajął się występem Dody, wszystko fajnie, płynnie przechodziło, zaskakiwało, wiele eurowizyjnych elementów (na Eurowizję z Dodą 8P ) ale cóż z tego jeśli sama Doda nie zachwyciła ani śpiewem ani wyglądem ani tańcem... Wzruszająca szopka czyli piosenka dla fanów :lol3: ciekawe co te 12latki zrobiły dla niej że tak b. im dziękuje. Osobiście wydaje mi się że podziękowania te powinny być skierowane dla rodziców jej fanów, którzy wydają kasę na gadżety Dody.
Festiwal z taśmy, a nie mówiłem, żenada :lol3:
Ostatnio zmieniony 07 sie 2009, 23:42 przez Chris, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dominka
Sit down
Sit down
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:13
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Dominka »

Mnie się bardzo podobał utwór Kowalskiej.Była najlepsza.Co do Dody -banalne teksty,ale w obrazku to było fajne.Jako wokalistka powinna popracować nad głosem,bo utwór Nie daj się jest napisany dla osób o wokalu Gosi A ,a Doda ma jednak większy potencjał.Jednak na scenie prezentuje się świetnie,robi show .Co do Ewy-głos fajny,ale już mam dosyć tej dziewczyny,wszędzie ostatnio ona .
Awatar użytkownika
David
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 22 gru 2008, 14:52
Lokalizacja: Opole

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: David »

Występ Dody rewelacyjny! Robi najlepsze show w Polsce, a piosenki zaspiewała bardzo dobrze. Boys wyszło jej genialnie. Świetny układ taneczny przed "Dziękuję". Niewątpliwie Doda byla gwiazdą tej imprezy. I zagrała bardzo rockowo! :)

Cieszę się, że Ewa wygrała. Należało jej się :hellobaby:
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: sexuality »

Witam,
obejrzałam Sopot i występ Dody nie przypadł mi do gustu. Wciąż wyglądała jak "plastikowa lala". Na początku myślałam,że zrobi "szoł",ale to głównie tancerze byli za nie odpowiedzialni. Rabczewska tylko fałszowała ,a co więcej wypalała (jak na nią przystało) beznadziejnymi tekstami do prowadzących i publicznośći.
Wiem,że teraz jest gorąca atmosfera na forum, bo m.in. zabrakło Edyty. Też żałuję - ale jeśli miałaby dać recital (na żywo),bo w dzisiejszym koncercie był playback,który słyszałam np. u Stachurskiego, GrooveBusterz, Węgrowskiej, Pin i innych.

Ostatnio na plejadzie pojawiło się info,że na "Sopot Festival" w TVN ma być koncert , który ma uczcić pamięć Niemiena. Kasia Kowalska ma zaśpiewać piosenkę "Sen o Warszawie", więc może Edyta zaśpiewa "Dziwny jest ten świat" skoro spotkała się z R.Kozyrą?
Awatar użytkownika
David
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 22 gru 2008, 14:52
Lokalizacja: Opole

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: David »

Aa jeszcze zapomniałem dodać, że bardzo podobała mi się Kasia Kowalska :oops: i Groovebusterz. Ona raczej nie śpiewała z playbacku, tak mi się wydaje :P
Widać, że publiczność świetnie się bawiła przy piosenkach Dody :) Dobrze, że nie zaśpiewała żadnych ballad tylko same rockowe utwory.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: Pawel »

No co chcecie od Dody, fajne show zrobila, kto takie coś ostatnio w PL zrobil ? Nikt
Wg mnie jej występ co by o niej nie mówić był świetny :PP

Oczywiście Ewa super, młoda z powerem, rewelacja.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: autech »

sexuality pisze:Witam,
obejrzałam Sopot i występ Dody nie przypadł mi do gustu. Wciąż wyglądała jak "plastikowa lala". Na początku myślałam,że zrobi "szoł",ale to głównie tancerze byli za nie odpowiedzialni. Rabczewska tylko fałszowała ,a co więcej wypalała (jak na nią przystało) beznadziejnymi tekstami do prowadzących i publicznośći.
Wiem,że teraz jest gorąca atmosfera na forum, bo m.in. zabrakło Edyty. Też żałuję - ale jeśli miałaby dać recital (na żywo),bo w dzisiejszym koncercie był playback,który słyszałam np. u Stachurskiego, GrooveBusterz, Węgrowskiej, Pin i innych.

Ostatnio na plejadzie pojawiło się info,że na "Sopot Festival" w TVN ma być koncert , który ma uczcić pamięć Niemiena. Kasia Kowalska ma zaśpiewać piosenkę "Sen o Warszawie", więc może Edyta zaśpiewa "Dziwny jest ten świat" skoro spotkała się z R.Kozyrą?

jesli chodzi o Sopi TN-u i koncert Niemenato Edyty nie ma podanej wsród wykonawców
a wiadomo że wystapią

Maryla Rodowicz
Stanisław Sojka
Kasia Kowalska
Maria Peszek
Kayah
Sebastian Karpiel-Bułecka
Halina Frackowiak
Piotr Cugowski
Gaba Kulka
Trybunie Tutki
Janusz Radek
Grażyna Łobaszewska
ale to ponoc nie wszyscy....
wiadomo ze na wybór uczestników koncertu miała wpływ Małgorzta Niemen. bardzo namawiana na udział w koncercie jest Edyta Bartosiewicz-ponoc Pan Czesław bardzo ja cenił-ale nie wiadmomo jak bedzie.

a Sopot HIT/KIT festiwal to DNO...
Tylko co tam KOWALSKA robiła??? Chociaż fajnie sie zaprezentowała :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Sopot Hit Festiwal 2009

Post autor: grzechoo »

Doda - jakieś show to to było, ale bez przesady, śpiew niedobry. Tandetne playbacki, choć Zagrobleny wydaje mi się był na żywo. Powinni wygrać Chłopacy
ODPOWIEDZ